• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      DELLAMORTE: sice furt nevim, čim to hodlá zdůvodnit, ale celý je to geniální: on vykopíruje vztah mezi činitelema jakosti z wikipedie, dělá tu nad tim ramena a nakonec to shrne tak, že hodnota statickýho parametru na rezonanční frekvenci může za naše posraný životy. génius. na vysoký škola by odpověď páč prostě Q vešla do ročenek a psoatvili by mu za to pomník
      DELLAMORTE
      DELLAMORTE --- ---
      DEIKSAC: Prostě protože Q!
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      TEDDYBEDDY: co furt ten strach z velkejch beden? a bodovej zdroj i pro nízký frekvence? a proč? (bez legrace, zatim od tebe padly jen pravdismy bez jakýkoli argumentace)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Tak jo, tak už toho necháme :)
      MIKLO
      MIKLO --- ---
      TEDDYBEDDY: Už někam zalez prosímtě
      GOSHEWAN
      GOSHEWAN --- ---
      A jeje, on se chce snad bavit o dusevnich poruchach... expert na dane tema, pozor.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Beze srandy. Nejseš autista doufám?

      Zásadně platí, opakuj po mně:
      IDEÁLNÍ MÍSTNOST- ŽÁDNÁ MÍSTNOST, IDEÁLNÍ ZDROJ- BODOVÝ ZDROJ/ ČÍM VĚTŠÍ BEDNA, BLÍŽ KE STĚNÁM- TÍM HŮŘ.
      DEIKSAC
      DEIKSAC --- ---
      já ho chápu, informace bere z prospektů a má za to, že si těma citacema ve slušný společnosti neudělá ostudu
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Ale jinak beze srandy, tobe se ty maly zkreslujici dreky fakt libi? Neni to naka znouzectnost, jakoze mas malej byt, na hifi ti vyclenila mistnustku 9 m2 a v ni bojujes, jak umis, a kdyz uz sam nemuzes, tak aspon ostatnim rikas, ze by taky nemeli? Pac jinak je prece uplne jasny, ze velka bedna je lepsi nez mala a ze neni problem ji poslouchat v libovolne mistnosti, protoze mezi tim neni zadnej vztah. Nebos uz na nejakej prisel?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Noné, citace z casopisu.

      Tak co, jakou plochu ma ten basak z obrazku?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      S temperamentem dynamitu…

      V prospektu se o C1 píše, že jde o jednu z nejlepších kompaktních reprosoustav na světě. Podle německého Audia patří mezi tři nejlepší stojanové reproduktory. Stereophile ji má zařazenou v nejvyšší kategorii A. Stojí pouze 125 tisíc. Buď jde o zázrak, nebo dokonalý marketing. Zkusme se tomu podívat na zoubek…



      Musíte jít hodně vysoko, abyste našli C1 vážného konkurenta a ve finále skončíte u prostého faktu, že velkoobjemová soustava dokáže lépe zprostředkovat concerto grande, ani ne tak tím, že by šla hlouběji (ve své poslechové místnosti jsem u C1 naměřil úbytek -3dB na 34Hz!), ale tím, že dokáže vytvořit dostatečný akustický tlak i ve větších prostorách. Porazit Confidence C1 ovšem vyžaduje značně dobře zvládnutou kontrolu basů až do nejnižších registrů, s čímž má 80% reproduktorů, které jsou na trhu, menší či větší problémy a jsou značky, které navzdory proslulým jmenovkám a cenovkám s mnoha nulami na konci tento problém nemají zvládnutý vůbec, proto je raději netestujeme


      DYNAUDIO Confidence C1
      http://www.audiodrom.cz/recenze/reprosoustavy/157-dynaudio-confidence-c1.html
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Ovšemže, do malý kundičky i do prdelky. Jasná věc :)
      VOZKA
      VOZKA --- ---
      A kupuješ si Chivasku v půldecovejch lahvičkách?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Říkáš i holkám, že malej je lepší?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Jirko soustřeď se, uvolni se, nic neřešíš, je ti příjemně




      CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,...CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY
      LOPIK
      LOPIK --- ---
      Tak si procházím to HiFi forum a tohle je běžný?
      "
      Zesilovač má momentálně tyto problémy:
      - zlobí kontakt na výstupním relé (buď vyčistit, nebo mám provizorně přemostěné)
      - pokazil se potenciometr výšek (korekce nepoužívám).
      - po delší odstávce potřeba protočit potenciometr hlasitosti, jinak občas šumí
      "

      prodává za třetinu ceny novýho...
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Tys napsal "fázovej závěs" na hifistický fórum :) Odvaha ti nechybí :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Mimochodem, asi se ty tvoje škopky za 80 tyček (!!!) neprodaly, co? Druhej takovej se nenašel.

      HiFinazory.cz • Zobrazit téma - TOTEM Mani two
      http://www.hifinazory.cz/forum/viewtopic.php?f=24&t=14939

      Proč vlastně prodej? Žena zakázala i to malilinké hifi? Dluhy? Z čeho budeš poslouchat? Sluchátka prej udělaly pokrok jsem slyšel, aj basy mají, až je to teda nepochopitelný, jak je z toho malinkýho repráčku dostanou. Podle mě ti špunty na nějakou dobu povolí :) Nesmíš u toho vypada spokojeně, to je pro ně jak hadr na býka.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Čili nevíš. Nevadí, počítal jsem s tím. Je na to vzoreček, ale tím se nezabejvej. Mám na tebe otázku: ten basák na obrázku má 17 cm průměr. Jaká je plocha basové membrány na každé bedně?

      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Prsmtě TY NE, aspoň ne v tomhle životě. Ty musíš uvěřit, bude to jednodušší pro všechny. Bude to daleko míň bolet, věř mi :)

      Opakuj po mně: CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY, CHCI PRO SEBE TO NEJLEPŠÍ- MALÁ CIMRA- MALÝ BEDNY,...
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Budem koukam muset zacit od uplnyho zacatku. Jak se pocita obsah kruhu? Vis?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam