• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    NYX:

    HARDCABB:

    paráda.. vyřízeno.. díky pánové za radu .)
    NYX
    NYX --- ---
    COMMANDER: neskoncila ve spamu? kdyztak vem v lide / pozvanky ten kod a posli mu ho rucne.
    COMMANDER
    COMMANDER --- ---
    zdravíčko, je normální, že mnou odeslaná pozvánka stará 10 dní pořád nedorazila kamarádovi ne email? díky za odpověď..
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Ok. Dík.
    NYX
    NYX --- ---
    TECHNIK: tak to napis jako komentar k te udalosti, ne? to se sledujicim lidem ukaze rovnou na uvodni strance
    TECHNIK
    TECHNIK --- ---
    Dá se nějak odeslat pošta všem přátelům? Změnili se nějaký věci u jedný události a potřeboval bych to dát všem vědět.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HELA: víc lidí neumí napsat odkaz
    HELA
    HELA --- ---
    NINE_OF_NINE: tak to je zvláštní, možná jsem opravdu jen narazila v řadě za sebou na několik lidí, co to dělají blbě. Ale stejně by mě zajímalo, jak se stalo, že víc lidí udělalo úplně tu samou chybu.
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    HELA: Tak treba tady je odkaz v poradku:
    [ GLOBAL MELODY / partyparty / 27.11.2010 / CR - Pardubicky kraj - L-Klub Pardubice ]

    Hledal bych chybu u zadavatele.
    HELA
    HELA --- ---
    NAVARA: to mě napadlo, ale když to bylo u asi šesti různých akcí, které vkládali úplně různí lidi, tak už mi to připadá spíš jako bug, nebo je formulář na vkládání akcí v tomhle ohledu nějak zavádějící. (nevím, jak přesně vypadá, ještě jsem událost nevkládala)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HELA: autor prispevku/nastenky neumi napsat odkaz
    HELA
    HELA --- ---
    Kdykoliv otevírám nějaký odkaz na webovou stránku v popisu události, tak to k němu na začátek přidá www.nyx.cz a musí se to smazat, aby ten odkaz fungoval. Třeba na události Minicon mi to místo stránek http://www.straky.cz otevře http://www.nyx.cz/www.straky.cz .
    BURAN
    BURAN --- ---
    NASA: asi tak...
    NASA
    NASA --- ---
    BURAN: ja uz to ani neprohlizim...
    BURAN
    BURAN --- ---
    asi trochu pozde ale uz to nevydrzim nerict :)

    ta nova galerie me ale VUBEC nebavi.
    bodovani jsem si uzival. imho bylo dobry kdyz nekdo pastnul shit a dostal spoustu nejnizsich znamek. ted uz to nejde. mel jsem tam obrazek podle kteryho jsem poznal ze jsem si prohledl vsecky novy fotky - ted se tim musim probirat rucne a jestli jsem fotku videl nebo ne system nezajima? nebo neco mam spatne nastavenyho?

    pro mne zmena k horsimu.
    XCHAOS
    XCHAOS --- ---
    IKA: principem tagů je, že je nikdo "nevlastní" ani nemoderuje, apod. jsou to evolučně vznikající a mutující "memy", o jejichž úspěšnosti rozhodnou právě ostatní lidi.

    teoreticky by ale moderátor mohl pro každý klub stanovit blacklist klíčových slov, které tam nechce - s tím, že tag je jen řetězec jako každý jiný, a mimořádně nesympatický tag by se tak mohl ocitnout na blacklistu. (samozřejmě, že vlastně blacklist něčeho jiného než tagů ani nemá smysl, protože jen tagy by se automaticky rewriteovali na A HREFy...)

    prý o tom už diskuze jednou běžela - [ Myšlenkové mapy (Mind Maps) ] - takže nic nového pod sluncem. jak říkám, nebudu to nikomu vnucovat... já si ostatně navymýšlím věc... třeba aby NYX login byl použitelný pro přihlášení jinde ve formě OpenID, apod... :-)
    IKA
    IKA --- ---
    XCHAOS: nooo, a keby si si zalozil klub na navrhovanie tagov, atd? (a potom by sa tagy pridane k prispevkom v inych kluboch dali vyhladavat napriec nyx cez normalny fulltext.)

    (pretoze aj tak budu tagovat len ludia, ktori budu vyslovene chciet, tak si k tomu mozes zalozit diskusiu a tam sa o tom s nimi rozpravat. mozno mas pravdu a uchytilo by sa to.)
    NYX
    NYX --- ---
    uz nahravam opravu
    NINE_OF_NINE
    NINE_OF_NINE --- ---
    NYX: Prihodim priklad:
    Volby - Aktu
    http://aktualne.centrum.cz/domaci/volby/
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: jj, taky jsem ted na neco narazil.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    VANEK: Chces-li pridat tomu prispevku aspon nejakou hodnotu, zkus uvest konkretni URL, ktera nefunguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam