• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      MACHALIK: ja nic. ja se ke slepejm testum "nemodlim", to by bylo modlosluzebnictví :)
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      MACHALIK: Nemodlíme. Víme, že neslepý testy sou nahovno. Když naleješ bohemku do flasky od sampanskyho za tri litry a nechas to lidi porovnavat s sampanskym litr, tak ti lidi kteri vidi cenovku reknou ze ta bohemka je lepsi.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Jak dopadly slepý testy těch zesíků a cd?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      A teď vážně, borci.

      Všichni se tu modlíte ke slepejm testům.

      Nemohli byste odpovědět, co jste testovali reprezentativního a jak vám to vyšlo?
      Já ve slepejch testech, co si vzpomínám, slyšel:

      - zesáky DPA 380 vs. Audiomat Prelude nebo Solfege
      - bedny Quadral Titan Mk IV vs. Quadral Titan Mk V
      - bedny Quadral Titan Mk V vs. ACR RP 400
      - CDčka Audionet VIP G3 vs. Sony SCD-1 vs. Pioneer PD-95
      - předky PMA Dispre vs. Revox B 240 S
      - předky PMA užnevímco vs. BV Audio P1
      - ještě něco jsme testovali, ale už nevím. Tyhle si vzpomínám. Ještě nějaký bedny tam byly.

      Co vy?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Jak říkám, šlo to vyřešit Yamahou z Datartu, jsem snob, vím to.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      SVANC: Ale ano, posouzení vzhledu je vždy subjektivní. Tady se ale nemohu ubránit pocitu, že jde o parazitování na pověsti celosvětově proslulých IKEA stupátek :)


      Jak asi chutná Krtečkovi jeho vlastní medicína?
      SVANC
      SVANC --- ---
      ALI_GATOR: To je otázka vkusu, takhle na fotce se mi to taky moc nelíbí. Ale v reálu ta masivnost třeba působí dobře.
      AXTHEB
      AXTHEB --- ---
      MACHALIK: Kastle se v seriovy vyrobe (Ford Model T a novejsi) neklepaly rucne nikdy.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      SVANC: Ale ten design....wannabe minimalistic....viděl jsem povedenější za 10K možná i za míň..
      SVANC
      SVANC --- ---
      Ovšem ta konstrukce, všechno vyfrézovaný z bloku hliníku, to se mi líbí, vážně. Udělaný je to určitě dobře a když pominu ty šílený kecy na jeho stránkách, tak vzorová je i prezentace grafů a naměřených hodnot.
      Ale jinak jsem opravdu rád, že si hudbu dokážu vychutnat, aniž bych musel dát za zesík nemalou část ročního platu.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---

      Něco mi říká že to bude skvěle ladit se stupátkem pro děti, co máme pod umyvadlem!!!
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      Celkově z měřených vlastností vyplývá, že jde o pokrokovou konstrukci, která rozhodně není jen nějakou kompilací obecně známých zapojení a konstrukčních pravidel. V mnohých měřitelných vlastnostech předstihuje ostatní špičkové zesilovače. Poslechněte si jej na vlastní uši zhodnoťte jeho přínos pro poslech hudby. Poslechové testy naznačují, že i v těch neměřitelných vlastnostech je vynikající a představuje nové možnosti v reprodukci hudby.
      Luděk Šroll

      No není to nádhera? Jdu hned prodat auto :)
      SVANC
      SVANC --- ---
      ALI_GATOR: Spojením Lyrica a Transportu jsme objevili, že CD nahrávky hrají na tomto tandemu podobně a v některých aspektech i lépe než SACD a DVD audio přehrávače.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      No to mně posel ...
      ... Posluchači mne i po měsících poslouchání této technologie kontaktují a upřímně děkují, že Lyric existuje. Poslech jim přináší stále více potěšení a radosti. Hudba nepřestane bavit.

      :))))))
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Chápu to správně, že jsi koupil ten, o němž jsi tenkrát psal, tedy zesík, jehož obvodové řešení a geometrie je přizpůsobena také určitým přírodním zákonům pro podporu léčivých účinků hudby?
      Sroll - hi-fi a high-end zesilovače, CD přehrávač a reprosoustavy
      http://www.sroll.com/cz/technologie-cz.html
      To jsi mohl klidně napsat, za to se nemusíš stydět. Já si naopak myslím, že pokud tady někdo takový zesilovač potřebuje, tak jsi to právě ty.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      SVANC: Rozhodnuto bylo od začátku, už jsem našetřil a koupil. Byla to chyba, měl jsem si pořídit nějakýho Marantza z osmdesátek, ale chtěl jsem bejt snob a machrovat, tak jsem si pořídil něco z ryzího zlata a namluvil si, že to líp hraje. Slepej test jsem samozřejmě nedělal a ani hlasitosti jsem srovnaný neměl :( Prostě debil.

      A co? Jaký byly teda ty slepý testy, cos dělal? Můžeš vyjmenovat aspoň dva? Vyber si prosím ty, ve kterejch byly testovaný ty co možná nejprestižnější komponenty. Rozumíš, chcu se dostat na kobylku tomu, jestli jsi testoval Yamahu za desítku s Denonem za jedenáctku nebo Yamahu za desítku s Levinsonem za půl mega. Chcu znát bazál, na kterým stavíš svoje závěry.
      SVANC
      SVANC --- ---
      MACHALIK: Na tyhle tlachy bych se vykašlal... Ale před pár lety jsi tu psal, že šetříš na zesík. Už jsi nějaký koupil popř. se pro nějaký konkrétní rozhodl?
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      Tys mně prokouk! Další důkaz neobyčejného génia. Co jinak, už můžeme něco někde otestovat, nebo Aštan Sheran stále říká, ze to nejde?
      Hroznej opruz furt na to klikat, buď tedy od teď jen vyndanej.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      ALI_GATOR: Nemáš s tím problémy v reálným životě? Já jen - a teď si nemysli, že na tebe kladu nějaký nároky nebo tak - že u borca se tak nějak předpokládá, že bude držet slovo nebo udělá, co řekl, víš, tak něco. Provozuješ to i doma, že manželce říkáš "odteď s tebou nemluvím" a za minutu už do ní něco klavíruješ?

      Ulehčím ti to. Ty mě prostě nemáš a nebudeš mít v ignoru. Tak to neříkej! Ušetři si ten tyjátr. Zjednodušíš si život, věř mi!
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      MACHALIK: Tahle hádanka nemá řešení, viď? Co bys vymyslel, kdybych tam napsal, že se bude testovat u SVANCe nebo nedej Bože v Tvém vzhledově vypiplaným superbejváku?

      Teď jseš v ignoru......a teď ne........zase jo......
      SVANC
      SVANC --- ---
      Vida, Machalík znovu přehodil na výhybku "a teď si budeme povídat o tobě a o tobě".
      Nezbývá, než zopakovat:
      Validita argumentace založené na exaktně provedených experimentech a stavu vědeckého poznání není v jakémkoli vztahu s osobou, která na tyto konkrétní poznatky upozorňuje.

      Pokud máš nějaký - nejlépe validní :) - argument proti slepým testům, tak sem s ním. Tyhle internety věčné výmluvy jen každého otravují.
      ALI_GATOR
      ALI_GATOR --- ---
      MACHALIK: Ježíš, je jedno kam půjdeš a jak budeš testovat! Vždy si najdeš něco (v nejhorším třeba Chewbaccová obhajoba), co zabrání průkazným testům. Jak tu na tý planetě můžem vůbec žít? JEDINĚ V NEJVYŠŠÍM MOŽNÝM LUXUSU přece!
      Schroedingerová kočku přejelo auto se souložícím krtkem za volantem.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Jsem to zas nestihl :((( Idiot dospelej chlap si me dvakrat denne dava a vyndava z ignoru, s tim se neda pracovat.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam