• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    DELLAMORTE: Kamos (Martas) si nakonec na basaky poridil profi mrize (18"), pac kocka mela tendenci drapat zavesy. Pro me je toto jeden z duvodu zvirata nemit.

    Su rad, ze ses spokojenej. Kamos mel tyhle JBL v 15 m2 v Komarove a hralo mu to nadherne, dalsi ma B&W Matrix 800 v 18 m2 v Novym Liskovci. Mezi velikosti bedny/basaku a mistnosti neexistuje vztah, maximalne jakejsi volnej mezi vzdalenosti menicu a poslechovym trojuhelnikem, a i ten je odvislej od konstrukce bedny: kupr. ty JBL jsou tak perfektne zfazovany napric pasmy, ze i ze dvou metru zni naprosto homogenne, ac maj metr ctyricet na vysku. Houkajici basy jsou vzdy zesilovacem a sousedi se nakupem velke = dobre bedny paradoxne vetsinou uklidni. Nejvic sere mala bedna, co si hraje na velkou, takova duni jak sub na diskotece a sere vsechny pres dve patra okolo.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DEIKSAC: Diy fakulta opět zasahuje. Říká ti něco fyziologie sluchu?
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    DOCKINEZ: Znáš to z vod kytar ne. Existuje nějakej interval hlasitosti, kdy to lícuje. Při velmi a středně tichým provozu to obvykle nejni. U vícepásmovejch beden je to většinou problém.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    LOPIK: normalne, kvalita zvuku nejni zavisla na hlasitosti, maximalne s rostouci hlasitosti klesa, pac roste zkresleni repraku
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    LOPIK: Taky mě překvapilo, že to hraje mnohem líp a nemusí to být vyhulený jako to B&W co jsem měl předtim, i když mě na to upozorňovali.
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    DOCKINEZ: Tak to určitě ne, ale musí to lákat :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Tak asi nemusi platit, ze cim vetsi bedna, tim hlasitejsi poslech, ni?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    LOPIK: Postupne pridavat a cekat kolik vydrzej. Ja to hulim v cinzaku cim dal tim vic a zatim nic :-)
    LOPIK
    LOPIK --- ---
    Jak si jde tohle v paneláku pustit? Já bydlím v činžáku, sousedy neslyším skoro vůbec a i tak se to bojím doma nějak moc hulit..
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    TURF: To měla být vtipná narážka na to, v paneláku takhle velký bedny nevyužiju?
    TURF
    TURF --- ---
    DELLAMORTE: nemam dalsich otazek
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    TURF: Yep
    TURF
    TURF --- ---
    DELLAMORTE: to je panelakovej byt?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: Muj kocour. Vzdycky sem daval prednost kockam pred psama.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    DELLAMORTE: Jinak jsou to ty odřený JBL co tu inzeroval Machalík. Mám pocit, že teprve teď můj život dostává smysl. :D
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    Jen pro úplnost. To sou vaše kočky hombres nebo vašich starejch?
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    GOSHEWAN: Nj, ale kolik lidí v kočičím klubu bude mít velký bedny :) Tak sprej prý pomáhá, přestali škrábat tapety, prý to předtím vypadalo, že tam řádí Freddy z Elm Street. :) Bude to muset risknout no.
    No abych tu neprudil s kočkama tak dám foto ze své zahrádky, je to teda jen mobil, kvalitnější později:
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Muj kocour (magor) si beden ani nevsima, spis zesilovace ze kteryho jde teplo a lezi na nem. Jak uz nekdo psal, je to o tom jestli skrabe systemove vsechno, nebo ne.
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    MADCAT: No my to máme rozdělený, oni mají kočky, my děti :) Kamoš, se kterým jsem teď mluvil tak říkal, že jemu se kocour pověsil na basák, ale jinak si beden nevšímá...
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    DELLAMORTE: To patri spis do nejakeho kociciho klubu, protoze to je imho hlavne o povaze te kocky. Nase ma sve skrabadlo + prolejzacku a nikdy nam nezavadila o cokoli jineho (bedny, nabytek, zaclony...).

    Pokud ta jeho ma v povaze skrabat vsechno tak ma smulu (: Existuji nejake spreje, ktere maji kockam smrdet (a pritom je lidi neciti), ale nefunguji uplne spolehlive...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam