• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MATT
    MATT --- ---
    vy ste hrozny ignoranti. to nevite ze se vyrabej specializovany HI-FI mp3 prehravace?
    treba tenhle vypada suprove
    Mini Speaker Amplifier HiFi MP3 Player Micro SD TF Card USB Disk Rose Red | eBay
    http://www.ebay.com.au/itm/Mini-Speaker-Amplifier-HiFi-MP3-Player-Micro-SD-TF-Card-USB-Disk-Rose-Red-/320889430718
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JEDI: Sem s ni, ja si ji poslechnu :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    TEDDYBEDDY: staci poslouchat spravne zhavou zpevacku a erekce se dostavi hned, vlastne neposloucham zpevacky, ktery me nepritahujou. Bohuzel, ale spousta tech zhavych se neda poslouchat. Tak se da aspon koukat na cover alba :D

    Mam jen jednu vyjimku, ta je divna, ale stejne je to kus.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kolik času dáváme dalšímu? Týden? Míň?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEDDYBEDDY:
    DOCKINEZ: Diky panove, tohle jsem chtel slyset.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Cimz se dostavame ke skutecnosti, ze kdyz je spatna nahravka, nepomuze ani svecena voda, natoz pak technika referencni tridy - ta akorat zpusobi, ze shitovost nahravky bude jeste nesnesitelnejsi :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    SAMGARR: Je to přesně, jak tušíš. Záznam v mp3 má omezenou kvalitu. Vylepšování reprodukčního řetězce pro shitový formát je kontraproduktivní a nesmyslné.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: Ze jsem v klubu o hifi jsem si vsimnul, ale az podle tvy arogance. Nicmene jsem si myslel, ze mistni osazenstvo bude mit zkusenosti s reprodukci ruzne kvalitniho signalu a dokaze poskytnout fundovanou radu.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Ale má pravdu. Podstatu mp3 lze na kvalitnějším zařízení úspěšně rozpoznat. Např. v klubu o sluchátkách se hlavně řeší, jakými sluchátky si přivodit erekci z poslechu mp3 :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    A ty seš v klubu Hifi a top audio!
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: uz jsem na to prisel, ty ses Apple reseller!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SAMGARR: Kup si iPhone.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: proc?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SAMGARR: Kup si iPad.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    MACHALIK: proc?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kup si iPod.
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    DOCKINEZ: To uz posloucham na Tesle nc300:) Ted prave potrebuju vyresit poslech u pc.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Kup si poradnej gramec a misto mp3 poslouchej punk z vinylu :)
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    Cus, vim ze se nejedna o hifi, ale snad nekdo poradi. Resim poslech hudby z pc. Vybral jsem nearfield monitory M-Audio BX5 D2 (http://www.m-audio.com/products/en_us/MAudioBX5D2New.html) a zvukovku Audiotrak Prodigy Cube (http://www.audiotrack.net/products/PDCUBE/spec/). Jelikoz nemam v tomhle moc zkusenosti bojim se jedne veci - nebudou ty monitory moc "analyticky"? Poslucham vsechno mozny napr. demo nahravky punkovych kapel v mp3 a bojim ze prilisnou kvalitou reprodukce se prave tyhle nahravky stanou neposlouchatelnejma. Diky za nazory.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam