• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      CROME
      CROME --- ---
      TEDDYBEDDY: na zkresleni kytary asi dobry
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Specialitka z bazaru

      HiFi - audio-markt.de - Die HiFi-Seite
      http://www.audio-markt.de/_markt/
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      Jde především o zábavu žejo. Ale já teda až do tohodle subtématu netušil, jak je to rozšířenej problém tyhle netlumený přetlakový komory, co si doma lidi vyráběj. Taky jsem se líp seznámil s referencema profi testérů z celýho světa. Koukám, že se teď hodně jede na Harbeth monitorech. Ale nikdo nemá jako referenci velký kysny, vůbec nikdo.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      By me zajimalo, kdo je ten, komu dochazi argumenty :)
      MATT
      MATT --- ---
      MACHALIK: presne, presne, cim vetsi lopata, tim pomalejsi ferrari.. otazka ovsem je, co to udela s porshetem..
      MORTAELTH
      MORTAELTH --- ---
      nechcete uz toho nechat? Kdyz jednomu dochazi argumenty, vytahne x mesicu az let starou diskuzi a pta se na reseni. Nema to konce.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Lopata vystrčená z auta--
      MATT
      MATT --- ---
      MACHALIK: já myslim, že plocha dělá rychlost..
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      A dela velikost hlasitost nebo vychylka hlasitost?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Jo ahaa, cili ta veta neznamenala fakticky nic, ok?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Vypích jsem ty basy akorát, že na ně dáváš zvláštní důraz při svý argumentaci s velkejma bednama.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Fotil jsem to presne tam.
      Dela i vejsky vychylka? Nebo jenom basy dela vychylka?
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Tos mohl napsat hned, žes to fotil v kamrlíku ale hraješ to jinde.
      Výchylka= membrána repro jde dopředu/ dozadu.
      HRAFNAIN
      HRAFNAIN --- ---
      rad bych, ale nemam na to metry ctverecny
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Ty budeš Beddyho žák, ne?
      HRAFNAIN
      HRAFNAIN --- ---
      vy, až budete starý, uslyšite piču na 23 kiloHertzech, a budete radi ; D
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Větší než ta tvoje, tím bych začal :) A dál bych se už rád dozvěděl, co znamená věta "basy dělá výchylka", protože tady někde tkví základ všech tvejch nepochopení a z nich plynoucích zmatení.
      CROME
      CROME --- ---
      nejlepsi stejne je, jak zenovym se tento klub stane s pomoci ignore funkce nyxu, jen na dva uzivatele....blissss
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Už mi svitlo s těma tvejma analogiema. Nemyslíš to spíš tak, jakože nejlepší eroplán je jumbo, páč je největší & nejdražší. Kdežto osobní tryskáč je nahovno mrdka, páč se ani netřesou vokna?
      Můžeš už kua bez kliček otevřeně říct jak velká je ta tvá cimra? Páč to je úplně to hlavní, nejde to vyautovat, ani vobejít ani vokecat.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Inu basy dělá výchylka, hlasitost dělá velikost, s tím se nedá nic dělat, a proto musíš mít doma budky k počítači na lampě z gramce. A adoruješ levný APčka a Wienny a tyhlety krámy z marketu, o kterejch ses v katalogu dočetl, jak top technologie cedí do Elektroworldklasse, což ti jen potvrzuje tvoje domněnky. Já to beru, je to taky způsob a manželkám to míň vadí. Ber to tak, že su mladší, nemusím tyhle kompromisy dělat, můžu mít doma, co chci. Kámošům v hospodě ale můžeš navykládat cokoli, tam bych směřoval svoje mesiášský úsilí :)
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Mluvíme především o tobě amigo, resp. fotkách tvý cimry. Dyk sem se tě normálně ptal, esi to je tvůj mjůzik salón. Já hraju taky v malým cca 26m2, proto mám ale taky ty malý bedny abych si místo hifi nezpůsobil akustický vlnobití. Ale chápu, že esi ty titány brousíš tam, kdes to fotil, seš na to citlivej.

      Tak můžem vo tom furt dokola hloupě žertovat, to ale nic nemění na faktu, že velkejma kysnama akorát natlakuješ cimru+ ušní bubínky) vzduchem jak pumlíč. Tak na bigbít dobrý no, ale pak nemá cenu dohadovat se vo nějakým hiendu, fábkách nebo ferrari. Na výkon ferrari totiž potřebuješ řádnej vokruh ne malou garáž, v ní se akorát udusíš. Je to tak nepochopitelný?
      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam