• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANYSEKCo vam prave prislo za dementni maily?
    F0B1C
    F0B1C --- ---
    GALE: btw na co pouzivate ten fax? ;) ja jsem posledni funkcni videl tak pred 10 lety
    GALE
    GALE --- ---
    From: L
    Sent: dnes
    To: pracovník Helpdesku 1; pracovník Helpdesku 2
    Cc: nejvyšší šéf v okolí; šéf recepčních
    Subject: Fax

    Ahojte,

    Prosím, abyste zajistili provoz faxu. Současná, a dodávám, že dlouhodobá situace, kdy „se musí zatřást tonerem“, aby se fax rozběhl je pro potřeby mého oddělení nevyhovující.

    Navrhuji np. následující:

    · Pořídit nový fax

    · Přemístit fax k nám na oddělení. Moje oddělení zajistí „třesení“

    · Pověřit pravidelným „třesením“ recepční

    Zdravím

    L

    NAOYA
    NAOYA --- ---
    Dobrý deň,

    Doufám, že jste obdrželi tento rychle, mám Nicosia, Kypr cestoval jsem se a ztratila mou tašku spolu s pasem a kreditní kartou . Velvyslanectví je ochoten nechat mě létat bez mého pasu. Mám jen svůj lístek a zaplatit hotelové účty. Bohužel, nemám žádné peníze, moje kreditní karta by mohla pomoci, ale to je také v tašce. Už jsem vzít kontakt s mou bankou, ale potřebují více času, aby mi poslat nové. Musím se dostat na další let. Chtěl jsem se tě zeptat, jestli byste mi mohl půjčit 2650 eur, jakmile je to možné, já ti ho zpět, jakmile jsem se tam dostat . Peníze přes Western Union je nejlepší způsob. Mohu poslat podrobnosti, jak mi můžete poslat peníze.
    I čekají na Vaši odpověď.

    S pozdravem
    Richard Andrášik
    VANEK
    VANEK --- ---
    Zdravím,
    tak už i já jsem došel do fáze, kdy píši tento druh emailu. Dnes jsem tu naposledy a tak bych se chtěl rozloučit se všemi, kdo mě zná a už se s nimi neuvidím. S ostatními se loučit nebudu, protože věřím, že se budeme vídat i nadále.

    Mějte se tu všichni dobře a hodně úspěchů
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    Dobrý den paní XXX,

    chtěl jsem se zeptat - náš kamarád je velký fanoušek Pavla Bobka, tak mu chceme dát k 30. narozeninám nový hi fi systém + CD P.B.

    Nebylo by prosím možné udělat i třeba videopozdrav nebo Skype hovor přímo s panem Bobkem?:)

    Klidně bychom někam přijeli a nahráli to - jen krátký pozdrav a zdravice.

    Díky moc za odpověď

    XXX
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    VANEK: děkuji děkuji a děkuji! :)¨děkuji všem děkuji moc děkuji převelice!
    VANEK
    VANEK --- ---
    Předmět: Poděkování a rozloučení

    Drazí kolegové a kamarádi,

    chci Vám upřímně ze srdce poděkovat. Mé díky směřují všem, se kterými jsem měl možnost blíže spolupracovat. Spolupráce na bázi pracovní byla vždy věcná a na velmi vysoké úrovni, čehož jsem si vždy cenil. S některými z Vás přešla spolupráce v kamarádství, čehož si moc vážím, jsem za to rád a věřím, že tomu tak bude i nadále. [Firmě] děkuji za příležitost zde pracovat a naučit se spoustu nových věcí.

    To [oddělení]:
    ***, děkuji za šanci, trpělivost a žes mi byl vždy skvělým nadřízeným! Holkám z *** děkuji za perfektní spolupráci! Děkuji i všem ostatním za vše a taky za nádhernou rozlučku a věcné dary!!!! ;-)

    S poděkováním se zároveň i loučím neb dnešek je mým posledním [jméno firmy] pracovním dnem. Přeji Vám všem jen to nejlepší jak v osobním životě, tak v pracovním a k tomu všemu pevné zdraví!!!

    Mějte se skvěle!!!

    [křestní jméno]

    [pracovní patička]
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    Předmět: Fwd: FW: Fw: Fw: FW: Souhlasím, přeposílám otevřený dopis- hlasů- po přečtení, POKUD SOUHLASÍŠ, číslo přepiš!-¨

    "Pane ministře, mám dva syny, je mi 45 let. Bydlím ve vesnici u Teplic. Nemám ve svém okolí žádnou romskou rodinu. Jsem šťastná, že nemusím žít v beznaději jako obyvatelé Janova...(blablblabla redakčně zkráceno ........) Děkuji za JASNOU odpověď, jaký rozdíl je mezi právy a povinnostmi "bílých" a "černých" ? Po přečtení změň a přidej o jeden stupeň vyšší číslo, ale musíš kliknout na přeposlat a pak přepsat číslo.!! Souhlasím 10705556"

    - samosebou jsem to dostala v neslepé kopii. Poslala jsem všem, co to někomu přeposílali, virtuální mapu o tom, jaká jsme mírumilovná země: http://www.visionofhumanity.org/#/page/contact + youtube návod na posílání skrytých kopií Seniortip (vřele doporučuju: https://www.youtube.com/watch?v=i8ay0meKQus)

    a vrátila se mi krásná lakonická odpověď: "Vážená paní jděte do prdele." :)
    NAVARRO
    NAVARRO --- ---
    GALE: Bych mu obratem přeposlal Korán v mp3, taktéž namluvený :))
    PSYKO
    PSYKO --- ---
    GALE: taky mi to prislo, 14.1. do spamu
    GALE
    GALE --- ---
    Toho pána jsem v životě neviděla, ale on se mnou nejspíš "myslí dobře".

    zdenek.navratil@gmx.com

    Citaty

    Dnes 20. 1. 2015, 11:00:15

    Zdravim,
    posilam citaty z bible, viz priloha.
    Jinak na internetu jsem nasel namluvenou audio verzi NZ v mp3.
    -> zde: http://www.bible21.cz/audio (v pravo jsou sipky pro stahnuti)

    Zdenek
    77989, Praha
    BETSABE
    BETSABE --- ---
    BIGJOINT: to je tak jinak báječný...
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Dobrý den,

    s blížícím se vánočním časem roste také finanční zatížení a proto si Vás dovolujeme oslovit s nabídkou pujcka-vanoce.cz Finance jsou náš svět. Spolehněte se na nás!

    Pozor! Neděláme jen půjčky a úvěry - zeptejte se u nás jak získat finance!

    S přáním klidných klidného adventu

    Tobiáš Hájek
    www.pujcka-vanoce.cz
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    Prosím věnujte zvýšenou pozornost tomuto emailu :-) Jedná se o jarní novinky ČESKÉ TELEVIZE :-)
    .
    .
    .
    Moc Vás všechny zdravím a posílám novinky k jarnímu schématu ( STARDANCE a NEJCHYTŘEJŠÍ ČECH – PODZIM A JARO 2015/2016 )

    Mějte se jinak báječně
    Míša
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Naučte Se, Jak Ztratit 3 Kg Za Měsíc, Bez Potřeby Chození Do Posilovny

    No já tedy velmi rychle ztratím třeba pět kilo během jediné návštěvy hospody, do posilovny chodit opravdu nemusím.
    DANKLAR
    DANKLAR --- ---
    Vážený příteli,

    Kontaktoval jsem ti poslední dva týdnů a jsem nedostal žádnou odpověď. Jsem se zmínil o mé pozdní klienta, který má stejné příjmení s vámi. Byl uložen součet 18997000 dolarů v bance a oni mě požádali, abych poskytnouta další příbuzní.

    Laskavě potvrdit své osobní údaje níže:

    Jméno: .............................
    Příjmení Jméno: ...............
    Země původu: ..................

    S pozdravem,
    Malvin Barke
    BIGJOINT
    BIGJOINT --- ---
    pro ty, co ještě nevědí, co dát svým malým ratolestem k Vánocům, mám malý tip.

    Jelikož mám neuvěřitelně šikovnou maminku, která je blázen do háčkování a všichni v našem okolí jsou již nadmíru zásobeni, dovolila bych si i vám nabídnout nějaké kousky z její výroby, a to holčičí háčkované čepičky různých barev a velikostí, vhodné do mírné zimy.

    Krásná cena - do 90 Kč.

    Pár kousků mám dneska s sebou, takže kdo by měl zájem, ráda ukážu. Samozřejmě je možná i výroba dle přání – barva, velikost…


    Díky
    Anička
    DUHAR
    DUHAR --- ---
    mohu vložit i svůj dementní mail? resp. odpověď na něj?:)
    Jan x Josef

    Dobrý den,
    asi máte špatnou mailovou adresu. Jsem Josef xxxx a můj mail je j.xxxx@seznam.cz
    Zprávy zasíláte na tuto adresu Janu xxxx, kterého neznám a pravděpodobně má i jinou adresu. Mě to nevadí, že občas od Vás něco dostanu, ale aby Honza nebyl bez informací :)

    Pěkný den!
    Josef xxxxx
    Brno
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    STARE_CASY: Já mám jen maličko obavu, že ji vrací Bémovi.
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    PISKVOR: jo ták. No, už aby tu Prahu vrátili a táhli ke všem čertům. Udělali ostudy dost.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam