• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    QBASS
    QBASS --- ---
    ale pardón že stim tady otravuju, asi špatný auditko...
    QBASS
    QBASS --- ---
    MACHALIK: kdyš myslíš, asi budeš velikej odborník. přijed si je poslechnout. Já je dneska zapojil a jsem naprosto nadsenej. už jsem pár kvalitních studiovejch monitorů taky slyšel ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jinak vypadaj jako opravdový megapeklo, a to jsem velkej fanda starejch věcí. Kámoš tě použil jako popelnici.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    V pohodě, tenhle klub je jak magnet.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jojo, tyhle jsou bezva.
    QBASS
    QBASS --- ---
    nemáte někdo zkušenosti s temahle starejma philips aktivkama? ted jsem je dostal od kamose a jsem zvedav jak budou hrat az prepajim konektory. mely by to bejt studiovy odposlechy co jsem vycetl na netu!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je jak svýho času Cantony.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    "Reference" za tri tácy? A safra :)
    JAJAMIN
    JAJAMIN --- ---
    Zadravím
    Hledal jsem levnější aktivní studiové monitory. Mám je ke gramofonům doma (Hraji hardtek, break, dnb). Jako použitelné mi byli doporučeny tyto monitory. Chci se zeptat jestli má smysl je kupovat, nebo jsou to pouze vyhozené peníze. Děkuji

    RCF Ayra Five : Shop4djs.com - Vše pro djs
    http://www.shop4djs.com/studiove-monitory/rcf-ayra-five.html?utm_source=xml_feed&utm_medium=xml&utm_campaign=vyhledavac_zbozi_seznam
    BLAF
    BLAF --- ---
    COMMANDER: V tenhle cenove kategorii vede v PC bednickach Microlab, bohuzel se v cechach skoro neprodava, tak bych se kouknul na nejake ty E-baye
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    COMMANDER: velikost obrázku byla už jenom třešnička na dortu, hlavní zádrhel je asi v tom, že se ptáš na zařízení v ceně kol 4.000,- v klubu, kde sto tisíc není žádná cifra. potom se tu někteří uživatelé zbytečně nervózně vrtí na židli a hlavou jim běží nepěkné myšlenky na vraždy, mučení apod...

    zeptej se asi radši příště tady:

    [ low-end audio hardware aneb hifi pro normalni smrtelniky - zesiky, monitory, receivery, ... ]
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    pravda, je velikej, omlouvám se a zkusím jen linkem, a pokud jsem tak moc, ot, smažte mě a já zkusim stěstí jinde ,)) .. ale upřímě, nevim, kde se zeptat, neřadim se mezi posluchače Geniusu za 500,- ani Yamahy za X tisíc..

    zdravim,
    doporučíte nějakou aktivní 2.0 sestavu k PC za cenu do 4.000?
    předpokládané rozměry - cca (š X v X h) 15 x 30 x 25 cm
    černá barva, absence jakékoli lesklé části
    původně se mi zalíbil Behringer MS-40, ale v reálu vypadá jinak, než na modelu a ty lesklý povrchy se mi nelíbí
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To seš tady dobře, kámo, a ten dvoumegovej obrázek to jen potvrzuje. Hodně štěstí!
    SVANC
    SVANC --- ---
    SLOANE: Třeba tohle:
    Amazon.com: Digital to Analog Audio Decoder Converter - Transfer the DTS/AC-3 Digital Signal and Stereo(R/L) Audio Signal into 5.1 Analog Output: Electronics
    http://www.amazon.com/...g-Audio-Decoder-Converter/dp/B0057UNPVO/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1353170329&sr=8-4&keywords=Optical+Toslink+to+Analog+Audio+5.1
    Ale imho to nestojí za to. Raději našetřit a koupit sestavu s optickým vstupem, která bude hrát alespoň trochu, což se zrovna o těch Geniusech říct nedá. Osobní zkušenost, kdysi dávno jsem je kupoval dětem k počítači a rozdíl oproti i cenově dostupným bednám je propastný.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    ajaj, „5-ti kanálový“ se přece píše „5kanálový“
    BLAF
    BLAF --- ---
    ajaj
    SLOANE
    SLOANE --- ---
    Ahoj, mám takový jeden malinký dotázek :-) jak nejlíp připojit repro 5.1 ( http://interlink.tsbohemia.cz/repro-genius-sw-hf-5-1-5050-v2-150w-wood-_d135461.html )k televizi LG 47lm670s ( http://www.lg.com/cz/televizory/lg-47LM670S-3d-tv ) abych mohl využívat 5-ti kanálový zvuk? Nejlíp taky co nejlevněji :-) ;-) Díky
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DOCKINEZ: Esi mu pořídíš dobrý bedny, udělám ti cenu ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: Nic se nedestruuje a i kdyby, tak si na eBay za pár kaček koupíš znova to samý, rozhodně nemá smysl se zabejvat pračkama. Navíc bordel v síti a přepětí a špičky a toto všechno bylo odjakživa, takže ty tvoje stroje rozhodně nijak netrpí. Nezabejvej se tím, je to úplně nepodstatný ve všech myslitelných směrech.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam