• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    MACHALIK: tady to asi ani tak neni mozny...



    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    KODEXX: Když tak následuj barvy výstupního zařízení = nepřetoč si to.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    jj.. cinche... diky!
    BLAF
    BLAF --- ---
    KODEXX: O jakem pripojeni je rec? Esli cinch, tak cervena je imho pravy kanal, bila/cerna levy.
    KODEXX
    KODEXX --- ---
    zdravim.. mam uplne lama dotaz.. kdyz je na vstupech zesilovace leva a preva strana, do jaky strany mam zapojit cervenej a do jaky bilej? :) je to jedno?
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    To je fer cena!
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    B & W / 801 Series 80 (best price) (Gebrauchtgerät) Standlautsprecher Interessantes Angebot !
    http://www.audio-markt.de/...kt/item.php?id=3131424683&audioauktion=c0682bc155c0e5af9b908b18a92e70f9
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: eventuelně v noci možno. anebo si pořídit byt v tichý čtvrti :-)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Kuadrát, hlavně ať nezboříš celý Bno :o)
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Hluk z ulice. Ten jsem nezvazil. Prvne to zkusime zvednout, aby bylo okno aspon 5 ms.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Bych se na to vysral. Máš tam ty korekce, ne. Jen mm posunu jedním poťákem ti rozhází frekvenční i fázovou cháru tak, že nezměříš vůbec nic objektivně užitečnýho.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: mriz balkonu tak leda vejškáči, ale ten si změříš uvnitř
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dopici to je GENIALNI napad.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Tyvole, ale to bych mohl!!! Bude vadit dratena mriz balkonu? Zabradli z tahokovu. Jiste bude zvonit + by tyc mohla vyjit zrovna na vyskac.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: no jasný, jinak ještě to někteří dělaj třeba tak, že daj bednu na balkon a na teleskopicky tyci mikrofon strkaj z vokna :-) ty origo mereni jsou marny
    dobry je, ze mas ty dva podobny pary, takze pokud nevymyslis nejakej konstrukcni for, jak ty konzistenci dosahnout pro vsechny ctyri, tak muzes aspon udelat dve podobny a ne zcela odlisny bedny
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Jinak moje pitomý pvahy jsou, že dva a dva podobný repráky nepatří do levé a pravé bedny, ale nahoru a dolů v rámci páru. Hodně se v nich někdo hrabal a podle mě to přeházel. A i kdyby tahle úvaha byla špatná, tak to tak chci zkusit: lepší, aby to tahlo nahoru/dolu než doleva/doprava.

    Časem budeme měřit s delším oknem výš od podlahy, ale místnost je 5 x 6 x 3 m, takže se dostaneme pouze do limitů daných tímto. Ven je tahat nebudu, mají 150 kilo.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DEIKSAC: Všechno, co mám, je to na té stránce: http://machalik.9e.cz/pics/hifi/anthaeus/measurements.html
    Měření od výrobce je jakýsi tady v tom testu na konci, ale podle mě je to bezcenný: http://machalik.9e.cz/pics/hifi/anthaeus/schematics/from_wegavision/test01.pdf
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    btw. ještě k tý ochraně u předních beden - dá se to na PC obejít, že si namapuješ zadky na předky - AC3filter (to je právě jeden z těch kodeků, co dekóduje AC3 a DTS) to umí, kdybys to někdy potřeboval řešit..
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    VINCENT_V: Grafiky zvuk přes HDMI umí, je to dneska nejjednodušší - potřebuješ ale něco na druhý straně do čeho to strčíš - tzn receiver nebo v nejhorším televizi, z který ale zase nemusíš dostat ven 5.1 (ta moje to třeba neumí) - ale možná budou existovat nějaký adaptéry..
    Z počítače jdou poslat přímo AC3/DTS data bez kódování do receiveru, nebo si to můžeš nechat rozkódovat v počítači - 5.1 můžeš přes HDMI i takhle, pak tam máš milionkrát víc nastavení, ale hrabat se v X kodekách, když ani nevíš, který co dělá (a pro každej film se používá pokaždý jinej ) je extrémně na nervy..
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Středy, neřešit ani otravný středobasy. Prostě kucí z louendu :o)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam