• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FURYAN: Jakože si prodal své hifi za mega a pořídils bakelitovou smohrajku? Jsem úplně unešenej z famózních objevů nyxkids :o)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Se nerozohnuj .) Jsem byl na tom stejne, dokud neuslysis, neuveris... Posmesky jsou k nicemu, je nutne je vzit a vyvest ze tmy na svetlo .))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Mmch. interesantní periody hošíků z lowendu, udělej si sám či sbírám& poslouchám, stahuju zdarma mp3, levný bakelity & sračky všeho druhu. Pravidelně jednou za čas dostanou hošíci erekci a celý ztopořený se nahrnou sem, jakože asik, co dyby to prošlo. Neprošlo.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Takže přecijen se dozvíme něco o tříhvězdičkovým krabičáku a dokonce archivním :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    btw, když už jsme v klubu top audio.

    příští týden mi dorazí 2ks audeze LCD-3 (48tis kč)
    Audeze LCD3 | Audeze
    http://audeze.com/audeze-lcd3
    ADAM
    ADAM --- ---
    što takoje? 
    naprimjer:  THD < 0.0009%, SNR 110db, crosstalk -120db, wolfson 24kbit/192kHZ DAC, optical in + out, 96GB max kapacity.

    eta što ja nazyvaju charošim mp3 přehrávačem.

    + jsem mp3 guru, který používá výhradně flacy od tý doby, co ta zkratka vznikla :-))
    (ale narozdíl od některých rozhodně nebudu tvrdit, že slušně udělaná mp3 se nedá poslouchat).

    btw, můj prehistorickej iriver H140 z roku 2003 taky nebyl špatnej: 40GB, flacy to přehrávalo, optical out tam byl - a zvuk fantastickej! jen to v sobě mělo harddisk, takže baterka nic moc...
    toto je jeho docela slušnej nástupce.
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: slušný mp3 přehrávač má hlavně barevný display a přehraje i videa!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    ááá sám mp3 sluchátkový guru přbyv, zažehujíc pochodeň osvícení :)
    PS. što takoje " slušný mp3 přehrávač", to asik nějaká špecialita jako tříhvezdičkový krabičák či š. fabia elegance biturbo gt.... ?
    ADAM
    ADAM --- ---
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Uplně mi teď neni jasný kdo si myslí že trolluje koho.
    MATT
    MATT --- ---
    ja včelam vůbec nerozumim, tam by se mi jenom smáli ;DD
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Určitě! A teď honem šup do klubu o včelách.
    MATT
    MATT --- ---
    DOCKINEZ: o muzice z mobilu mi nemluv! to bych blil! ty 3 cm uz aspon neco zahrajou, ty hrozny beepry co do toho davaj, to je horsi nez 2 bitovej pc speaker z miho mladi.. a tyhlecty novy technologie hrajou lip nez naky gheto blastery z osumdesatek.. cernosi by cumely :-DD
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MATT: Votevrels mi voči! Za 3 a ctvrt australskyho doláče to vypada na super hifi! Dokonce je to mono, takze to teda musi bejt aspon z pulky tak dobry jako dual mono od Cary audio, ze jo?

    A ten reprak! Aspon 3 cm, vid? To cumim... Machalik ted urcite zblednul zavisti, kdyz zjistil, ze zatimco utracel prachy za velky reprobedny, filutove jako jsi ty davno nasli lepsi reseni. Az s tim pudes po ulici a voroštujes nakej fakthustykhemonekecamárenbí, vsechny decka poustejici si totez z obycejnyho mobilu utecou s brekem domu!
    MATT
    MATT --- ---
    vy ste hrozny ignoranti. to nevite ze se vyrabej specializovany HI-FI mp3 prehravace?
    treba tenhle vypada suprove
    Mini Speaker Amplifier HiFi MP3 Player Micro SD TF Card USB Disk Rose Red | eBay
    http://www.ebay.com.au/itm/Mini-Speaker-Amplifier-HiFi-MP3-Player-Micro-SD-TF-Card-USB-Disk-Rose-Red-/320889430718
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    JEDI: Sem s ni, ja si ji poslechnu :)
    JEDI
    JEDI --- ---
    TEDDYBEDDY: staci poslouchat spravne zhavou zpevacku a erekce se dostavi hned, vlastne neposloucham zpevacky, ktery me nepritahujou. Bohuzel, ale spousta tech zhavych se neda poslouchat. Tak se da aspon koukat na cover alba :D

    Mam jen jednu vyjimku, ta je divna, ale stejne je to kus.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kolik času dáváme dalšímu? Týden? Míň?
    SAMGARR
    SAMGARR --- ---
    TEDDYBEDDY:
    DOCKINEZ: Diky panove, tohle jsem chtel slyset.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Cimz se dostavame ke skutecnosti, ze kdyz je spatna nahravka, nepomuze ani svecena voda, natoz pak technika referencni tridy - ta akorat zpusobi, ze shitovost nahravky bude jeste nesnesitelnejsi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam