• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Unikly na eBay a kdyz pak borec daval nabidku, ze si to muzu vzit za svuj prihoz, protoze vyherce se vykrivil (byl jsem druhej), tak jsem se rozhodl, ze na tyhle hry s nim nehraju, stopro mu to tam nahazel kamos. Kdyz je vystavi znovu, tak uz je asi vyhraju. Jinak 190 cm bedny uz mam ted, v tom by zmena nebyla, jen v koncepci.
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Proc to nevyslo ? Nizkej strop doma ? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ted jsem malem koupil Duntech Sovereign.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MESTREY
    MESTREY --- ---
    MATT: zkus pomalovat rám okna zelenou fixou
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Konečně má ten klub úroveň.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MATT: Ale zase by to mohlo byt pekny svetlo k vykonani dobre fotky .)
    MATT
    MATT --- ---
    FURYAN: nejhorsi je, kdyz mi sviti slunicko jen do pulky pokoje, to se ty varhany nedaj vubec poslouchat...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jinak pro zajimavost - doma mam pres zimu celkem stabilni teplotu 22°, ale v lete klidne i 32°... Klimu nemam.

    "Při 0°C je rychlost zvuku 331,8 m/s, při 30°C pak 349,6 m/s, převedeme-li tuto změnu rychlosti na změnu výšky tónu - ladění, přeladí se nástroj samovolně téměř o jeden půltón!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jinak bez legrace - uz mam doma nachystany dva velky magnety a koule jsem sebral synovi z nejaky ty magneticky stavebnice .) Jeste z tech magnetu musim flexou sundat stineni :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TURF: Tipuju, ze to ma stejny prinos, jako specialni zarizeni udrzujici v poslechovem prostoru stale stejny tlak. Pokud je pred bourkou je tlak 980hPa, zni mi to jinak, nez kdyz je letni jasny den s tlakem 1040hPa. Myslim si, ze je nezbytne mit poslechovy prostor vzdy natlakovan na stejnou hodnotu.
    TURF
    TURF --- ---
    FURYAN: tohle mne docela laka zkusit, takze bych rad nadhodil odbornou diskuzi - je to k necemu? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MARTIK: To neutlumíš, pouze přeladíš níž.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    dupe jak hovado!
    SVANC
    SVANC --- ---
    MARTIK: Záleží na typu hluku. Dupání apod. se zas tolik neztlumí, zatímco hlasitá hudba nebo hovor ano.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    SVANC: hm.. to by částečně vyřešilo i hlučného souseda nade mnou.
    SVANC
    SVANC --- ---
    MARTIK: Nejúčinnější relativně snadno realizovatelné opatření je akustický podhled, pokud nevadí, že v poslechovce se sníží strop o cca 20 cm. Výhodou je, že se nijak nezasahuje do stávající dispozice místnosti.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Brodule, panove, zaklad je brodule
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    jo ta moje místnost mně sere. Mám tam letiště, gauč a konferák. U stěny stojí telka a bedny. Ale nechci už další nábytek, vyhovuje mi to tak. Nějaké tipy? Obaly od vajíček lepit nehodlám, ale pomůžou zvuku třeba poličky s knihami? Taky nemám závěsy, jen žaluzky. Pomůžou nějaké těžké závěsy?
    SVANC
    SVANC --- ---
    Mě se nejvíc líbí, jak tu rozdává rozumy o bednách týpek, který nesmyslně vyhodil hromadu peněz za tlustý reprokabely, ale už nepokládal za potřebný udělat něco s holomístností, kde má všechny ty svý zázraky postavený... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam