• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      WE_RUN: jestli bedny nestály alespoň 20k kč (za jednu :P) tak spíš sem ;-)
      Jinak logicky potřebuješ zesilovač či receiver co umí reprobedny se stejnou impedanci (udávanou v ohmech)...

      btw jeden obrázek vydá za tisíc slov, vyfoť to ze všech stran a lidi ti spíš pomůžou.
      WE_RUN
      WE_RUN --- ---
      Ahoj lidi,
      Potrebovala bych poradit. Predem se omlouvam, ze to napisu, jak retard (dokonce jsem se snazila to na netu i nastudovat, ale bohuzel tyhle veci mi jaksi nedochazi).
      Dostala jsem od kamaradky 5 beden. Opisu vam sem to, co je na nich napsano zezadu. Dve bedny jsou 125(max), 3 ohm; dve bedny 90(max), 4 ohm; a jedna je 250(max), 6 ohm. No a couhaj z nich dratky :))) do jakyho pristroje bych to mela zapojit, aby to hralo? Dekuji mnohokrat...
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      SKUTRJOHNY: Jak jsem psal už vedle v týhle cenový kategorii se drž dvoupásem.
      12 of the best affordable monitor speakers | Listen up | Tech News | MusicRadar
      http://www.musicradar.com/news/tech/12-of-the-best-affordable-monitor-speakers-570959
      SKUTRJOHNY
      SKUTRJOHNY --- ---
      mozna to sem nepatri (ja a me vedomosti urcite ne) ale:
      Mam moznost si levneji ( o cca 1000,-Kc) poridit studiove monitory M-Audio M3-8
      http://www.muziker.cz/studio-podium/nah ... audio-M3-8
      Chtel bych je pripojit ke gramofonu, mozna i k PC. Byly by v mensi mistnosti 4x3m u zdi. Hudebni zaber: od noise rocku přes veškerou elektroniku (spise poslechovou) az k nejakemu minimalistickému technu.
      Ma smysl do nich jit nebo by jste mi doporucili investovat do neceho jiného? cenove rozpeti za kus 5000-8000. Na těchto se mi libi rozmer vs 3pasma, design/drevo a dobra zkušenost s M-Audio, ale v jiné oblasti. Poradi mi někdo, kdo je ma nebo se ve specifikaci vice vyzna nez ja?
      předem diky
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Byl někdo na AKELu?
      BREGALAD
      BREGALAD --- ---
      To MATT:

      Dostal jsem to na jednom školení jako pozornost a teda - iPad hraje lépe, kdyby jste to někdo chtěl, můžeme se domluvit. Má to vestavěný Li-Ion akumulátor a svuj vlastní zesilovač, ale jako no - nic moc to neni. Možná jako doplněk k horšímu tabletu to bude dobré. A jestli je to otevřený nebo zavřený na to nemá vliv. Zkusil jsme to i rozehrávat - hrálo mi to ve studiu 1 den a nepomohlo.. :-/
      TOMATSU
      TOMATSU --- ---
      BLACKDRAGON: Tady se prodava http://www.highendforum.cz/viewtopic.php?f=33&t=3259 - mohl by si i dobre rozumet s tvou prenoskou.
      BLACKDRAGON
      BLACKDRAGON --- ---
      tak beriem nakoniec Gramo AVID DIVA ll s prenoskou Dynavector 10x5 a ATOLL koncovy zosilovac 3x100W,

      tak uz iba repro k tomu, pripadne aj poradit predzosik ak by sa niekomu nezdal Project Tube SE II

      repro chcem bazarovane, nie je dolezity vykon, iba dynamika
      BLAF
      BLAF --- ---
      MATT: Ja to slysel, a kupodivu to neni tak strasne, jak bych cekal :)
      AKA_THE_A
      AKA_THE_A --- ---
      RUM: jdi do low-end, (kam ostatně tenhle dotaz patří...) tam budou užitečnější
      RUM
      RUM --- ---
      BLAF: ok, chápu :D tak někdy jindy
      MATT
      MATT --- ---
      tyjo tohle bych chtel slyset ;))
      BLAF
      BLAF --- ---
      RUM: Machalik ti chtel rict: "Vitej, priteli, radi ti poradime, ale obavam se, ze cenova hranice kvalitnich subwooferu se pohybuje o rad vyse, nez je tvuj limit"
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      RUM: Jsi tu správně?
      RUM
      RUM --- ---
      ahoj přemýšlím o nějakém malém bazarovém subwooferu do pokoje. může někdo doporučit, co vybrat? cena asi tak do 3 tisíc? Nevím, jaká je nutná hranice pro solidní kvalitu. vůbec nemám přehled a nechci žádný plastový chrastítko z alzy. mám na stole dá se říct takový polo-studiový 2.0 od SAMSONu, stejně jako studiový AKG sluchátka a rád bych si víc vychutnal akční filmy a hry. díky
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      BLACKDRAGON: Vcelku vyváženej entry set. Co se týká bazaru kolem 60k " teď hned" bych asi skočil do tohodlec:
      VPI SCOUT - Gramofony - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
      http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/gramofony/vpi/26706-scout/
      Dynaudio Xeo3 white + TRANSMITTER - Reprosoustavy - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
      http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/reprosoustavy/dynaudio/xeo3-white-transmitter/
      BLACKDRAGON
      BLACKDRAGON --- ---
      ahoj,

      takuto zostavu som kupoval pred 4mi rokmi a vysla ma cca 30000kc:
      zosik Nad 350 - kupovane pouzite
      predzosik project se II - kupovane nove
      speedmeter project se ii - kupovane nove
      wharfedale 9.3 - kupovane nove
      project xpress iii s prenoskou 2m blue - kupovane nove

      dnes by som chcel kupit uplne novu zostavu a chcem za nu dat 60000kc
      predzosik chcem elektronkovy project se ii
      ostatne si chcem nechat poradit, okrem prenosky by som rad kupil vsetko pouzite, hlavne nejaky vyssi model gramofonu sa oplati pouzity (nez novy nizsi)

      najlepsie poradit kombinaciu gramofon a prenoska, preferoval by som znacku project ale moze byt pripadne aj nieco ine

      a potom poradit kombinaciu zosilovac repraky

      teoreticky by som zosik mohol ponechat a dat k tomu ine repraky, vykon mi uplne postacuje, skor ak by slo o zvysenie zvukovej kvality/dynamiky

      inak pocuvam vsetky zanre hudby :)

      dakujem kazdemu kto mi pomoze a nasmeruje ma k nejakej optimalnej variante :)
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      MADCAT: asi v klidu, 15" bas zamaká na spodku a zbytek taky něco zahraje. jestli to má lsušně udělanou výhybku, tak proč ne, ale nějaký mega prachy si to nezaslouží.
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      SVANC: Dik. Vi i nekdo jak to hraje?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam