• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    KOUMAK
    KOUMAK --- ---
    Rad bych podekoval za rady k vyberu beden. Poslechl jsem Wharfedale 220 a Xavian Bonbonus na zesilovaci Denon PMA-1055. Musim rict, ze jsem cekal od Xavianu lepsi vykon, ale zcela jasne v hudbe chybela cast stredo-basove slozky. Ani retest se zesilovacem Marantz v cenove kategorii cca 12k neprinesl dobre vysledky, Xaviany potrebuji asi vykonnejsi a lepsi buzeni. Jelikoz podminka byla vyuziti stavajiciho zesilovace Denon, Wharfedale byly lepsi volbou.
    Zajimave bylo prime srovnani stavajicich televiznich Canton Karat 920DC s jeste nerozehranymi Wharfedale. Jasne se ukazuje, ze fyzika se neda obalamutit a vetsi stredobasovy reproduktor poda proste lepsi stredobasy. Maly menic se da vyladit, upravit, ale fyziku to neobejde.
    Wharfedle 220 jsou za tu cenu slusne bedny, nemuseji se odtahovat od steny i kdyz do velmi malejo prostoru take nejsou idealni, potrebuji si trosku dychnout. Takze tak :-)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---

    Recommended Components #1 | Stereophile.com
    http://www.stereophile.com/content/recommended-components-1-0
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Ostatně nahrávka z vinylu v doby S by to byla radost i dneska.
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole, kvalitne nahrana metalka v kombinaci s dbx, to byla v roce 1992 cista radost :)
    HERR_FLICK
    HERR_FLICK --- ---
    TEDDYBEDDY: akorat nechapu zarazeni tohohle media do auditka HI FI, HIGN END..
    a uz vubec ne od tebe)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Hezky! Co to je Oehlbach? Nastříhej ho na 10cm kousky a prodej to na ebay jako bi wire jumpers ;)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: ne, je to v poho ohebnej německej drát, ale já používám pro bi-amp čtyřvodič a tohle tu zahálí
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Koupils levně čínskej fejk a neslyšíš rozdíl? :)
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    nepotřebujete někdo kabel k reprákum? Mám tu navíc 2x4mm2, píše se na tom pro cable silver, vypadá to stříbrný, ale z řezu je patrný, že to je postříbřená měď.
    dva kusy, dýlka cca 3 metry každej, představa cena 1100 dohromady, při akčnim přístupu 900
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Tak jsem měl šťastnou ruku a stáhnul jsem a 250éček z hifislovanetu tohle [ TEDDYBEDDY @ HIFI & TOP AUDIO ]
    Fakt nekecali v těch recenzích. Phono sekce na úrovni Nova Phenomena v ceně 30k, ELectrocompaniet ECP v tý samý ceně to přehraje o 2 třídy. V polským hifi magacínu si libovali, jak převodník bezvadně ripuje vinyl, a bonus- vynikající sluchátkáč. Bravo Furutech!
    POLMO
    POLMO --- ---
    MATT: cim vyssia kapacita, tym mensi odpor pre nizsie frekvencie...
    MATT
    MATT --- ---
    myslim si spravne, ze odpor kondenzatoru je funkci jeho nabití a frekvence proudu?
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: asi myslis kondenzator.. ? ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Pak ti nezbývá, než přeměřit ten odpor, resp. zkusit vyměnit ten kondík.
    MATT
    MATT --- ---
    TEDDYBEDDY: zas takovej lojza nejsem, pojistka je premostena, proto jsem se i bal, ze je odpalenej primo vejskac.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Ajo :))) Takhle jsem jednou koupil snad pod tisíc EUR naprosto funkční Quadral Titan Mk III. Nehrál jim ani jeden výškáč a majitel byl trotl, ničemu nerozuměl, tak jsem ho na místě stlačil snad na půlku aukční ceny. Pojistky stály 2 x 0,50 Kč.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MATT: Jak na to koukám máš tam na vejškáči pojistku 1,25A. Tak ji vyměň milý Lojzo, vyměň ji! ;) http://www.bobbyshred.com/images/Qb_Tech_Sheet.pdf
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam