• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      MACHALIK: no pockej pockej, zas jako já uvnitř vidim trafo za litra, chladiče za pětikilo, zbytek součástek do 3k a řekněme bedna s tim čelnim panelem včetně konektorů a sexy hmatníku na poťák je při přehannym odhadu za 7, tak si myslim, že tam nějakej prostor pro slušnější provedení rozhodně je, nakonec z těchdle detailů plyne i ta zůstatková hodnota jak píše beddy
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      DEIKSAC: No jiste, dyt to stoji osm petek... Srollovy zesilovace stavaji bezne 200 a vice tisic, starej Lyric s integrovanym DACem byl za 350, toto je socialni pristroj, navic vyrabenej a prodavanej i jinou firmou. Krabice je to posledni, na cem by zalezelo, tak je levna, co to jde. Podstatny jsou ty koncovy stupne vevnitr.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      DOCKINEZ: Nejsou v tom origo stredaky, misto nich to ma Neo 5 nebo co. Koukni, jak maj vypadat.
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      INFINITY RENAISSANCE 90 in Niedersachsen - Salzgitter | Lautsprecher & Kopfhörer gebraucht kaufen | eBay Kleinanzeigen
      http://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/infinity-renaissance-90/395511380-172-2435

      Za 600 ojro? Kde je hacek?

      Co si mam predstavit pod "The old EMIMs are not present."?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Třeba Cyrus ( dnes už čínskej) nabízí vlastně nekonečnej abgrejd svejch produktů. Né, že by se třeba během dekády u evo něco zásadního změnilo. Ale ten pocit, že máš zboží pod firemním patronátem a že ti do starýho kejsu kdykoli nainstalujou nový střeva je obrovská marketingová výhoda.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Hlavně teda, včera jsem prodal svý 15let starý konce MF za 70% původní kupní ceny. Šrol/ kdokoli s hájtech drahými produkty by imo musel pořešit otázku zůstatkový hodnoty svejch cajků, páč holt nemá brand-name, kerej by tu cenu u SC podržel.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      MACHALIK: tak hlavne ta bedna (a ty cinche vzadu) pusobi ponekud lacine
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      MACHALIK: Líběj se mi ty chladiče vzor "výkonový tyristor z tramvaje".

      (bez prdele se mi líběj, nerejpu)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Musím si to halt někdy poslechnout.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Co je na tomhle nejzajímavější, je, jak strašně špatně má ten Šroll zmáknutej marketing. Cassiopeia je Šrollův dárek pro lidi, co nemají tolik peněz. Všechny tyhle Passy a Dartzeely (!!!)...
      Jako já chápu, proč to takhle je, o Šrollovi se prostě obecně tak moc neví a nic nenasvědčuje tomu, že se to kdy změní, já jen prostě myslel, že v dnešní době už nikdo soudnej, kdo žije v ČSSR prostoru, už nemůže seriózně o těchto přístrojích z pravěku uvažovat, leda by to doma na vlastní aparatuře vyzkoušel, že konkrétně jemu to do sestavy sedne líp než novej zesilovač (minorita lidí, ale kupř. k Tannoy Westminster Royal lépe pasuje jiná koncepce).
      Jsem v tom zřejmě už moc zainteresován a málo v kontaktu s běžným hifistickým lidem. Proboha ale!!! Za tyhle peníze lze mít Šrolla!
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Podívej se dobře amigo. To je Pass 30,5. TEN PASS. 60VA v čistým áčku na JFetech. 1*extra světová referenc hnedle za Gryphonem a Dartzeelem.
      Vtf je Kasijopeja? Novej ekvalizér vod Casia :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Ty seš šílenec. Za 79 se prodává tohle: http://casea.eu/produkty.php?p=Casea%20Cassiopeia
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Vánoce? Ultimativní pásák za supr cenu.
      Pass Labs Pass Labs XA 30.5 - Zesilovače - HiFi Bazar - www.hifionline.cz
      http://www.hifionline.cz/hifibazar/prodam/zesilovace/pass-labs/39600-pass-labs-xa-30-5/
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      MILAZAJICEK: To mi přijde docela logické (nejlépe mi zatím vychází Receiver, taky z něj poslouchám nejvíc, Boom mám u postele a Classic v3 zatím čeká na příležitost). Nicméně sběratelská vášeň je neúprosná... :-)
      MATT
      MATT --- ---
      Review: J-Corder
      TALE OF THE TAPE

      http://www.wired.com/2015/11/review-j-corder/
      MILAZAJICEK
      MILAZAJICEK --- ---
      DEEFHA: Touch jsme neviděl ale Radio hraje o dost hůře než Boom.
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      MILAZAJICEK: Díky, na eBay se samozřejmě rozhlížím taky, snažím se ale pokrýt všechny potenciální kanály. Jinak Boom už mám a je bezva :-), chci si teď jen doplnit sbírku.
      MILAZAJICEK
      MILAZAJICEK --- ---
      DEEFHA: spis uspěješ na ebay.de v CR se me ho osobně sehnat vůbec nepodařilo. Ale sháněl a sehnal jsem boom na ebay.de
      DEEFHA
      DEEFHA --- ---
      Zdravím, sháním Logitech Squeezebox Touch nebo Radio, cenu nabídněte. Pokud se to sem nehodí, tak mě prosím smažte :-)
      MC_KALAPU
      MC_KALAPU --- ---
      TEDDYBEDDY: Diky! No to ja jsem samozrejme hledal na ebay, ale prave jsem nenachazel nic rozumnyho - vzdycky, kdyz se ten kabel tvaril trochu seriozne, tak postradal to uzemeni..
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam