• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TURF: Já asi tři roky používal jako bedničky k počítači ty, co už máš doma :) Z noťasu jackovej kabel rovnou do malýho předku (jisté DisPre od P. Macury) a z toho už rovnou dva cinče do Agor. Nejlepší bedny ke kompu, co jsem kdy měl!
      Hama je totální aušus.
      TURF
      TURF --- ---
      abysme to meli komplet, tak:
      shanim bednicky k pc, do 3,5 tisice. mate nejake reference na znacku hama?
      SVANC
      SVANC --- ---
      Zato lidský sluch se za poslední desítky let rozhodně nezlepšil a jeho omezení byla opakovaně prokázána. Můžeš nesouhlasit, můžeš to ignorovat, ale to je asi tak všechno :).
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Rada testu prokazala, ze vyvoj se nezastavil v 80. letech, ale chapu, ze pro domaciho kutila je takova vira spasou, nechce-li prehodnotit sve videni sveta.
      FURYAN
      FURYAN --- ---
      Taky rozdil mezi optikou a koaxem slysim, jen na to nemam penize :)))))
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Řada testů prokázala, že na lidský sluch není takové spolehnutí, jak bys rád věřil. Ale klidně tohle všechno ignoruj dál, ostatně nic jiného ti ani nezbývá, pokud nechceš zásadně narušit své vidění světa.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Stale jsi nepochopil, ze to je jediny validni argument.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Ty raději mlč - není to tak dlouho, kdy jsi byl ochoten se hádat, že slyšíš rozdíl mezi reprokabely, mezi originálním cédéčkem a výpalkou popř. mezi koaxiálem a optikou. Debatu zabíjejí týpci jako ty, kteří ignorují validní argumenty a stále dokola opakují jen jedno - hlášku "Já to prostě slyším".
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Tu jsi zlikvidoval ty, Svanci, svymi plamennymi, bastlirskymi zvanci.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Checht :)
      SVANC
      SVANC --- ---
      Já bych všechny ty offtopikáře prostě zakázal :). Kdo se pak má orientovat v živě probíhající diskuzi o samých top hifi produktech...
      KUBLAJ
      KUBLAJ --- ---
      mě je to prdel, jen mi to přijde jako lépe vynaložená energie, než tu furt plivat oheň. Dělejte si s tim klubem co chcete.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      KUBLAJ: A neni dostatecne vypovidajici uz samotny nazev?

      Navic pokud si dam vyhledavat slovo "hifi", vyhodi mi to rovnou i klub s audiem pro normalni smrtelniky - je uz na soudnosti kazdyho, kam se prijde zeptat na bednicky ke compu.
      KUBLAJ
      KUBLAJ --- ---
      Mě jenom překvapuje, když vás to tak štve (což se pochopit dá), že se tu lidi vyptávaj techniku absolutně mimo tuto diskuzi, proč to nedáte do záhlaví diskuze nebo tak něco.
      BLAF
      BLAF --- ---
      SAMGARR: Kus si tohle a budes v pohode...
      Microlab Solo7c - Notebooky, počítače, laptopy, LCD, monitory, grafické karty, navigace – Internetový obchod s počítači a elektronikou K24.cz
      http://www.k24.cz/product/102870/Pocitace_a_prislusenstvi/Periferie/Microlab_Solo7c.html?product_code=GLMISOLO7C
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Navic pokud je nekdo buran, kterej sem vleze a ani nezabuci, tak fakt nevim, proc mu jakkoli pomahat.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      SAMGARR: Machalík má recht. PS. Kdyžuž, tak aspoň Companion 3 ;)
      SAMGARR
      SAMGARR --- ---
      MACHALIK: Tak se omlouvam, ze rusim tvoje kruhy.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      A fakt si myslis, ze mistni osazenstvo ma chut resit dvoutisicihopetistyhosedesatyhoosmyho offtopicare, kterej se do klubu o top audiu prisel zeptat na bedynky k pocitaci?
      SAMGARR
      SAMGARR --- ---
      MACHALIK: Ne, ale predpokladam ze mistni osazenstvo by mohlo vedet i o necem v me cenove relaci, pokud nejak porusuju pravidla klubu, klidne me smazte.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Seš ve správným klubu?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam