• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    MILAZAJICEK: diky za postreh ... mam malyho 3mesicniho syna, takze buhvi, co ten s tema repro jeste provede. Vezmu kabely a bude.
    MILAZAJICEK
    MILAZAJICEK --- ---
    INSOMNIA: to záleží jestli tě ty vady budou štvát. mě teď přišel Xduoo X3 a byl z přední strany trochu odrenej. 15% z ceny zpět mě potěšilo a tahanim po kapsách to stejně dodrbu. Na těch bednach to sice na funkci nemá vliv ale pokud nemáš malý děti tak to pravděpodobně budeš mít jak nový na dlouho jen s vadama který už to mělo z výroby. já bych to vratil.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    ja bych si nechal vratit prachy a pozval bych zenckou na veceri
    INSOMNIA
    INSOMNIA --- ---
    Panove, muzu jeste jednou poprosit o radu?

    Objednal jsem si z UK repro Q Acoustics 3050 spolu s Marantz PM6005. Hraje to uzasne. Bohuzel jsem po rozbaleni zjistil, dve zavady, ktery jsou na fotkach na tomto odkazu https://drive.google.com/folderview?id=0B0wlDzph31KVMVlMdFJNZWRISWc&usp=sharing

    1/ na prvnim reproduktoru je pravy predni hrot na krivo (vyrobni vada)
    2/ na druhym reproduktoru je bouchla hrana (je to v zadni casti a neni to videt)

    Dnes jsem jim zavolal a dohodli jsme se na 2 variantach.

    1/ repro poslu zpet a vymeni je za nove
    2/ vrati mi cast penez nebo si koupim nejaky kabely viz. nize

    1. Partial Refund = £60
    2. QED Ruby Anniversary 2m = £FREE (£65 saving)
    3. QED Performance Signature 2m = £60 (£65 saving)
    4 AudioQuest Type-4 Terminated 2m = £100 (£85 saving)

    (As a further gesture of goodwill, shipping is free of charge on any cable you decide.)

    Co byste doporucili?

    Predem dekuju za jakoukoliv radu.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Na tu máš času dost. Nejdřív se je potřebuješ naučit slyšet
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    TEDDYBEDDY: v poho, ted jeste tu o rychlejch basech
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Ušetři nás, kup si pořádný hifi a místo četby radši poslouchej
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    brb, jdu poslat pozvánku MaBatovi
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    S Geddesem na Slovnaft, tu bude chrám klidu a míru.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MACHALIK: najdi neco, co geddesovo mereni presvedcive vyvraci anebo sup do galanterie pro kapesnik
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Neee!! Geddese tady nee!
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    nechce se mi to dlouze hledat, geddes se tomuhle tematu venoval dlouze, tady mas takovej zakladni paper o smerovosti u repraku http://gedlee.azurewebsites.net/Papers/directivity.pdf pripadne dalsi papery zde http://gedlee.azurewebsites.net/Papers/papers.aspx
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    spíš optimalizace na osu nedává obvykle rovnoměrný výsledky všude jinde, přičemž osa je jen jediná čára v prostoru
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    DEIKSAC: Proč nechcu? Moc agresivní nebo jak?
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    MADCAT: u seriozni implementace v ose poslouchat nechces, idealni poloha je, kdyz se osy protnout kousek pred tebou. podstatny je, aby bedna mela rovnomerny chovani i mimo osu (pac to urcuje charakter zvuku, kterej se do tvecjh usi dostane 5-20ms po primym signalu v podobe odrazu o steny)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Když uvážím, co poslouchám já, tak bych si to na jednu stranu rad poslechl na slusnym zarizeni, zaroven mam ale trochu obamy, ze bych u takovejch Melt Banana, The Locust a podobne mohl byt vysledkem zklaman. Ani jedno nejsou zadny amateri, ale produkce mi neprijde nijak extra vyjimecna, u nekterych desek je pak zvuk pak na hranici, kdy to je nechci poslouchat na tranzistoraku. Vintage lampový 10wattový monobloky v pracovně zadny hifi urcite nejsou, ale kreslej tak pekne, ze ten zvukovej bordel cini snesitelnejsim.

    Ale zas na nostalgicky vecery s bigbitem typu Iron Maiden urcite dobry.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    To mi připomnělo dotaz borce dole jak se prodávali LP a CD na prodavače; jestli prý má nějaký jazz s ženskými vokály, něco jako Amy Winehouse. :)
    VOZKA
    VOZKA --- ---
    Furt lepší než My Secret Life od Leonarda Cohena, to taky zaznělo xkrát a blil jsem z toho už napoprvý. Radši zpět k šukacímu jazzu.


    MADCAT: Z mojí krátký zkušenosti o nic víc než u běžný bedny.
    MADCAT
    MADCAT --- ---
    Jak moc je tady u těch hornovejch měničů, nebo jak bych to nazval, kritický poslouchání přesně v ose?
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    a přitom taková vodrhovačka...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam