• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ACID
    ACID --- ---
    NYX: aha, to by mohlo, netusil jsem ze se to tak projevuje..
    NYX
    NYX --- ---
    ACID: ignore?
    ACID
    ACID --- ---
    nejaky systemovy duvod proc mi tady [ Komentar k zavodum a F1 ] pri nastavenych 10 postech zobrazuje nyx jen 7? pri prechodu na dalsi stranku jich je 8
    diskuze ma aktualne okolo 1500 postu, nefiltruju,
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    MATHEW_ER: coz by muj navrh dost mozna vyresil.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA: taky me neco podobnyho napadlo, ale spis si myslim ze by bylo dobry si to nejak seradit podle svýho (nemyslim rozdeleni do skupin ve sledovanejch) a kdyz diskuse zmeni nazev, zustane na svem miste a neposune se podle abecedy...
    nebo ze by byla moznost si před nazev auditka napsat svuj nazev/poznaku/cislo...
    napr: nyx :: pripominky uzivatelu - pripominky - nyx :: pripominky uzivatelu (kdyz se tori rozhodne zmenit nazev diskuse, tak ti tam furt zustane slovo "pripominky", cimz budes vedet o co jde a kde to v booknutejch auditkach najdes..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co moznost si pojmenovat klub v booku podle sveho? majitele auditek maji obcase nemoudre, kreativni, ci jinak pochybne napady dat auditku co nejuchylnejsi nazev, ze se pak neda najit. Rad bych si je ve svem booku pojmenoval jinde, abych vedel co doopravdy uvnitr najdu, radily se jak maji apod.
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    HARALD: aha.. koukam ze jsem zrovna pouzil safari :-/
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    MATHEW_ER: mno takovej pripad tady znam jenom jeden a nad tim se da jen zasmát... :D tohle moc lidi nedela.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    HASH: spis by ty bany mely fungovat. :) Neni problem po zabanovani ID zalozit _ID, _ID_ atd. skrze dalsi pozvanku.

    VANEK: ono je dost tezky na nej reagovat vstricne :D
    VANEK
    VANEK --- ---
    NINE_OF_NINE: Taky by bývalo stačilo interpretovat dotaz kontextově a vstřícně (skvělá věc, doporučuje 9 z 10 teoretiků komunikace).

    Ale fakt je, že když je systémová nápověda několik let zastaralá, podstatně by ji zlepšilo někam nahoru recept "zkus jít do klubu pro nováčky a filtruj daný termín".
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HASH: pesticku by meli jen uzivatele bez pozvanky a ti s premium hned tri :)
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    tj, vzhledem k tomu ze to je o docela citlivej zasah pro uzivatele, tak by to mohlo bejt i ve vic kriteriích dohromady, aby to mohlo bejt dobre oduvodnitelny... tak napriklad jak se psalo: x% "pesticek", x diskusi kde ma banana, atp... :) ale zase by musel vzniknout nejaka nyxi policie, ktera by dany proverovala, cetla jejich prispevky, sledovala chovani a rozhodovala o vyhazovech :DDD
    (jasne ze to je blbost)
    HASH
    HASH --- ---
    AXTHEB: to by bylo ve skutecnosti uplne nejlepsi, jenze to by se tady ty banany trochu musely rozdavat
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    HASH: A nebo vzdycky kdyz dostane banana tak by dostal banana i ten kdo ho pozval.
    HASH
    HASH --- ---
    NAVARA: muzeme pridat dalsi tlacitko vedle palecku, rikejme mu treba "pesticka"

    pokud dostanes pestickou od 20% registrovanych uzivatelu (50%) aktivnich, tak jdes ;)))
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: jenze abys tomu zabranil, musel bys probrat jednotlive vsechny co uz tu jsou na pozvanky a libkodiletanty vysoupnout - a kdo s tim davem fejku ma travit cas?
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA, ACID: jj toho jsem si vedom, ale podle me hazeni flinty do zita neni spravny reseni... to ze uz to je tedko tam, kde to je, neznamena ze to tam zustane... kdyz to bude pokracovat soucasnym trendem dal, tak to bude jeste horsi..
    ja jsem tady přes dva roky, takze nadruhou stanu muzu bejt rad, ze se před 5-6 lety nic nezavedlo, ale i za tu doby co tu sem registruju, ze se sem lavinove hrne dav lidi, co tu nemaj co delat.
    proto jsem to vznesl no...
    HANNA
    HANNA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: taky to tam mám :) ale bylo by to přehlednější a uvedli by to tam třeba i lidi, který to samo od sebe nenapadne
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    HANNA: to si můžeš napsat k sobě do infa ne?
    HANNA
    HANNA --- ---
    co ke kontaktním údajům v infu možnost přidat link na csfd.cz?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam