• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    SVANC
    SVANC --- ---
    HUSOKACHNA: Pokud ti vyhovují funkce a design, tak proč ne. Zvukově bych v tom žádný problém nehledal :).
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    SVANC
    SVANC --- ---
    U takhle prosklený místnosti bych se subwooferu vyhnul obloukem...
    SVANC
    SVANC --- ---
    HUSOKACHNA: Máš naprostou pravdu s tou místností - tam bude znít mizerně cokoli. Alespoň bych se snažil umístit bedny tak, aby směr jejich vyzařování nebyl přímo proti těm oknům. Asi by stálo za to trochu experimentovat s jejich polohou, ale bída to bude v každém případě. Výrazněji by zřejmě pomohlo zatlumení stěny proti reproduktorům, ale to je předpokládám utopie. A je otázka, zda by to vůbec mělo cenu resp. jaké jsou nároky na kvalitu poslechu v místnosti tohoto určení.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    prosim o radu.

    Potrebuju repraky do treninkove kavárny, napůl prosklená místnost 40 m2. viz foto zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=497436836943933&set=pb.488568417830775.-2207520000.1355327611&type=3&theater

    našel jsem tyto: http://www.alza.cz/pioneer-cs-7070-cerne-d171929.htm
    řešení do 20 tisíc, ale raději bych mene. budem hrát hlavně z kompu, občas radio.
    nejraději bych nějaké repro, co naisntalujem na zed. pokud se nemylim, v tom prosklenym prostoru to bude vsechno znit trochu naprd, ale taky se v tom prd vyznam. co byste doporučili? DIKY
    BLAF
    BLAF --- ---
    DOCKINEZ: Hm... jak je tam asi udelana regulace otacek :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: Mne se z budget soustruhu libi Michell, v absolutnu pak Sirius III od Rockportu. Krasny veci.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Na odlehceni...

    POLMO
    POLMO --- ---
    aspon som sa takto rano fajn zasmial ;) poslednych desat prispevkov na nastenku ako referenciu diskusie... :))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Můžu přijít taky? Vezmu ňákej crack a pustíme si tu vo medvídkovi z Bogoty:o).
    QBASS
    QBASS --- ---
    ale pardón že stim tady otravuju, asi špatný auditko...
    QBASS
    QBASS --- ---
    MACHALIK: kdyš myslíš, asi budeš velikej odborník. přijed si je poslechnout. Já je dneska zapojil a jsem naprosto nadsenej. už jsem pár kvalitních studiovejch monitorů taky slyšel ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jinak vypadaj jako opravdový megapeklo, a to jsem velkej fanda starejch věcí. Kámoš tě použil jako popelnici.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    V pohodě, tenhle klub je jak magnet.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jojo, tyhle jsou bezva.
    QBASS
    QBASS --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s temahle starejma philips aktivkama? ted jsem je dostal od kamose a jsem zvedav jak budou hrat az prepajim konektory. mely by to bejt studiovy odposlechy co jsem vycetl na netu!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je jak svýho času Cantony.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    "Reference" za tri tácy? A safra :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam