• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    To vypada, jako kdyby mel majitel v detstvi slabost pro vlacky :)

    FURYAN
    FURYAN --- ---
    To je na okamzity RO tywe :D
    DED
    DED --- ---
    existuje nejakej sw receiver kudy bych si kovertoval stereo do 5.1 ? diky !
    PEETHA
    PEETHA --- ---
    zdravim Vas, matze niekto skusenosti s tymito reproduktormi?
    Jamo : C 600 : C603
    http://www.jamo.com/speaker-lines/concert/C600/?sku=C603
    vopred dik!
    alebo mam s nimi ist do low end auditka? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Počítal jsem, že i s dopravou po Evropě (dodávka) by mě bývaly vyšly tak na 150. Vzhledem k tomu, že už bedny mám, stejně veliký a dost možná stejně dobrý nebo lepší (kromě basů), jsem je pustil.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MACHALIK: Mas pravdu, narazil jsem krom jineho na inzerat s cenou 3k, ale podminka osobniho vyzvednuti ve state NY by celou operaci prodrazila vice nez vyrazne.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DOCKINEZ: Dovolím si tě opravit: za tohle se nabízejí jen v americe. U nás se nenabízejí a když, tak za 5000 EUR a vejš.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Hm, ze zvedavosti jsem zkusil mrknout, za kolik se tak na ebayi nabizeji, a koukam, ze to neni az tolik (3-5 k USD). Cekal jsem o dost vic.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Unikly na eBay a kdyz pak borec daval nabidku, ze si to muzu vzit za svuj prihoz, protoze vyherce se vykrivil (byl jsem druhej), tak jsem se rozhodl, ze na tyhle hry s nim nehraju, stopro mu to tam nahazel kamos. Kdyz je vystavi znovu, tak uz je asi vyhraju. Jinak 190 cm bedny uz mam ted, v tom by zmena nebyla, jen v koncepci.
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    Proc to nevyslo ? Nizkej strop doma ? :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ted jsem malem koupil Duntech Sovereign.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    MESTREY
    MESTREY --- ---
    MATT: zkus pomalovat rám okna zelenou fixou
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Konečně má ten klub úroveň.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MATT: Ale zase by to mohlo byt pekny svetlo k vykonani dobre fotky .)
    MATT
    MATT --- ---
    FURYAN: nejhorsi je, kdyz mi sviti slunicko jen do pulky pokoje, to se ty varhany nedaj vubec poslouchat...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jinak pro zajimavost - doma mam pres zimu celkem stabilni teplotu 22°, ale v lete klidne i 32°... Klimu nemam.

    "Při 0°C je rychlost zvuku 331,8 m/s, při 30°C pak 349,6 m/s, převedeme-li tuto změnu rychlosti na změnu výšky tónu - ladění, přeladí se nástroj samovolně téměř o jeden půltón!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jinak bez legrace - uz mam doma nachystany dva velky magnety a koule jsem sebral synovi z nejaky ty magneticky stavebnice .) Jeste z tech magnetu musim flexou sundat stineni :)
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    TURF: Tipuju, ze to ma stejny prinos, jako specialni zarizeni udrzujici v poslechovem prostoru stale stejny tlak. Pokud je pred bourkou je tlak 980hPa, zni mi to jinak, nez kdyz je letni jasny den s tlakem 1040hPa. Myslim si, ze je nezbytne mit poslechovy prostor vzdy natlakovan na stejnou hodnotu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam