• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Mno... asi vas zklamu, ale na sve sestave jsem rozdil neslysel. Klidne ty draty po praze vezmu k nekomu z vas na poslech, ale u me doma jsme ve dvou lidech rozdil nepoznali.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Jinak pokud je tu nekdo v Praze a ma audio v Praze, tak bych sem tam zasel / pozval k sobe nekoho na navstevu, poslechnout, poklabosit...
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Tak ja od toho necekam zadny zazrak, to proto, ze ten kus kabelu cenove presahuje pulku my sestavy, navic trochu dumam, kam vlastne s nim - zatim ho zapojim nejspis mez predek a konec. A stejne pochybuju, ze jeho prinos bude znat...

    Cely soucasny retez bude CD transport - optika - DAC - bezne RCA - predek - pak bych dal ten orchid - konec - 2x2,5 audio dvoulinka (zadny specialni repro kabel) - repro
    TOMATSU
    TOMATSU --- ---
    FURYAN: VDH orchid mi byl VELMI doporucovan k propojeni phona s pre-ampem. Bohuzel se mi nedostal do ruky a zustal jsem u : http://www.vandenhul.com/products/cables/d-501-silver-hybrid-halogen-free
    Orchid by mel byt jeste lepsi - tez jsem zvedavy, jestli jsi "neco poznal"
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    FURYAN: Napiš, su moc zvědavej!
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Uz mi prisla ta orchidej, tak dneska propojim misto Hama RCA kabelem za 98,- kabelem za 11.000,-
    Myslim, ze presne vim, co ne/uslysim...
    SVANC
    SVANC --- ---
    Tak hlavně, když to bude prodrátovaný s odladěným teflonovým opletem. A vovovo tom to celý je.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    njn, souhlas, je to cely o lidsky blbosti. :)))
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Tak jsem dal mimochodem řeč s novým dovozcem Accuphase a shodli jsme se na tom, že instalace na highend Praha měla příšernej zvuk. Jeho slovy:
    A:" Souhlas a přesto jsme dostali nějakou cenu, aspoň vidíte jak jsou ty lidi blbý".
    Já: " Neříkejte, že jste to neměl prolobovaný :)"
    A: " Fakt ne- sou prostě blbý, :)"
    Asi teddy nějakej ten bias nebotakněco tady bude. Dle mýho hlavně nezkušenost průměrnýho českýho hifíka s dlouhodobým poslechem skutečně špičových zařízení a laděním synergie celýho setu.. A jelikož si pan A bez keců za pořádnej ranec koupil mýho starýho Meka, přislíbil jsem na příští exhibici svou odbornou pomoc- taktéž po rozhovoru s Mr. Krautem pořádný prodrátování špičkovou kabeláží Krautwire s odladěným teflonovým opletem, jak mi K. důvěrně sdělil pracně vyzískaným nouhau od nejmenovaného výrobce exkluzivní armádní technologie. A vovovo tom to celý je.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: To uz je pro mne moc drahe... :(
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: Tu alibabu si necham projit hlavou, preci jen, co jsem slysel, neni duvera...
    :) logo je samozrejme kravina, ale znas to - pocit :)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    FURYAN: Ten portugalec se tváří jako aktivní, ne?
    A teda logo nebo ne, logo otočený dozadu bych teda už neřešil asi ani já :) Nicméně chápu.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: Ostani prodano, a nebo na 120V - v kazdem pripade velke diky
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    MACHALIK: Rakve mam Symboly B MK II, CD nepouzivam, hraju flac z PC pres optical out, SW openelec (xbmc na linuxu).

    MACHALIK: Dikes, tohle jsou ty bowersacky MPA1 (jasny, je to jen logo, ale preci jen shanim ty RMB-100)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Včetně beden a CD.
    FURYAN
    FURYAN --- ---
    Rotel. Predek RC-995 a konec zatim RB-970BX, cekam az se nekde objevi monobloky RMB-100
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam