• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      TEDDYBEDDY: Muj kocour. Vzdycky sem daval prednost kockam pred psama.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Jen pro úplnost. To sou vaše kočky hombres nebo vašich starejch?
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      GOSHEWAN: Nj, ale kolik lidí v kočičím klubu bude mít velký bedny :) Tak sprej prý pomáhá, přestali škrábat tapety, prý to předtím vypadalo, že tam řádí Freddy z Elm Street. :) Bude to muset risknout no.
      No abych tu neprudil s kočkama tak dám foto ze své zahrádky, je to teda jen mobil, kvalitnější později:
      HENNYVILLE
      HENNYVILLE --- ---
      Muj kocour (magor) si beden ani nevsima, spis zesilovace ze kteryho jde teplo a lezi na nem. Jak uz nekdo psal, je to o tom jestli skrabe systemove vsechno, nebo ne.
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      MADCAT: No my to máme rozdělený, oni mají kočky, my děti :) Kamoš, se kterým jsem teď mluvil tak říkal, že jemu se kocour pověsil na basák, ale jinak si beden nevšímá...
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      DELLAMORTE: To patri spis do nejakeho kociciho klubu, protoze to je imho hlavne o povaze te kocky. Nase ma sve skrabadlo + prolejzacku a nikdy nam nezavadila o cokoli jineho (bedny, nabytek, zaclony...).

      Pokud ta jeho ma v povaze skrabat vsechno tak ma smulu (: Existuji nejake spreje, ktere maji kockam smrdet (a pritom je lidi neciti), ale nefunguji uplne spolehlive...
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      DELLAMORTE: Tak je sundáš, no. Repráky mají být vidět, a né být schovaný za nějakým hadrem. Pokud nemáš malý děti teda, pro ty jsou ty centrální vrchlíky jak magnet.
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      MADCAT: Tak ony si brousí drápy na dřeveným povrchu, spíš bych se bál šplhání po krycích mřížkách.
      MADCAT
      MADCAT --- ---
      DELLAMORTE: Já si nejsu jistej, jestli kočky budou používat většinou poměrně hladký stěny reprobeden jako škrábadlo... anebo on chce koupit nějaký, který jsou obalený kobercem?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      No, mne kocour zkousel drasat pruzvucnou tkaninu na regalovkach. Pak ho to preslo samo od sebe.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DELLAMORTE: s kočičkou rád vypomohu
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      Neřešili jste někdo repráky vs kočky? Kamarád si kupuje repráky a bojí se, že je budou kočky používat jako škrabadlo.
      Osobně mě moc nenapadá jak tomu zamezit, ideál asi malý bedny na stojan, na kterej nepolezou. Jinak mě nic nenapadá.
      INSOMNIA
      INSOMNIA --- ---
      MILAZAJICEK: diky za postreh ... mam malyho 3mesicniho syna, takze buhvi, co ten s tema repro jeste provede. Vezmu kabely a bude.
      MILAZAJICEK
      MILAZAJICEK --- ---
      INSOMNIA: to záleží jestli tě ty vady budou štvát. mě teď přišel Xduoo X3 a byl z přední strany trochu odrenej. 15% z ceny zpět mě potěšilo a tahanim po kapsách to stejně dodrbu. Na těch bednach to sice na funkci nemá vliv ale pokud nemáš malý děti tak to pravděpodobně budeš mít jak nový na dlouho jen s vadama který už to mělo z výroby. já bych to vratil.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      ja bych si nechal vratit prachy a pozval bych zenckou na veceri
      INSOMNIA
      INSOMNIA --- ---
      Panove, muzu jeste jednou poprosit o radu?

      Objednal jsem si z UK repro Q Acoustics 3050 spolu s Marantz PM6005. Hraje to uzasne. Bohuzel jsem po rozbaleni zjistil, dve zavady, ktery jsou na fotkach na tomto odkazu https://drive.google.com/folderview?id=0B0wlDzph31KVMVlMdFJNZWRISWc&usp=sharing

      1/ na prvnim reproduktoru je pravy predni hrot na krivo (vyrobni vada)
      2/ na druhym reproduktoru je bouchla hrana (je to v zadni casti a neni to videt)

      Dnes jsem jim zavolal a dohodli jsme se na 2 variantach.

      1/ repro poslu zpet a vymeni je za nove
      2/ vrati mi cast penez nebo si koupim nejaky kabely viz. nize

      1. Partial Refund = £60
      2. QED Ruby Anniversary 2m = £FREE (£65 saving)
      3. QED Performance Signature 2m = £60 (£65 saving)
      4 AudioQuest Type-4 Terminated 2m = £100 (£85 saving)

      (As a further gesture of goodwill, shipping is free of charge on any cable you decide.)

      Co byste doporucili?

      Predem dekuju za jakoukoliv radu.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Na tu máš času dost. Nejdřív se je potřebuješ naučit slyšet
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: v poho, ted jeste tu o rychlejch basech
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      DEIKSAC: Ušetři nás, kup si pořádný hifi a místo četby radši poslouchej
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      brb, jdu poslat pozvánku MaBatovi
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam