R2D2 and friends zahrají pro vaše potěšení ku příležitosti dokázání si, že nejsme ještě tak starý fotři a umíme udělat dobrou párty.
R2D2 and friends zahrají pro vaše potěšení ku příležitosti dokázání si, že nejsme ještě tak starý fotři a umíme udělat dobrou párty.
Už po ČTVRTÉ v Praze! :O
Je to celkem last minute, ale co bych neudělal pro starý známí, žejo. Hned druhý den v neděli pořádáme paradoxně mnohem větší koncert ve Vopici, takže bych to pojal jako takový warm-up na ''Sunday OVERDAZE Vol.1''
SKA SKA SKA!
*CZE: První ročník festivalu ''Sunday OVERDAZE'' se uskuteční v prostoru Libeňského klubu Modrá Vopice. Těšit se můžeš na širokou škálu riffů od psychedelického bluesu, přes nakopnutej garážovej rock až po špinavej sludge/doom metal.
*ENG: First year of ''Sunday OVERDAZE'' mini-festival gonna happen in Prague's Music Club Modrá Vopice, situated in Libeň. Get ready for wide variety of riffs from psychedelic blues, vigorous garage rock to dirty sludge/doom metal.
Jarní večírek tuzemského labelu LBD Sounds zavítá do Bike Jesus na Pražském ostrovu Štvanice. Premiérové vystoupení DJe a producenta Nothus z Itálie a slovenské experimentátorky Nina Pixel v exklusivním techno/electro setu.