• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANYSEKCo vam prave prislo za dementni maily?
    KAREN
    KAREN --- ---
    QUAACA: a co na to Kauli? ,D
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    potkal jsem ho na dejvindě a měl jsem pohoda den, jóó pohoda den
    v kempíku jsem s ním pinčes hrál a měl jsem pohoda den, jóó pohoda den
    KAREN
    KAREN --- ---
    BETSABE: pohoda džez v kempíku...
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    zdravim,

    ok, pošlu výstřih z mého ranního vysílání, ať má pan kolega promotér radost :D
    btw, kolega Radek myslel bouzov v sprnu :D :D :D :D :D

    kuji
    zatím a pohoda den ;)

    BETSABE
    BETSABE --- ---
    a jestee))))

    Předmět:hradýýý :D

    zdravím,

    poslal bych našeho moderátora na Bouzov na 23-24/7, zvládneme to? :)
    jak je to jen se zeptám s kempíkem? vybavil bych ho firemním stanem :D :D :D

    Díky a přeju pohoda den ;)

    XY
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    uff, pan pokracuje (osobne ho neznam, jde o ciste pracovni komunkaci :)))):

    zdravím,
    hele jsem kretén – zapomněl jsem ještě na jednu kolegyni (takže dohromady takto):

    XXX+ 1
    XXX+ 1

    omlouvám se, sem jen chlap :(

    pošlu ten výstřižek z vysílání a poprosím kolegy, aby to točili ještě víc ;)

    XY
    promo manažer

    BETSABE
    BETSABE --- ---
    zdravím ;)

    tento víkend bych měl redaktora+1 na hradec nad moravicí ;)

    XXX+1

    guestlist..? nebo.. :)

    přeju jinak fajn pracovní týden ;)


    tech smajliku, ten styl, no proste - ufff!!!!! :D
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: a konverzace se právě ukončila, protože v ebay nejde reagovat na dotazy starší než 90 dní.

    No tak jdu čekat, až někdo jiný rozbije kávovar a to sítko nabídne.
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU: číslo účtu stále nikam nedorazilo. Prý ho z bezpečnostních důvodů poslala přímo na mail. Zajímalo by mě kam. Možná mi to přijde jako dopis.

    Bohužel stále jsem ještě nikde neobjevila někoho, kdo by tu součástku do kávovaru zatím prodával a nechce se kupvoat novej.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    Nevím, kam s tím, ale mám sto chutí mu odpovědět, jestli mu mám zaslat semínka toho plakátu..

    "Dále Vám zasílám rozměry plakátu, který bude vyset na lešení.."
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    ZUZKAOU: :)))))))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    Po dalších třech vzkazech napsala že jí to mám poslat na účet. Bez toho, aby dodala číslo účtu. WTF? Přitom má 56 pozitivních referencí.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZUZKAOU: ebay zadnou dobirku nema, wtf :)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZVIRATKO: ne. Myslím že mi to posílá na dobírku, respektive už byla na poště se zeptat na poštovné a číslo účtu z ní prostě nejsem schopná dostat. Doufám že to je nějaká hodně stará paní a ne jen idiot.
    ZVIRATKO
    ZVIRATKO --- ---
    ZUZKAOU: na ebay jde snad platit paypalem vzdycky, ne?
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    paypal habe ich nicht. tut mir leid. sonst müssen sie mir das geld per post senden. Gruß


    snaha donutit prodávající na ebay, aby mi umožnila zaplatit zakoupené zboží. Toto je asi po výměně čtyř vzkazů a kontaktní údaje stále nemám.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    tohle mprijde dost dementní:))


    From: Ljuba Baláž [XXXXX@haiqianghonggan.com]
    Subject: Hadice
    Ahoj,

    pokud máš zahradu nebo auto, tak toto Ti NESMÍRNĚ usnadní život:

    AKCE! -50% do 30.06!
    http://www.xhose-cz.com/

    S touto zázračnou hadicí:
    - se zalévání stane supersnadným
    - snadno umyješ své auto
    - a tvá zahrada může být vždy krásně zelená

    Nestáčí se, nezalamuje se, vejde se i na malé místo a roztáhne se až na 15 metrů.

    Nyní k ní dostaneš stříkací hlavici jako DÁREK ještě několik dnů:

    AKCE! -50% do 30.06!
    http://www.xhose-cz.com/
    RANDOM_NIGHT
    RANDOM_NIGHT --- ---
    BETSABE: Já hlavně oceňuju, že se můj podpis nestává automaticky členem hnutí a není za nic zodpovědný.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    JA VAM NEVIM, SEM ASI NEJAKEJ MAGNET NA DEBILNI MAILY :)

    Vážení,
    oslovujeme Vás s žádostí o podporu nově vznikajícího politického hnutí s názvem Kozí alternativa. Dle zákona vznik nového politického hnutí musí svým podpisem podpořit 1000 lidí.
    Prosíme vytiskněte podpisový arch, podepište případně i s Vašimi blízkými přáteli či rodinnými příslušníky a pošlete na adresu uvedenou na listině. Podpisová listina je ke stažení zde: http://kozialternativa.cz/podpisova_listina.php. Tento podpis podporovatele nezavazuje k žádné další aktivitě, nestává se automaticky členem hnutí a není nikterak zodpovědný za jeho činnost. Vyjadřuje vůli, aby toto politické hnutí vzniklo a musela být na jeho myšlenky brána zřetel.

    O co jde?

    Vědomi si toho, že lidský život je rozmanitý a různorodý, založený především na svobodném rozhodování a lidské pospolitosti, rozhodli jsme se založit politické hnutí s názvem Kozí alternativa.
    Smyslem našeho konání je zvednout hlas za všechny ty, co vědí, že se naše bytí na tomto světě nezakládá jen na ekonomickém růstu, výkonech, výsledcích a společenském postavení, ale i na radostech, odpočinku, možnosti změny a hledání vlastní životní cesty.
    Navazujeme na předrevoluční občanské aktivity, které de facto zanikly před 25 lety při změně totalitního režimu v ten dnešní. Idealizmus je důležitější než pragmatický kalkul.
    Jsme přesvědčeni, že stát je zde založen pro občany, aby se nám všem lépe žilo.
    Náplní naší práce je prosazovat svobodné rozhodování každého z nás s vědomím, že svoboda je zároveň zodpovědnost.
    Trvale udržitelný život, tedy rozhodování ve věcech přírody a jejich zdrojů, s vědomím, že majetek zavazuje, musí vycházet z pohledu ještě nenarozené generace.

    Máte-li podobný pohled na život a svět, nelíbí se Vám populistická politika současných politických seskupení, která je především založená na snaze vládnout na místo služby a na vytváření závisti a nevraživosti mezi spoluobčany, podpořte naši snahu vytvořit alternativu.

    Za přípravný výbor vznikajícího politického hnutí Kozí alternativa


    Lukáš Detail Černoch – hudebník a výtvarník
    XXX – ochránce lidských práv a ekologický hospodář
    XXX Rogo XXX – básník

    Více informací se dozvíte na www.kozialternativa.cz

    Líbí-li se Vám tato aktivita, prosím přepošlete tento email těm, kteří by o ní měli vědět.. V případě, že nechcete podobné emaily dostávat, stačí napsat a již Vám nic zasílat nebudeme.
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    _THE_WOLF_: a neni to jedno?...))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam