• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MATT
    MATT --- ---
    MACHALIK: .., ale prakticky je to na h*vn* ;)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Tak jako dobry to je :) Ke sportovnimu autu je taky dobry mit vlastni okruh.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    jenom tak na okraj - je dobrý mít k tady takovým sluchátkům, jako třeba prodává MACHALIK, nějakej sluchátkovej zesilovač, nebo je to zbytečný?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    HIPISIK: těsně (250-400CZK dle prodejce) nad tvojí hranicí jsou AKG k240mkII (který mám právě na hlavě, stojí za každou korunu jejich ceny), ty Sennheiser od MACHALIKA taky nejsou špatná nabídka...
    NECRON
    NECRON --- ---
    HIPISIK
    HIPISIK --- ---
    ahoj. rad bych poridil sluchadla na domaci poslech. neco kolem 2-3 tis Kč. ma nekdo zkusenosti v teto cenove relaci? :) nebo je to skoda penez pripadne jestli se vyplati priplatit.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    AKA_THE_A: na konci to ma KT88, takze spis velky trafa.
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    DOCKINEZ: malý elektronky nebo obrovský trafa? :D
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    No dobre. SB x-fi mam v "hernim" PC. Docela ujde, ale uz pri pokusu o nahravani cehokoliv dochazi k ruseni mezi prevodniky, preslechy mezi kanalama taky nic moc. Nejde tedy ani omylem o hifi, tim mene highend.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Nespletl ses? Fakt je tady hodně klubů, kde ti s čímsi za cenu večeře poradí líp.
    BIRK
    BIRK --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ehm...
    BIRK
    BIRK --- ---
    Jeste jsem patral a nadrl Esi Phonorama...ale nepodarilo se mi najit zadny test nebo srovnani...je i o 500levnejsi ale fakt nechxi setrit stovky a pak mit debilni ripy...


    Tak co?

    Creative sound blaster x fi hd, 2000,-
    vs.
    Esi Phonorama, 1600,-
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Jste v dobrym klubu?
    BIRK
    BIRK --- ---
    ADAM: ale moc zvukovek phono vstup nema ne?
    AKA_THE_A
    AKA_THE_A --- ---
    ADAM: jedinný co mi u Creative vadí je SW část, HW je na tu cenu velmi dobrý :P
    SVANC
    SVANC --- ---
    BIRK: Mrkni na tohle video, část věnovaná zvukovým kartám trvá necelé 4 minuty.
    ADAM
    ADAM --- ---
    z ohldem na kvalitu zvuku bych se vyhl čemukoliv od crative (a podobným PC značkám)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam