• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    NYX: odpovidal jsem na nej "A ted uz ne - zazrak!", ale vytikal :D Nicmene to vypada, ze byl sotek mezi nama a nyxem :)
    NYX
    NYX --- ---
    ADMIX: a jak jsi teda odeslal tenhle prispevek? :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nyx mi normalne slape, ale pri odeslani prispevku mi vrati Connection closed by remote server :)
    NYX
    NYX --- ---
    GIRI: mam taky aktualni chrome (15.0.874.5 dev) a vse mi funguje ok. se koukni do inspectora na network tab, co se tam deje.
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    SKAFF: a proto se většinou do kolonky o detailech píše ignore
    GIRI
    GIRI --- ---
    mám aktuální Chrome, win XP, promazaný cookies, ale vubec se mi neotvírá chatovací okno když mi nekdo píše (v nastavení to mám samozrejme zapnutý), ani se mi nezobrazí nová zpráva dokud neaktualizuji stránku. Nevíte čím by to mohlo být? Díky
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: a co u nej mas presne za nastaveni? jen ten ignore?
    NYX
    NYX --- ---
    SKAFF: mas nejaky systemovy skin? ukazuje se X po najeti vpravo nahore.
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    NYX: aha chyba na me strane, kopiroval jsem link rss tim jsem diskusi precetl a pak uz se zobrazuje jen 10 poslednich... coz tedy reseni je premiova verze, kde se zobrazi 100... dik
    NYX
    NYX --- ---
    _ACID_: a taky pozor, stazeni rss precte diskuzi.
    NYX
    NYX --- ---
    _ACID_: ono se i rss snad natahne pokud v nem je vic neprectenych prispevku - asi az na sto, stejne jako u normalniho zobrazeni diskuze.
    _ACID_
    _ACID_ --- ---
    Nedari se mi dohledat informaci, proc rss na diskusi je max 10 polozek. Popis premiove verze moznost zvetseni nad 10 nezminuje. Je to omezeni nepremiove verze nebo systemove omezeni pro rss? Jde mi o moznost nalinkovat si vybrane diskuse do flipboardu.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    KOC256: no to je tak aby se OT-hateri nazrali a diskuze zustala cela.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    MATHEW_ER:
    me to takto prijde divne... ale pravda ze ja do nejakych anketnich auditek nechodim no :o)
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Treba

    {flag}{type} [{query}]

    Kde
    flag: nejaky znak, kterym se vymezuje ten filtr, neco jako @ u hledani lidi, treba $
    type: typ prispevku, neco jako text|poll|poll1d|poll2d|diceroll
    query: prispevky obsahujici text, nepovinne

    Priklad by vypadal potom jako treba

    $poll - fitr na ankety
    $poll hledany vyraz - pro vyhledavani v anketach
    $text - vypise jen normalni prispevky
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Existuje/nesel by implementovat filtr podle typu prispevku? Jde mi hlavne o ankety.
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Nojo, pátek :-( A částečnou omluvou mi budiž, že nejsnazší zkoušení bylo hned tady, takže jsem chodil radši napřed do minulosti, abych se nerozplácl o zeď.
    NYX
    NYX --- ---
    zkratka < a > nacita prispevky za krajnim zobrazenym, z toho se to da odvodit.
    NYX
    NYX --- ---
    VANEK: ja prece psal, ze mas jit nejdriv do budoucnosti a teprve pak zpatky do minulosti, ne? :)
    VANEK
    VANEK --- ---
    NYX: Poslední kombinace, co mě nenapadla, dík. Teda, funguje to tak napůl: když si dám wu od příspěvku X (začínající teda dole X-9), zvednu řekněme na 30 a jdu do minulosti, tak dostanu X-10 nahoře až X-39 dole; návratem zpátky jsem na X-9 dole až X+20 nahoře. Ale když na začátku počítám s příslušným offsetem, tak to vyjde.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam