• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ve světě, kde již vše bylo objeveno a zhotoveno, rozdíly nemohou existovat!
    SVANC
    SVANC --- ---
    DEIKSAC: Neslepý - tedy jediný správný ;) - test ukázal, že rozdíly jsou snadno slyšitelné, takže nevím, co řešíš... :)

    "Excerpt from a professional review:
    The perceived differences between the Vodka, Diamond, Cinnamon, and Cat. 5 cable are plainly apparent and easy to hear. I'd sum up these differences as more. You get an increasingly large sound picture as you move up the line, greater differentiation between sonic elements, and a greater sense of clarity. I would classify these changes as being better in each case."
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    tak komu chybi poradnej kabel?
    dimenze
    $10K Ethernet Cable Claims Audio Fidelity, If You're Stupid Enough To Buy It - Slashdot
    http://tech.slashdot.org/...0k-ethernet-cable-claims-audio-fidelity-if-youre-stupid-enough-to-buy-it
    MATT
    MATT --- ---

    Living Voice Vox Olympian, l'esprit des "Voix du théâtre" ressuscité
    http://www.on-mag.fr/...ews/10234-living-voice-vox-olympian-lesprit-des-qvoix-du-theatreq-ressuscite
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Já zývám Evu@Vaška;)
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: myslel jsem, ze Niela Younga vzívaj hifistí..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Chtěls asi přispět do lowendu neli?
    MATT
    MATT --- ---
    Pono Player review: A tall, refreshing drink of snake oil | Ars Technica
    http://arstechnica.com/gadgets/2015/02/pono-player-review-a-tall-refreshing-drink-of-snake-oil/
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    POLMO: Málo to rozhodně neni, ale já se na to ddívám tak, že je to nic oproti tomu, co jsou někteří schopni utratit za hi fi. A aspoň podpořím tým českých zaměstnanců a pana Barlettu a ne montážní linku :)
    MATT
    MATT --- ---
    SHADOW__: a co, spokojenost?
    POLMO
    POLMO --- ---
    SHADOW__: uff, ale akoze dost.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SHADOW__: Gratuluju.
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    MACHALIK: Platil jsem 48.000 kč. Opravdu radost to poslouchat. Cestou domu jsem se těšil jako malý dítě :D
    SHADOW__
    SHADOW__ --- ---
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    MADCAT: Zcela určitě a).
    Víc beden v jedné místnosti je stejně na piču, blbě to hraje.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    MACHALIK: to je nějaký poslechový studio, nebo něčí obývák? pokud b) je správně - na co má někdo doma tolik beden?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Kolik za to chce?

    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    SVANC: Samozřejmě, že poznám rozdíly pouze ušima. Čím sis myslel, že lze slyšet rozdíly? Jazykem? A hraje líp Krell nebo Mark Levinson, když máš teda furt problémy s těma panelama a biasem?

    Hele, užs rozkódoval ten paradox dvou zesilovačů - A a B - nebo jsi na to furt nepřišel? Já neznám jinýho takhle fanatickýho zastánce slepých testů, kterej by zároveň ale ani nedokázal říct, co slepej test je a co už není! Nemáš s tím potíže?
    SVANC
    SVANC --- ---
    MACHALIK: Tvoje schopnost dělat naprosto nelogické závěry z faktů, které jsou zjevné, je fascinující. Např. když jsi přesvědčen o slyšitelném rozdílu mezi přístroji (rozuměj: vidíš na panely a máš pocit, že každý hraje jinak) a pak ten rozdíl nepoznáš jen ušima, tak to pro tebe znamená, že takový test je špatný :D.

    Svá tvrzení opíráš o dojmy a popírání vědeckými metodami prokázaných faktů (bias atd.). Kolik by se jen na celém světě mohlo ušetřit peněz, kdybychom se paušálně vzdali zbytečně komplikovaných metod dvojitě slepého testování. Vždyť by jen stačilo víc Machalíků, imunních vůči biasu... :)
    Zbytek nemá smysl komentovat - ten tvůj výrok o tom, že bedny zvuk neovlivňují, že ho vlastně vydávají, hovoří za vše :D
    Díky, stačilo...
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    už zas?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam