• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      BACCARA: Dyž máš gramec, musíš bejt hipík a zvednout zadek no :)
      BACCARA
      BACCARA --- ---
      TEDDYBEDDY: a dálkové ovládání na kabel :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Neměls nikdy Auru? Má to asi 30cm na šířku. Hlavně, založíš na to Wish you were here na vinylu a seš v ten moment na Abbey road v 75. Aha efekt zaručen ;)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---


      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Všechno strašně velký, to je klasickej rozměr 43 cm na šířku. Já hledám malinkou věc :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Technicistní česká roztomilost :)
      Legendární AuRa Z1 + G1 komplet zesilovač a gramofon - Praha - východ, prodám
      http://elektro.bazos.cz/inzerat/57243486/Legendarni-AuRa-Z1--G1-komplet-zesilovac-a-gramofon.php
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Já vim. Já koupil Consequence a dva roky se jich zbavoval, zatímco se mi ti dánští zmrdové smáli do ksichtu a nepomohli mi s ničím: schematem výhybky, měřením, parametrama, informacema: ničím. Ta značka je u mě mrtvá, i kdyby mě nakrásně značky nezajímaly :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Další inspirace. Klíčové slovo je roztomilost.







      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Hele mně sou zančky u prdele. Šel jsem si tenkrát koupit nový Cdčko, páč starej Teac vrds mi začal zlobit a vrátil sem se s nezámejma drahejma bednama, kerý začaly bejt slavný až 5 let poté.

      Jejdaže :) https://www.audio-markt.de/_markt/item.php?id=0000057591&




      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Třeba něco takovýho:



      22 [tu:tu:] HYBRID TUBE AMPLIFIER
      http://www.22tutu.com/en/index.php
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: O mě je známo, že značku Dynaudio nenávidím, takže cokoli, co z ní pochází, mě programově nezajímá. Podle mě to chce speciální náturu, rozumíš, lidskou, aby člověk měl rád Dynaudio i zvuk Dynaudia :) Já ji nemám.

      K tématu: nevěděl bys o nějakým superlevným, malinkatým zesilováčku do ložnice k těm škopkům? Klidně lampička. Podstatná je 1) cena, 2) velikost, 3) roztomilost, 4) dálkovej ovladač nutností. Klidně starej, bedny jsou ostatně design z roku 73, tak ať to drží pohromadě. Něco malinkýho za pár tisíc. Nebo i novýho: ale hlavně malinkýho. Aby to mohlo bejt na nočním stolku a bylo velký jak radiobudík třeba.
      INSOMNIA
      INSOMNIA --- ---
      Prosim neporadil by mi nekdo? Resim jak si poradit s rozpoctem repro + stereo zesilovac do 30k. Posloucham hlavne elektronickou hudbu. Repro nemuzu dat prilis daleko od zdi, idealne kdybych je mohl mit co nejbliz ke zdi. Idealni je pro me bila barva repro kvuli interieru. Vzhledem k podkrovnimu bytu, by se asi hodilo usporadani D'Appolito. Poslechova mistnost je 7x4m, ale repro budou spise v obyvakove casti, ktera je 4x4m.

      Zesilovac jsem uvazoval Yamaha A-S301 nebo Yamaha A-S501

      Repro jsem uvazoval neco jako
      HECO Music Style 500 - zde se trosku obavam zadniho bassreflexu
      DALI ZENSOR 5 (pripadne DALI ZENSOR 7) - super, ze maji predni bassreflex
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Já měl slabost pro malý Contoury 1,3. Dyž to začali dělat, na světě nebyla jiná malá bedna, kerá by tě nesrala. A to je kumšt. Itak imo vyrábí jedny z 5 nejlepších reprošasí na světě. Spousta jinejch z nich ale umí postavit lepší bedny. Každopádně jejich vejškovej Esotar2 je současně nejlepší a hlavně dostupnej dynamickej vejškáč na světě.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Typickej pokrok: o zvuk jde az v posledni rade, ale jiste to bude mit konektor rovnou do ajfonu. Nastesti je to u Dynaudia, nejhorsi znacky na svete, jedno.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Tyhle nový bezdráty s D zesy pro každý pásmo sou prej ready. V Německu to maj teď ve všech studiích a hromadně vyprodávaj confidence. http://www.dynaudio.com/home-audio/focus-xd/
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Tak to neni tezky, kdyz Dynaudio jenom krici :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Nj, tywe. S Walterm Kircherem jsem si dopisoval na podzim, prima ochotnej chlapík, má studio v Gratzu. Když jsem jsem se ptal esi se nový Totemy s inhouse basáky daj srovnat s nějakejma Dynama odpověděl, "no Dynaudio can beat Totem"
      Tak to je to hlavní, pak si můžem poslechnout i ty vostatní mrdky vč. Loganů :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Je tam i Totem, tak se u nich můžem sejít :) Jinak mě zajímá Sonus Faber, pokud tam budou mít nejvyšší nebo druhej nejvyšší model (se mi strašně líbí, vypadá jak Titan 5), a Logani, pokud budou mít Neolith. A Šroll samo, bude hrát na potuněnejch Revelech, který, jak říká, jsou nejlepší reprosoustavy na planetě, což ale nemůže bejt pravda, když to jsou ty škaredý Totemy s reprákama z Dynaudií :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Hm. Vidím tam von schweikert, triangle, koetsu, vivid, fischer...
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      MATT: odhaduju 11. a 12. 3. tady: http://www.audio-video-show.cz/
      MATT
      MATT --- ---
      MACHALIK: kde a kde, prosimte?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam