• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Mi řekni amigo, co tobě může tak vadit na Dclass? Chtěl jsem napsat, proč, když jediná tvá hifi zkušenost sou stříbrný digitalní placky. Tzn. nemáš gramec, čili ani nevíš, jak to má opravdu hrát. Ale budu taky ohleduplnej a radši se ptát nebudu :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      THEODORT: D-class. Nema to cistej zvuk. Do sci-fi filmu ale skvely.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      THEODORT: Maká to úžasně ale drahy jaxviň. A páč je to malý, hádám, že v Brně neprodaj ani jeden kus :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Jak rikam: centimetry, metry - je v tom rozdil.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Ale podle tvejch fotek to vypadá, že vyhradila :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Mne manzelka nevyhradila pokojicek 15 m2 na poslech detskyho aparatu za par kacek, si me s nekym pletes :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Ale chápeš, že v diskuzi s někým, kdo má zastavěný 1/2 malý cimry takyhifikredencema nelze udělat zásadní chybu ani v km řádově :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Doporucuju ke studiu:
      - pocty na jedne ruce
      - pocty na obou rukach
      - milimetry
      - centimetry
      - metry
      - cteni textu
      - porozumeni textu
      ...a az uplne naposled:
      - psani textu
      :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      TEDDYBEDDY: PS. neudělali chybu. Chybu dělám já, že se tu s Machalíkem vůbec vybavuju :o)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Kazdej prece vi, ze jedina bedna, ktera se kdy AP povedla, je Kronos. Proc te porad bavi se prehrabovat v tomhle hnoji?

      Kdybys radsi venoval pozornost vecem jako je pocitani do desiti, casem pak mala nasobilka.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Pro ostatní ( mentálně způsobilý). Zrovna utěch Audiphysic taky. Jejich vlajkový model Cardeas není nejlepší bednou v katalogu. Je prostě jen největší. Nehraje špatně ale nižší model Avantera hraje líp. Kdo to slyší- ušetří. Kdo ne, je prostě z Brna :o)

      " V dnešním katalogu Audio Physic vyplňuje Avantera mezeru mezi výbornými Virgo v aktuálním provedeni 25 Plus a vlajkovou lodí Cardeas. Aspirace Cardeas se ne zcela naplnily, jelikož model zvukově vykročil lehce jiným směrem a firma pracuje na jeho náhradě. Z tohoto pohledu se nabízí jeden velmi zajímavý závěr: Avantery jsou, vzhledem k tomu, co umí, a k zajímavé ceně 335 tisíc (13.000€), ta nejlepší koupě, kterou dnes můžete u Audio Physic udělat."
      AUDIO PHYSIC Avantera
      http://www.audiodrom.cz/recenze/100-reference/422.html

      Moje expertní poznámka. Kdo slyší velmi dobře a hraje v cimře do 25 m2 koupí si cokoli z řady Classic a dostane tu samou top kvalitu za zlomek ceny.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Nekdo chybu urcite udelal :)))
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: No vidíš, udělali marginální chybu. A ty se takový píčoviny hned chytneš, namísto aby ses zamyslel nad podstatou sdělení. Zvláštní. No každej máme něco :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Jojo, Audio Physic pise minimalni vymeru mistnosti: 41 x 59 centimetru :) Uz to neres a uzivej si radsi poslech skopku, na matiku proste nejses.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Kámo špičkový monitory za 6k baků, nejen podle mě- furt a dokola reference Stereophile. A stejnak na tom nesejde, páč já si na tom zvlášť nezakládám a ty to stejně neuslyšíš ty spodino jedna :)

      Hele i díky týhle naší debatě jsem pátral, jak si může někdo zastavět 1/4 obejváku almarama a léta řešit zesíky, kerý by takový hifi nějak rozchodily. Nic takovej nesmysl nerozchodí a ikdyž ti to řeknu 1000x, stejně budeš dokola mlít svý zažitý pravdy. Hele já to chápu, prostě lidi tady furt radši koupí 5kg bůčku než 1/2 kg svíčkový. Je to v hlavě, ta masa, ta matérie, ten objem. Chceš to tak- máš to tak.

      No a aby se tahle nemoc nešířila, tady třeba Audio physic už v katalogu ke svej bednám radši píše minimální výměru místnosti aby lidi jako ty už dál neblbli.

      ( AP Cardeas)



      I v českým Hifi voice se snažej předcházet psych. poruchám ;)
      ( Quadral Platinum M50)

      TOMATSU
      TOMATSU --- ---
      MACHALIK: Co ty moje VOBY od Robina / Pasula - jsou to aspon ta fabie ? :)) Jinak zatim fakt spokojenost s D1 + P1 od SPaudia.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Mas skopky za 4k dolaru nebo kolik: esi je neco Fabie, tak toto. Absolutni spodina, sorry :) Pamatuj, ze ne kazdej jede v tehle tride, tak aspon nerad nebo neprodukuj ty moudra. Co mas ty ted jsem ja prodal pred trinacti lety.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Já ale nemám levnou fábii, to ty furt kutíš s ojetejma traktorama. To ty seš švorcův pokrevní bratr :)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Já za to nemůžu, že borec ustrnul na spotřebce a přesvědčil sám sebe, že líp to nejde :)
      SVANC
      SVANC --- ---
      Mě hlavně baví, jak se tady ti dva týpci, co sami sebe považují za největší odborníky, absolutně neshodují v názoru na reprobedny, tedy tam, kde jsou zvukové rozdíly markantní. Ale zase je fajn, že mají jasno v důležitosti kabelů a tak :D.
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam