• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    DRAVON: Myslim si, ze presne tve pozadavky splnuje Denon http://www.studiospalicek.cz/denon-rcd-m38-spb
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    nene - naopak jsem rád za každou radu/zkušenost/názor... Proto sem taky píšu.
    Naopak mám od dětství celkem robusní zvuk od Kenwoodu. Sice hraje krásně,.... ale funguje mě už jen jako zesík k PC. Hlavně - je to mega velký - tělo i repro.. Proto už se nemužu dočkat až budu mít ve svém vše potřebné v malé decentní krabičce.

    Kombinaci s Jamo reporo už mě dnes dva lidi pobízeli. I v recenzi konkretně k tomuto výrobku jsem se o ni dočetl. Proto takto.

    Zase za to nechci vyhodit 10ti tisíce...

    Chci prostě najít nej řešení cena/výkon.

    Tak haž/hažte co vás napadne - vaše názory - nápady - linky - kritiku - za všechny budu jen rád!
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tech 40 W na kanal u zesilovace se mi nezda a deklarovana zatizitelnost bednicek 100, resp. 140 W se mi pozdava jeste mene. To zase bude vykon/prikon PMPO (neboli pet mikrosekund pred odpalenim :-))

    Zkresleni 0,05 % je na prvni pohled hezky, ale je to udavano pro vykonu 1 W. Kam az vyleze, kdyz to poradne osolis?

    Osobne bych do toho nesel, ale na mne nedej - ve mne tyhle prtavy masinky nevzbuzujou duveru a domu bych je nechtel :)
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    díky za rady... Našel jsem ještě něco jiného.. Levnějšího..

    ONKYO CS-C645 | Alza.cz
    http://www.alza.cz/onkyo-cs-c645-d293461.htm?kampan=srovnavame.cz

    s vytunením o Jamo repro. Sice má pro mě nejspíš i do budoucna zbytečný iPad dok, ale hlavně má veškeré potřebné vstupy a výstupy.

    Co vy na to? Máte zkušenost? Dle toho co jsem četl a i pár zkušeností z praxe kamarádu získal - tak příplatek za Jamo se rozhodně vyplatí.

    HONCKA
    HONCKA --- ---
    podle me by vyhovovalo nejaky onkyo CS ala
    ONKYO CS-1045 stříbrný | Alza.cz
    http://www.alza.cz/onkyo-cs-1045-stribrna-d198959.htm
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    NECRON: on nechce dock pro iphone, ale cd prehravac
    DRAVON
    DRAVON --- ---
    Ahoj - rád bych vás požádal o radu s pořízením audia do nového bytu. To co chci je možnost přehrávání FM, CD/MP3 a USB na kvalitním 2.0 či 2.1 zvuku. Nic víc - nic mín. Žádné iPad, DVD apd. To co v tomto postrádám je audio výstup k propojení s dalšími komponenty jako např obyč domácí kino.
    Nechci nakupovat veškeré komponenty extra a sestavovat to za deseti tisíce.. Má 15 let stará věž má veškeré tyto komponenty + vstupy/výstupy na vše. Nechápu, že tyto nutnosti dnes výrobci vyměnili za dokovací stanici pro iPad:(. Pls zda by jste mely tip na podobný přehrávač v jednom - podělte se.
    děkuji
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Od ML jedine No. 33! Vse ostatni je spatne.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TIKVIK: V pohode, ja jsem tu taky jen proto, ze v low.endu nikdo neodpovida. Mozna jednou prodam byt a koupim si Nautily s monobloky od Mara Levinsona...
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    FURYAN: Eh.. dekuju. Nevedel jsem, ze je tu i klub s low-end hi-fi. Je to jen o kompromisu a vyuziti gramce. Bud si pockam a zadny gramec a pak lepsi zesik. Nebo ted nejaky smuck a pak lepsi zesik. Klidne smazte.. ale diky.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Vedel jsem, ze prijde trest. Vesmir je vyvazenej

    TIKVIK: Za 2k pozvi slecnu na veceri, budes z toho mit nejspis mnohem lepsi pocit.

    DENON DRA-25 - RECEIVER 2x50W - SUPER NIZKA CENA ! (2572956970) - Aukro - největší obchodní portál
    http://elektro.aukro.cz/denon-dra-25-receiver-2x50w-super-nizka-cena-i2572956970.html
    (ale imho je to nefunkcni krabice plna vyschly elektroniky, hrajici na urovni zvukovy karty do PC za 120,- bez dane)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Furyane, porad mu, mas stafetu.
    TIKVIK
    TIKVIK --- ---
    Ahojte, omlouvam se, jestli je muj dotaz offtopic, nebo zadam prilis mnoho. Nemam moc casu prolitavat si toto auditko. Chtel bych koupit zesilovac ev. receiver max do 2tis. Staci mi stereo ozvuceni. Doporucili by jste mi v ramci vypisu Aukra nejaky model?

    Aukro - největší obchodní portál
    http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=receiver
    ev.
    http://aukro.cz/listing.php/search?sg=0&string=zesilovač

    Ev. variantu s bednama?

    Nevim jaka znacka zesiku ci receiveru se k jake znacce beden hodi. Je to zatim jen docasne reseni. Do budoucna bych chtel urcite koupit neco kvaltnejsiho treba do 15tis. Ale az pozdeji..

    Diky
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: Hm, tezo rict, proc se to porad opakuje. Mozna proto, ze fora jsou plny presne toho, co popisujes - jeden doporuci Canton, druhy Elac, treti Dali... A cely je to pak k nicemu :) Mas recht...
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Furyan: Ja nevim, proc se tohle furt opakuje. Proc si vy zacatecnici myslite, ze existuje neco jako bedny ke konkretnimu receiveru? Tak si vem tricku a jdi do obchodu a tam si jich par poslechni a vyber. Kdyz ti na foru jeden poradi Cantony, druhej Elacy a treti Dalicka, tak ti to k nicemu nebude. Ja bych sel do neceho z druhe ruky, za tuhle cenu treba JBL Ti 5000 nebo Revox Symbol B (Mk II/III).
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    V low-endu nokdo neodpovida, tak to zkusim tady. Mam na vas dotaz (ci prosbu o radu). Mam receiver Sony STR-DB940QS, a k nemu pripojeny SA-VE815ED. S touto sadou jsem pri cumeni na filmy nadmiru spokojeny. Ale resim nejake repro pro stereo poslech. Je mi jasny, ze tenhle receiver neni Accuphase ani Bryston, ale zase za 30k si myslim, ze uplne na vymenu taky neni. Jake byste k nemu doporucili bedny pro stereo? (prepodkladam, ze aby "retezec" byl trochu vyvazeny, mely by stat taky kolem 30k, ne?) Diky moc.

    (pokud jsem vam znackou Sony znesvetil auditko, bez zardeni me smazte)
    MYSTICTURTLE
    MYSTICTURTLE --- ---
    Ahoj,
    sháním AV receiver k repro Behringer B2031P (150W / 4 Ohmy) (do budoucna pro 5.1 domácí kino).

    Zatím se nejvíce kloním k Denon AVR-1713, je to dobrý nápad nebo nesmysl? Prosím o názor :)
    HONCKA
    HONCKA --- ---
    ORDX: skus kontaktovat id DEIKSAC, servisuje spis profi veci, ale snad by se ti na to podival
    ORDX
    ORDX --- ---
    HONCKA: jinak to hraje (nebo spíš nehraje) na všech kanálech stejně.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam