• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    SVANC
    SVANC --- ---
    Já bych všechny ty offtopikáře prostě zakázal :). Kdo se pak má orientovat v živě probíhající diskuzi o samých top hifi produktech...
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    mě je to prdel, jen mi to přijde jako lépe vynaložená energie, než tu furt plivat oheň. Dělejte si s tim klubem co chcete.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    KUBLAJ: A neni dostatecne vypovidajici uz samotny nazev?

    Navic pokud si dam vyhledavat slovo "hifi", vyhodi mi to rovnou i klub s audiem pro normalni smrtelniky - je uz na soudnosti kazdyho, kam se prijde zeptat na bednicky ke compu.
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Mě jenom překvapuje, když vás to tak štve (což se pochopit dá), že se tu lidi vyptávaj techniku absolutně mimo tuto diskuzi, proč to nedáte do záhlaví diskuze nebo tak něco.
    BLAF
    BLAF --- ---
    SAMGARR: Kus si tohle a budes v pohode...
    Microlab Solo7c - Notebooky, počítače, laptopy, LCD, monitory, grafické karty, navigace – Internetový obchod s počítači a elektronikou K24.cz
    http://www.k24.cz/product/102870/Pocitace_a_prislusenstvi/Periferie/Microlab_Solo7c.html?product_code=GLMISOLO7C
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Navic pokud je nekdo buran, kterej sem vleze a ani nezabuci, tak fakt nevim, proc mu jakkoli pomahat.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SAMGARR: Machalík má recht. PS. Kdyžuž, tak aspoň Companion 3 ;)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: Tak se omlouvam, ze rusim tvoje kruhy.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A fakt si myslis, ze mistni osazenstvo ma chut resit dvoutisicihopetistyhosedesatyhoosmyho offtopicare, kterej se do klubu o top audiu prisel zeptat na bedynky k pocitaci?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: Ne, ale predpokladam ze mistni osazenstvo by mohlo vedet i o necem v me cenove relaci, pokud nejak porusuju pravidla klubu, klidne me smazte.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Seš ve správným klubu?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Shanim 2.0 (nebranim se ani 2.1) multimedialni repro k pc do 5000kc s dalkovym ovladanim (ne kabelovym), ma te nekdo nejaky tip? Zaujali me treba Bose Companion II ale nemaji DO:(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    Sháním B&O Beomaster CD 5500 nebo 7000 v černé barvě. Nevíte náhodou někdo o nějakém inzerátu nebo o někom, kdo by prodával?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Pekna externi zvukovka k PC s par dalsimi funkcemi (kdyz uz to tema bylo nakousnuto)
    Pioneer N-50-K | CZC.cz
    http://www.czc.cz/pioneer-n-50-k/102511/produkt?q-category-id=4qb77nh7gkjtgarr4nkj9atdpa
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    BLAF: urcite by to bylo zajimavy reseni...
    BLAF
    BLAF --- ---
    FURYAN: Prisahal bych, ze jsem par takovych modelu nekde videl, ale ted je nemuzu najit :(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JANDOUR: NO to je samozrejme, ze to bere "stream" po siti. O USB slysim poprvy v zivote, a dle imho zadna takova "minivez", ktera by se chovala s USB portem jako externi zvukovka, neexistuje (proc taky)
    JANDOUR
    JANDOUR --- ---
    FURYAN:
    Co jsem tak koukal, tak hlavně ty drahý:) Nemám teď moc čas dohledávat přesný modely, kde jsem to viděl. Nicméně hodně z toho, čemu řikaj "network audio player" signál z počítače bere před bluetooth nebo wifi. Třeba tohle http://us.marantz.com/us/Products/Pages/ProductDetails.aspx?CatId=HiFiComponents&SubCatId=0&ProductId=MCR603
    (na cenu je potřeba koukat na ebayi a ne tady - ve skutečnosti je výrazně levnější)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Zajimave, to jsem neznal. A jake modely "hifi" takovy typ externi USB zvukovky podporuji?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam