• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: Obávám se, že moje rada by tě neuspokojila :). Nějaký speciální důvod, proč sháníš přesně tohle?
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    SVANC: Nejde to sehnat, co radis? Koukal jsem i na ten MPA-1 ale zustanu "u kotle dratu", takze shanim uz jen RMB-100
    SVANC
    SVANC --- ---
    FURYAN: S Alibabou bych byl raději opatrný.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    HERR_FLICK: jo vidis na nej jsem koukal, nabizi snad taky ty MBA-1, nevsil jsem si, ze na stejnem webu je i rotel .) Diky
    SVANC
    SVANC --- ---
    Kabely jsou důležitý. Například chybějící kabel dokáže kompletně pokazit radost z poslechu...
    TAJAK
    TAJAK --- ---
    DOCKINEZ: Ne, vše je z druhé ruky a co se týče kabeláže, tak ať si kdo říká co chce, ale na výsledném zvuku je to k*rva znát...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Kdybyste nekdo nekde videl monobloky Rotel RMB-100 nebo B&W MPA-1 (je to to samy), hodte mi pls. do posty echo. Diky moc. Je to ponich ja vymeteno, a me by se hodily do kramu.
    SVANC
    SVANC --- ---
    DOCKINEZ: Určitě se vyplatěj. "48V Dielectric Bias-System" - to zní tak technicky, to bude určitě super...
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Nestaly kabely vic nez ty Missiony? :-)
    TAJAK
    TAJAK --- ---
    ...a na jakých sestavách tu tedy posloucháte? Sleduju to zde krátce, tak nevím.

    Já jedu momentálně na tomto (a dlouho ještě nejspíš budu, maximální spokojenost):

    Zesilovač: Pioneer A-91 D


    CD: Sony X505ES


    Repro: Mission 782SE


    Kabely:
    Audioquest Columbia


    Audioquest CV-8


    ... a síťový filtr.

    VOZKA
    VOZKA --- ---
    ACHERON: "na pokojovej poslech ma zvuk hodne dostacujici pro nasince"
    Ušetřím ti sarkasmus od ostatních idček a řeknu to normálně - to je do low endu, ne sem.
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    UMIAKI: tak já nevím, co místní chlapci, dostal jsem darem odhadem asi tu nejlepsi mikrovez co zrovna panasonic delal - jestli mi teda neunikly nejaky luxus řady - a musim rict, ze na pokojovej poslech ma zvuk hodne dostacujici pro nasince (http://www.panasonic.cz/html/cs_CZ/V%C3%BDrobky/Audio/Mikrosystemy+-+stare/SC-PMX4/overview/3493068/index.html)


    MATT: díky, ale mám právě starší gramec a nechtel jsem kupovat novej, ale netusim jestli by mi to neodvarilo vstup nebo neco...mozna teda zainvestuju...
    MATT
    MATT --- ---
    ACHERON: kup si gramec s predzesilovacem co ma line-out a pichni ho do toho jacka..

    TEDDYBEDDY: nekecej, ze by nekdo vzal tannoye na milost? ;))
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    UMIAKI: Treba ma "minivez" Naim Uniti, co mi vime... :)
    UMIAKI
    UMIAKI --- ---
    ACHERON: Myslím, že místní chlapci nebudou považovat minivěž za hi-end audio a pravděpodobně budeš vykázán ;) viz níže
    ACHERON
    ACHERON --- ---
    Zdar, mám dotaz, chtě bych si pořídit k minivěži gramec, ale mám na věži už jen vstup na malýho jacka nebo USB, což je počítám na prd. Nemohl by mi tu někdo poradit? nejsem si napřiklad jistej, jestli se vůbec prodává nějaká redukce z klasickýho výstupu kolíkovýho ze starejch gramců na jacka, v novejsich gramcích se nevyznam vubec.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Chce to slyšet. Jestli to odpovědně spároval budo to i hrát. Vidím tam nějaký tvýdový kombo, tzn. že majitel má možná i uši a ví co dělá.
    MATT
    MATT --- ---
    ja jeste rano nasel svoje bedny na stojankach, moc nechapu, proc si k nim ten clovek poridil takovej zesik.. ma to vubec cenu?

    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---

    FAZON | Dali Fazon F 5 | Výhradní zastoupení značky DALI pro ČR a SR
    http://www.daliaudio.cz/daliaudio/eshop/12-1-FAZON/0/5/92-Dali-Fazon-F-5
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam