• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO

    Jaké preferujete středy

    18 hlasy od 18 respondentů

      rozbalit záhlaví
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Tak jak hombre cca po měsíci? Přišlo ti na těch Xavech něco zajímavýho, co by tě nutkalo poslechnout si je znovu? Chápu teda, že bez dobrýho gramce máš omezený možnosti TO uslyšet ale stejně. Dej aspoň nějakej rámcovej benčmárk, třeba vs Quadral.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: díky za doporučení, příležitostně si to pojedu ke xavianům poslechnout ;)
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Poslouchám to.

      Musím vám říct, že už několik hodin, dalo by se říct s pauzou na oddech i dní, poslouchám bedny osazený Scan Speak revelatorama, asi nejlepšíma reprákama na světě, běžně používanejma v nejsofistikovanějších konstrukcích jako třeba Wilson audio. Kanadskej Totem je používá třeba u modelu Hawk což je mezi znalci kultovní záležitost.

      A je to celkem kulturní šok. Beddy se nespletl. Dnes přijede zájemce.

      TURF
      TURF --- ---
      rekl nekdo "kabely"?
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      Mono and Stereo High-End Audio Magazine: Korg and Noritake Futuristic Nutube Vacuum Tube NEW
      http://www.monoandstereo.com/2015/01/korg-and-noritake-futuristic-nutube.html?m=1#more
      CROME
      CROME --- ---
      ELIDOR: funguje to, jako hodne drahy placebo.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      TEDDYBEDDY: Zitra na ne dojede chlap, tak zapojim.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: je to jednoduchý, buď ty xavy zapojíš pak ještě jednou nebo nezapojíš
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Tak Xaviany mám asi hotový.
      Ještě ty Montany zapojím.
      Je to těžká práce, to vám řeknu.
      MATT
      MATT --- ---
      ELIDOR: much better ;)
      ELIDOR
      ELIDOR --- ---
      ahoj, mate na to nejaky nazor podporeny realnou zkusenosti?
      Stein Harmonizer Systems: pokročilá technologie či magie? – AVmania.cz
      http://avmania.e15.cz/stein-harmonizer-systems-pokrocila-technologie-ci-magie/ch-6931#articleStart
      DOCKINEZ
      DOCKINEZ --- ---
      'Filling in your musical black spots' – two Melbourne inventors, 'perfect' headphones and $700,000 from Kickstarter
      http://www.watoday.com.au/...ors-perfect-headphones-and-700000-from-kickstarter-20160617-gplqpw.html
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Tak jsem je zapoojil.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Dobry, diky za vysvetleni!
      KEJML
      KEJML --- ---
      MACHALIK: Uživatel KEJML jen už několik dní netrpělivě čeká na tvé posouzení rychlých basů tvořených výchylkou a následné vyhození lednic. Neustálé odklady ho trochu rozladily, až ti udělil mínus. Ale klidně na uživatele KEJML mrdej, stejně jako na ono mínus.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Uzivatel KEJML mi dal minus.
      Na minus mrdam, ale kdo je uzivatel KEJML?
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      V pohodě, bicykl je lepší než budky. Nemá zbytečně velký kola?
      Vyvěsím to. Zítra to snad zapojím.
      TEDDYBEDDY
      TEDDYBEDDY --- ---
      MACHALIK: Jak jsem ti psal do pošty. Vykydal jsem pokladničku ale neudržel jsem morál, čiže namísto hifi- bike http://www.lookcycle.com/en/int/route/velos/765-bike.html
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Dám ti slevu litr, když to nebudu muset dál řešit. Dojeď, zabalíme to, vodvez to, ať už to nevidím. Nejsu zvyklej mít toto doma, malé věci mě děsí.
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---
      Beddy, nemám morál to zapojit. Pohejbal jsem trochu plackama, aby se to tam vůbec vešlo, a nadšeně tavím. Představa, že ten systém budu rozebírat a zapojovat ty věci uprostřed, jedny nebo druhý, ultrarychlý pásky a nezkreslující, tvrdý plechový měniče ALTIMA, nebo refereční nikoli papírové, ale z celulózových nanovláken Scan Speak Revelator, který používá i Wilson, je pro mě hrozivá. Nechceš si je odvézt rovnou?
      NE7RA
      NE7RA --- ---
      ... a pak si na tom pustim Eva a Vaska! :D
      MACHALIK
      MACHALIK --- ---


      Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam