• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HELA: autor prispevku/nastenky neumi napsat odkaz
    HELA
    HELA --- ---
    Kdykoliv otevírám nějaký odkaz na webovou stránku v popisu události, tak to k němu na začátek přidá www.nyx.cz a musí se to smazat, aby ten odkaz fungoval. Třeba na události Minicon mi to místo stránek http://www.straky.cz otevře http://www.nyx.cz/www.straky.cz .
    BURAN
    BURAN --- ---
    NASA: asi tak...
    NASA
    NASA --- ---
    BURAN: ja uz to ani neprohlizim...
    BURAN
    BURAN --- ---
    asi trochu pozde ale uz to nevydrzim nerict :)

    ta nova galerie me ale VUBEC nebavi.
    bodovani jsem si uzival. imho bylo dobry kdyz nekdo pastnul shit a dostal spoustu nejnizsich znamek. ted uz to nejde. mel jsem tam obrazek podle kteryho jsem poznal ze jsem si prohledl vsecky novy fotky - ted se tim musim probirat rucne a jestli jsem fotku videl nebo ne system nezajima? nebo neco mam spatne nastavenyho?

    pro mne zmena k horsimu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    IKA: principem tagů je, že je nikdo "nevlastní" ani nemoderuje, apod. jsou to evolučně vznikající a mutující "memy", o jejichž úspěšnosti rozhodnou právě ostatní lidi.

    teoreticky by ale moderátor mohl pro každý klub stanovit blacklist klíčových slov, které tam nechce - s tím, že tag je jen řetězec jako každý jiný, a mimořádně nesympatický tag by se tak mohl ocitnout na blacklistu. (samozřejmě, že vlastně blacklist něčeho jiného než tagů ani nemá smysl, protože jen tagy by se automaticky rewriteovali na A HREFy...)

    prý o tom už diskuze jednou běžela - [ Myšlenkové mapy (Mind Maps) ] - takže nic nového pod sluncem. jak říkám, nebudu to nikomu vnucovat... já si ostatně navymýšlím věc... třeba aby NYX login byl použitelný pro přihlášení jinde ve formě OpenID, apod... :-)
    IKA
    IKA --- ---
    XCHAOS: nooo, a keby si si zalozil klub na navrhovanie tagov, atd? (a potom by sa tagy pridane k prispevkom v inych kluboch dali vyhladavat napriec nyx cez normalny fulltext.)

    (pretoze aj tak budu tagovat len ludia, ktori budu vyslovene chciet, tak si k tomu mozes zalozit diskusiu a tam sa o tom s nimi rozpravat. mozno mas pravdu a uchytilo by sa to.)
    NYX
    NYX --- ---
    uz nahravam opravu
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Prihodim priklad:
    Volby - Aktu
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jj, taky jsem ted na neco narazil.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    VANEK: Chces-li pridat tomu prispevku aspon nejakou hodnotu, zkus uvest konkretni URL, ktera nefunguje.
    VANEK
    VANEK --- ---
    Už ZAS je rozbitý ten skript na kopírování TITLE odkazovaných stránek.
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: aha ja na nej jeste nikde nenarazil a nevedel sem... dik :-)
    NYX
    NYX --- ---
    MARECEK: jo, vzdyt uz ho lidi normalne pouzivaji :)
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    NYX: uz se da ten soundcloud normalne pouzivat?
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    WOODMAKER: nepochopil si tu myšlenku... cílem bylo prostě umožnit definovat témata, které jdou napříč kluby. taky se tomu říká "folksonomy" - lidi si ty tagy vymýšlejí sami, proto to není "taxonomy", klasifikace shora dolů, ale "lidová klasifikace" zdola nahorů.

    nicméně kolik by to bylo režie, to nevím. podle mě ne o tolik víc, než teď, protože ty fulltextový klíče jsou docela rychlý.
    NYX
    NYX --- ---
    v ramci celeho nyxu imho klasicky fulltext bohate staci :)
    NYX
    NYX --- ---
    ono by to imho melo vetsi vyznam pro filtrovani v ramci klubu, kde se lidi mohou domluvit na nejake skupine pouzivanych tagu a dat je treba na nastenku...skrz cely nyx mi to moc nedava smysl.
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    treba tady [ MAME RADI DOBRY DESIGN ] nam tagy funguji pekne, ale je to o tom ze prispevatele dodrzuji nejaky nastaveny pravidla a admin si tam drzi poradek, imho klub ve kterem je bordel ani implementace tagu primo do systemu nezachrani
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    XCHAOS: nevím, jestli jsem správně pochopil tvou myšlenku, ale příjde mi to jako hodně režije.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam