Registrovaní uživatelé si mohou uložit hledání a volitelně si nechat zaslat upozornění kdykoliv se objeví vyhovující inzerát.
Jemné modré světýlko, vhodné od novorozenců, po nějaké době se samo zhasne, na 3 AA baterie



Super světlo


Hardcore, Techno, Acid, Freetekno

KORDS VODKA 100 proof / 1,6 ounce /// PLUM FLAVORED VODKA Jelínek Vizovice 40% / 5cl /// VOD-KA /www.vodka.cz /// CLUB VODKA KLUBOWA 40% /// POLMOS 43% / 5 years gives /// ABSOLUT VODKA 40% / 50ml /// FINLANDIA VODKA 40% / 50ml .

NÁRODNÍ MUZEUM : "POKLADY SVĚTOVÉ FILATELIE" . Dvě eurobankovky , jedna klasická , druhá s přítiskem ANNIVERSARY 2020 . Obě perfektní stav ! Cena za komplet .


Signatura vlevo dole . Pasparta / výřez 13 x 13 cm / . Zaskleno . Vzadu kovový úchyt k zavěšení .

Vázané knihy s fotografiemi a ilustracemi . ***** Vše perfektní stav - jako nové . ***** Cena za komplet .


Fotopublikaci uspořádal Vilém Ambrosi . Brožované , 32 stran , černobélé foto . Tisk V.Neubert a synové . Vydal Svět v obrazech , Praha 1948 .





Prodám nový, nerozbalený pomalý hrnec Russell Hobbs COOK@HOME 22740-56 o objemu 3,5 l.
Nebyl nikdy použit, v originálním balení.
* objem 3,5 l
* materiál: nerez
* nastavení ohřevu: vysoký výkon, nízký výkon a udržování teploty, se světelnou kontrolkou
* Vyjímatelná nádoba, kterou lze použít na plynové i elektrické varné desce pro opečení masa
* Průhledná skleněná poklice umožňuje kontrolovat jídlo během vaření bez nutnosti odklápění
* příkon 200 W
Chtěl jsem zkusit vařit, ale nezačal jsem.
Původní cena 1 229,-Kč.
Osobní předání v Praze.
tel.: 723 743 336




1. Luftwaffe *** 2. Japonské císařské letectvo *** 3. Sovětské vojenské letectvo *** 4. Britské královské letectvo *** 5. Ameriscké válečné letectvo . ///// Kompletní série . Perfektní stav - jako nové .



NÁRODNÍ MUZEUM : "POKLADY SVĚTOVÉ FILATELIE" . Dvě eurobankovky , jedna klasická , druhá s přítiskem ANNIVERSARY 2020 . Obě perfektní stav ! Cena za komplet .

Nabízím překapávač ETA. Není to už žádný švihák. Už má své odslouženo, ale je pořád funkční. Za posledních 6 let jsem ho použil tak 2x ročně, takže se mi tu na něj zbytečně práší. Třeba ještě někomu posouží někde v garáži, na chalupě, v dílně nebo na koleji.
