• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Sháním B&O Beomaster CD 5500 nebo 7000 v černé barvě. Nevíte náhodou někdo o nějakém inzerátu nebo o někom, kdo by prodával?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Pekna externi zvukovka k PC s par dalsimi funkcemi (kdyz uz to tema bylo nakousnuto)
    Pioneer N-50-K | CZC.cz
    http://www.czc.cz/pioneer-n-50-k/102511/produkt?q-category-id=4qb77nh7gkjtgarr4nkj9atdpa
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BLAF: urcite by to bylo zajimavy reseni...
    BLAF
    BLAF --- ---
    FURYAN: Prisahal bych, ze jsem par takovych modelu nekde videl, ale ted je nemuzu najit :(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JANDOUR: NO to je samozrejme, ze to bere "stream" po siti. O USB slysim poprvy v zivote, a dle imho zadna takova "minivez", ktera by se chovala s USB portem jako externi zvukovka, neexistuje (proc taky)
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    FURYAN:
    Co jsem tak koukal, tak hlavně ty drahý:) Nemám teď moc čas dohledávat přesný modely, kde jsem to viděl. Nicméně hodně z toho, čemu řikaj "network audio player" signál z počítače bere před bluetooth nebo wifi. Třeba tohle http://us.marantz.com/us/Products/Pages/ProductDetails.aspx?CatId=HiFiComponents&SubCatId=0&ProductId=MCR603
    (na cenu je potřeba koukat na ebayi a ne tady - ve skutečnosti je výrazně levnější)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Zajimave, to jsem neznal. A jake modely "hifi" takovy typ externi USB zvukovky podporuji?
    BLAF
    BLAF --- ---
    FURYAN: yup
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JANDOUR: Co znamena "usb na pripojeni pocitace"? Jako ze se to vuci pocitaci chova jako externi zvukovka???
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    FURYAN:
    Tohle jsem i slyšel a jako ne žádnej hifista, ale "nic víc nic míň" a la dravon mi to přišlo celkem v pohodě. Akorát v základnim nastavení zbytečně přebasovaný a trochu mi vadilo, že to má ovládání skoro všeho jen na ovladači, ne na těle.

    A určitě bych si předem proklepnul, na co je ten usb vstup. Z nějakýho důvodu v těchhle základních verzích většinou nebejvaj na připojení počítače, ale pouze na usb stick nebo přehrávač, kterej se umí tvářit jeko mass storage...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    DRAVON: Myslim si, ze presne tve pozadavky splnuje Denon http://www.studiospalicek.cz/denon-rcd-m38-spb
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    nene - naopak jsem rád za každou radu/zkušenost/názor... Proto sem taky píšu.
    Naopak mám od dětství celkem robusní zvuk od Kenwoodu. Sice hraje krásně,.... ale funguje mě už jen jako zesík k PC. Hlavně - je to mega velký - tělo i repro.. Proto už se nemužu dočkat až budu mít ve svém vše potřebné v malé decentní krabičce.

    Kombinaci s Jamo reporo už mě dnes dva lidi pobízeli. I v recenzi konkretně k tomuto výrobku jsem se o ni dočetl. Proto takto.

    Zase za to nechci vyhodit 10ti tisíce...

    Chci prostě najít nej řešení cena/výkon.

    Tak haž/hažte co vás napadne - vaše názory - nápady - linky - kritiku - za všechny budu jen rád!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tech 40 W na kanal u zesilovace se mi nezda a deklarovana zatizitelnost bednicek 100, resp. 140 W se mi pozdava jeste mene. To zase bude vykon/prikon PMPO (neboli pet mikrosekund pred odpalenim :-))

    Zkresleni 0,05 % je na prvni pohled hezky, ale je to udavano pro vykonu 1 W. Kam az vyleze, kdyz to poradne osolis?

    Osobne bych do toho nesel, ale na mne nedej - ve mne tyhle prtavy masinky nevzbuzujou duveru a domu bych je nechtel :)
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    díky za rady... Našel jsem ještě něco jiného.. Levnějšího..

    ONKYO CS-C645 | Alza.cz
    http://www.alza.cz/onkyo-cs-c645-d293461.htm?kampan=srovnavame.cz

    s vytunením o Jamo repro. Sice má pro mě nejspíš i do budoucna zbytečný iPad dok, ale hlavně má veškeré potřebné vstupy a výstupy.

    Co vy na to? Máte zkušenost? Dle toho co jsem četl a i pár zkušeností z praxe kamarádu získal - tak příplatek za Jamo se rozhodně vyplatí.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    podle me by vyhovovalo nejaky onkyo CS ala
    ONKYO CS-1045 stříbrný | Alza.cz
    http://www.alza.cz/onkyo-cs-1045-stribrna-d198959.htm
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NECRON: on nechce dock pro iphone, ale cd prehravac
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    Ahoj - rád bych vás požádal o radu s pořízením audia do nového bytu. To co chci je možnost přehrávání FM, CD/MP3 a USB na kvalitním 2.0 či 2.1 zvuku. Nic víc - nic mín. Žádné iPad, DVD apd. To co v tomto postrádám je audio výstup k propojení s dalšími komponenty jako např obyč domácí kino.
    Nechci nakupovat veškeré komponenty extra a sestavovat to za deseti tisíce.. Má 15 let stará věž má veškeré tyto komponenty + vstupy/výstupy na vše. Nechápu, že tyto nutnosti dnes výrobci vyměnili za dokovací stanici pro iPad:(. Pls zda by jste mely tip na podobný přehrávač v jednom - podělte se.
    děkuji
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Od ML jedine No. 33! Vse ostatni je spatne.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TIKVIK: V pohode, ja jsem tu taky jen proto, ze v low.endu nikdo neodpovida. Mozna jednou prodam byt a koupim si Nautily s monobloky od Mara Levinsona...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam