• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MATT
    MATT --- ---
    ACHERON: kup si gramec s predzesilovacem co ma line-out a pichni ho do toho jacka..

    TEDDYBEDDY: nekecej, ze by nekdo vzal tannoye na milost? ;))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    UMIAKI: Treba ma "minivez" Naim Uniti, co mi vime... :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    ACHERON: Myslím, že místní chlapci nebudou považovat minivěž za hi-end audio a pravděpodobně budeš vykázán ;) viz níže
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Zdar, mám dotaz, chtě bych si pořídit k minivěži gramec, ale mám na věži už jen vstup na malýho jacka nebo USB, což je počítám na prd. Nemohl by mi tu někdo poradit? nejsem si napřiklad jistej, jestli se vůbec prodává nějaká redukce z klasickýho výstupu kolíkovýho ze starejch gramců na jacka, v novejsich gramcích se nevyznam vubec.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Chce to slyšet. Jestli to odpovědně spároval budo to i hrát. Vidím tam nějaký tvýdový kombo, tzn. že majitel má možná i uši a ví co dělá.
    MATT
    MATT --- ---
    ja jeste rano nasel svoje bedny na stojankach, moc nechapu, proc si k nim ten clovek poridil takovej zesik.. ma to vubec cenu?

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---

    FAZON | Dali Fazon F 5 | Výhradní zastoupení značky DALI pro ČR a SR
    http://www.daliaudio.cz/daliaudio/eshop/12-1-FAZON/0/5/92-Dali-Fazon-F-5
    MATT
    MATT --- ---
    posli raci nakou sexi fotku - nic zajimavejsiho nez fotky se tu za celou dobu neobevilo. mno dobre, flejmy o kabelech a slepejch testech jsou jednou za pul roku taky srandovni ;))
    NECRON
    NECRON --- ---
    TEDDYBEDDY: impozantni zpusob
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    NECRON: Zachraňuju zbloudilé duše přeci ;)
    NECRON
    NECRON --- ---
    TEDDYBEDDY: k cemu jsou ty vypady dobre prosim te?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FURYAN: Dyk jsou toho plný média, výstavy, poslechový studia.... Pravda je, že všude maj nějakýho kripla s pájkou & šroubovákem, kterýmu přizvukuje dalších 5 kriplů s mp3 přehrávačema.....
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Opacne :)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    FURYAN: Jakože si prodal své hifi za mega a pořídils bakelitovou smohrajku? Jsem úplně unešenej z famózních objevů nyxkids :o)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TEDDYBEDDY: Se nerozohnuj .) Jsem byl na tom stejne, dokud neuslysis, neuveris... Posmesky jsou k nicemu, je nutne je vzit a vyvest ze tmy na svetlo .))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Mmch. interesantní periody hošíků z lowendu, udělej si sám či sbírám& poslouchám, stahuju zdarma mp3, levný bakelity & sračky všeho druhu. Pravidelně jednou za čas dostanou hošíci erekci a celý ztopořený se nahrnou sem, jakože asik, co dyby to prošlo. Neprošlo.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Takže přecijen se dozvíme něco o tříhvězdičkovým krabičáku a dokonce archivním :)
    ADAM
    ADAM --- ---
    btw, když už jsme v klubu top audio.

    příští týden mi dorazí 2ks audeze LCD-3 (48tis kč)
    Audeze LCD3 | Audeze
    http://audeze.com/audeze-lcd3
    ADAM
    ADAM --- ---
    što takoje? 
    naprimjer:  THD < 0.0009%, SNR 110db, crosstalk -120db, wolfson 24kbit/192kHZ DAC, optical in + out, 96GB max kapacity.

    eta što ja nazyvaju charošim mp3 přehrávačem.

    + jsem mp3 guru, který používá výhradně flacy od tý doby, co ta zkratka vznikla :-))
    (ale narozdíl od některých rozhodně nebudu tvrdit, že slušně udělaná mp3 se nedá poslouchat).

    btw, můj prehistorickej iriver H140 z roku 2003 taky nebyl špatnej: 40GB, flacy to přehrávalo, optical out tam byl - a zvuk fantastickej! jen to v sobě mělo harddisk, takže baterka nic moc...
    toto je jeho docela slušnej nástupce.
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: slušný mp3 přehrávač má hlavně barevný display a přehraje i videa!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam