• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    ALI_GATOR
    ALI_GATOR --- ---
    MACHALIK: Jsi agresivní kryptofašista trpící komplexem méněcennosti (asi kvůli tomu, že jsi od Brna), utíkej k psychiatrovi, šup šup!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak uz utikej se svejma chrcicima Geniusama z klubu top audio nekam do servisu, sup sup.
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    MADCAT: já to pochopil ty chytrolíne :-) ale dík ;-)
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOSSI: k tvojí smůle ses připletl do zrovna probíhající ideologické války, takže asi fakt to nejlepší, co můžeš teď udělat, je zkopírovat svoje dotazy do mnou níže linkovaných klubů, a doufat, že ti někdo odpoví tam. tady se nejspíš ničeho relevantního nedočkáš, pominu-li fakt, že i tvůj dotaz je zde irelevantní...
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    MACHALIK: jj otestoval,jenom v tom chrčí ať mačkám cokoliv :-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Martine??!
    SVANC
    SVANC --- ---
    HONCKA: To neřeš - smyslem příspěvku bylo umístit co nejblíže k sobě slova "slepák" a "dement" :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    MACHALIK: Zrovna u tehle beden kdyby pres ne nekdo prehodil hadr, tak bych ktera je ktera poznal i ja, precejenom maji ponekud jinou velikost a tvar :D

    navic hadr (pokud by nebyl pruzvucnej) by celkem dost zabil vejsky
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MADCAT: A seš si jistej, že nejsou? Poznal bys je ve slepáku? Na Hifi názorech svýho času před mnoha lety, když jsem tam ještě chodil, byl jeden člověk, jistej administrátor Martin, dement, kterej se furt chtěl vsázet, že když přes ně přehodí plentu, tak nepoznáme jeho Xavian 185 od Matrixů 800:





    Fakt se chtěl vsadit! Nabízel, že s nima dojede do Brna a doveze je v igelitce a porovnáme. No věřil bys, že takoví debilové chodí po světě?
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    WOSSI: a seš si jistej, že tvoje bedýnky k noťasu jsou opravdu "top audio"?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    WOSSI: Čili sestava Genius nebo Creative! To stačilo říct hned.

    Nicméně seš si jistej, že to nefunguje? Otestovals to objektivně?
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    ty voe soráč,sem to napsal fakt na hovno :-)
    hledám někoho v praze samozřejmě ;-)
    no myslel jsem to tak,že hledám někoho kdo by se na to mrknul a řekl jestli se to vyplatí opravit bo ne.Třebas některý servisy si říkají třeba 300kč jen za to ,že to otevřou.Jeden zesík/jeto vlastně aktivní subofer /5+1/ připojeno k notasu/ co byl vytáhnut kablík z notasu prostě přestal fungovat :-)A druhej/ reciver/,starší od pioneeru přestal fungovat poté co se zněj zakouřilo :-D

    jeto tak ok?:-)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    WOSSI: Já bych to ani neopravoval. Je tady vůbec jistota, že to je rozbitý? Jak jsi to testoval?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Tady seš na nyxu hombre. Esi nejseš dost levicově chudej, neletuješ si hifi sám, nemáš prázdný kapsy, nechceš makat za 1/2 darma- nepatříš sem a nikdo ti nerozumí. Jasný ;)
    SVANC
    SVANC --- ---
    Tahle nutkavá potřeba trousit jedovatý - a zcela zbytečný - poznámky, to asi bude nějaká nemoc...

    WOSSI: SZ
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    WOSSI: To jsou přesně oni. Šikovní a levní. A vyskytujou se difuzně v krajině, takže není třeba říct, ze kterýho města seš. Moc hezky jsi to napsal.

    Tady Svanc je třeba dobrej. V nejhorším ti řekne, ať si seženeš nějakej jinej - je to stejně jedno.
    WOSSI
    WOSSI --- ---
    sry jestli ot: hledám šikovnýho a levnýho člověka,kterej by mi opravil zesilovače.Když tak pošta,dík
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ja si radsi neco poslechnu, me ty clanky na internetu az tak nebavi :)
    SVANC
    SVANC --- ---
    Takhle nějak vypadá smutný přerod hifisty bez argumentů v nevtipného trola...

    Radši si něco přečti, třeba tě to rozveselí :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam