• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    AMAROKHIFI & TOP AUDIO
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vogo, fotky dynaudio výhybek jsou boží! Věřím, že Svanc to má v diy bednách namotaný lip :)
    WRONSKI
    WRONSKI --- ---
    Já to četl včera do tří do rána, dík.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    DOCKINEZ: Vis proc? Protoze vsude sou stejni kreteni :-)
    DOCKINEZ
    DOCKINEZ --- ---
    Ty vole, našel jsem si tu diskuzi a jedou se tam stejný pecky jako tady ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HENNYVILLE: Nejde mi z androida copy toho webu. Vobejdi si proste prazsky studia, ubal si brko, poslouchej a kup co se libi tvejm usim ;)
    Slovanety a vecny diskuze tamnich existenci jsou jiste pozoruhodny. Imo by kazda fa potrebovala mega PR jen zvidavy dotazy ceskejch hifiku.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: Čkej, ty mi doporučuješ Dynaudio? :-) Co by na to asi tak řekl můj věrný poradce Machalík. Znáš snad legendární story s Consequence, co koupili kluci v Brně, následnou komunikaci s výrobcem a českým zastoupením, ne?

    Ti, kdo neznají, na Slovnaftu je překopírovaná celá mailová korespondence s DA. Doporučuju přečíst. Pro porovnání je tam i komunikace a Quadral, B&W, Martin Logan.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Dynaudio do kazde rodiny.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: asi bad link čéče.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HENNYVILLE: Logany jsou hybridy, driv nebo pozdeji te zacnou srat. Dusledky dlouhodobyho uzivani vidis tady na Machalikovi. Vem ty Jbl. Ale tyhle Dyna jsou lepsi 7http://www.audio-markt.de/_markt/
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    Magnepan je magnetostat.
    Proto tam je to slovo, eh, MAGNET.
    V elektrostatech je nejdal asi ten Logan, ony jsou beztak jen dve az tri firmy, co to delaj.

    Muzes kratce pohovorit, na zaklade ceho presne si, Beddy, myslis, ze v *elektro*statech je tedka :)) technologicky nejdal *Magne*pan? :)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: Jo, prostor celkem je. Ale to uz se mi teda vic libi Logany :-)
    Ale stejne se mi furt nejvic libi ty Dali. Kdyby to nesedlo, vezmu 250ti.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HENNYVILLE: OB jak kery. Prakticky je ale ten system furt v " akustickym zkratu". Cili potrebujes experimentovat s umistenim, tzn. spoustu volnyho prostoru. Mas ho?
    Osobne bych v tomto pripade sel do Maggie 1.7 a vys. V elektrostatech je ted Magneplanar technologicky nejdal.
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    TEDDYBEDDY: ok!
    a i presto, co si myslis o open baffle ? furt me to nejak tahne, zajima.

    kazdopadne, myslenka s dvojnasobne vetsima usima je genialni pocin. Bez prdele, svuj setup by se ode dneska mel ladit podle velikosti usi.
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    MACHALIK: Amigo, ty ale mas malej pokojicek. Podle fotek odhaduju tak min. 2x mensi nez ja. Ale mas mozna vetsi usi, co ja vim ;)
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---
    HENNYVILLE: Ber ty jbl samozrejme.
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Dokonalý :)) Neměl Novák poslechovku v podkroví?
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    DEIKSAC: Ja to myslim naprosto vazne a doufam v jednu z Beddyho serioznich odpovedi podlozenou jeho dekady sbiranejma znalostma.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    HENNYVILLE: predpokladam, ze dotaz na beddyho nazor je minen ciste ironicky :-)
    HENNYVILLE
    HENNYVILLE --- ---
    Jo, mě by to taky zajímalo. Koukám po nich totiž taky. A co si myslíš, Beddy, o JBL 250ti? To je totiž druhej adept.

    Dík!
    MACHALIK
    MACHALIK --- ---
    TEDDYBEDDY: Tenhle výrok jsem hledal.
    "Dalí sou unavená hladová lína lemra."
    Předpokládám, žes je někdy v životě slyšel, můžu vědět, na základě čeho jsi ten závěr udělal? V čem přesně jsou unavený a líný? Jak to myslíš? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam