• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Odpoved jsi dostal taky - to, ze se na Tebe vrhli jini muzes klidne taky pricitat svemu agresivnimu a jizlivemu tonu a neochote uznat a respektovat to, ze nekdo muze mit treba jiny nazor - mne osobne ta zmena, jakkoliv jsem ji neinicipoval a jakkoliv mne prekvapila jako vsechny ostatni, v dusledku prijde pozitivni - co chvili se mi zmeni jmeno nejake diskuse v bookmarcich, jen aby bylo co nejvic kchool, a nekde neco najit neni diky tomuhle bordelu uplne jednoduche...

    A to, ze obdrzeni odpovedi vytrvale popiras (a to proto, ze nebyla pozitivni a podle Tvych ocekavani), na veci nic moc nemeni...
    Svet je proste holt zlej a cas od casu udela i neco, s cim nesouhlasime, a co bychom sami udelali jinak - kdyz se s tim smiris, budes mit v zivote podstatne min stresu...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    je to zbytočná, reštriktívna zmena, ktorá obmedzuje potrebnú funkcionalitu. chcel som vedieť, prečo k nej došlo a či sa nedá obmedziť na verejné kluby. miesto nejakej normálnej odpovede sa tu na mňa vrhli všelijakí Axthebovia a Tommy69ovia, ktorí mi začali múdro vysvetľovať, že vlastne nemám žiadny problém.

    možno by stačilo do budúcnosti nasledovať pravidlo "if it ain't broken, don't Nyx it".
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Proc? Nikdo tu pochvaly nevyzaduje, neni tu zadna sankce za cokoliv jineho nez pochvaly - proc by to tedy mely podle tebe byt pochvaly?

    Chapu, ze jses urazenej a rozcilenej, ze Tvuj pozadavek nebyl akceptovan, ale nemusis kvuli tomu kopat kolem sebe - kdyz nekdo ve Tvem klubu prijde, a zacne porad dokola opakovat, ze ten klub ma treba debilni zahlavi a ze by tam melo byt neco uplne jineho, tak taky nemas povinnost ho poslechnout a zahlavi zmenit podle jeho pozadavku, zejmena pokud s nimi nesouhlasis a chces tam mit neco jineho - presto to asi neznamena, ze se k tomu nikdo nemuze vyjadrit jinak nez pochvalou toho, jake skvele nove zahlvi jsi udelal, ne?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    možno by bolo fajn nahradiť to slovom "pochvaly".
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Jak presne chapes slovo "Pripominky"?
    Ja vidim nezanedbatelny rozdil mezi nim a slovem "rozkazy" nebo slovnim spojenim "neodmitnutelne pozadavky"...
    Ale mozna se pletu a melo by to byt to same...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    áno, to je fakt, ale s úplne rovnakým výsledkom si môžem svoje názory potom písať doma do notepadu, pretože tento klub je evidentne úplne na nič.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Proc by to mel byt jediny vhodny pristup - mas pravo na vysloveni sveho nazoru, ale stejne tak ma Nyx pravo k tomu nazoru neprihlednout, a zaridit se podle sebe - nemusis si hrat na ublizenou chudinku - nikdo Te za nazor neperzekvuje, jen proste Tve pozadavky nebyly splneny.
    Nic min, nic vic.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: mmm nie.

    Každopádne som už pochopil, že jediný vhodný prístup k tomuto klubu je buď akékoľvek nové "funkcie" vychvaľovať alebo držať hubu, takže čaune, som ďalší spokojný user.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    AXTHEB: keď si neschopný pochopiť, že čo sa nedotýka teba osobne, sa môže dotýkať iných, už ťa netreba nikam posielať, zrejme máš aj bez toho dosť ťažký život.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: To neni ospravedlneni zmeny, to je invalidace argumentu davem, ktery jsi pouzil...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    AXTHEB: ja chapu, ze ho nasralo, ze nedostal ze sveho pohledu uspokojivou odpoved, ale proste situace je takova, ze uspokojivou odpoved dostat nemuze, netreba kvuli tomu dal prilivat oleje do ohne...

    Snazim se vysvetlit, jak se veci maji, a ze pokud se Nyx rozhodne pro nejakou zmenu, tak ze pro to ma vetsinou dostatecne padne duvody, do kterych casto v detailu nevidim ani ja ani jini admini, protoze kod spravuje vyhradne Nyx, ale na druhou stranu ciste logicky mi z toho vychazi, ze kdyz uz se Nyx odhodla k nejake zmene (ktera ho taky stoji cas a usili na napsani, a nasledne spousty energie pri jejim prosazeni nebo obhajeni proti tem, kterym se to nelibi, tak ze asi ty duvody musi mit dostatecne padne, protoze jinak by asi tolik energie do neceho neinvestoval, jen proto aby nekoho (a pokud mozno v co nejvetsim poctu) nasral...
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CLAVEN: Je si posluž, jestli ti to pomůže.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: krásna kruhová logika, ako si ospravedlniť úplne ľubovoľnú zmenu. Gratulujem.
    AXTHEB: práve mám chuť do jednej piče poslať aj teba, pán premúdrelý odborník na všetko a na všetkých.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TOMMY69: Asi je to na něj moc složitý, radši místo toho bude chlit kokoty a piče.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Vzhledem k desetitisicum lidi na nyxu to je porad dost zanedbatelne procento, ktere se najde u naprosto libovolne zmeny - lidi jsou ze sve podstaty konzervativni a neradi se podrizuji zmenam a vyvoji, ale to jsem po pravde zazil uz u tolika predchozich zmen funkcnosti nyxu, ze by mi az prislo divne, kdyby se pri nejake zmene neobjevil nekdo, kdo by byl proti - a hledal bych duvod v tom, ze to asi nebylo oznameno dostatecne jednoznacne...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    TOMMY69: možno áno, možno nie.
    Nechce sa mi zaoberať nejakými hypotetickými debatami o mlčiacej spokojnej väčšine.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: však v poriadku, keď to tak Nyx proste chce, s tým ja nič neurobím a môžem si na to maximálne zanadávať, to mi je dokonale jasné. Na tom sme sa myslím už zhodli.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    CLAVEN: A nebude to treba kvuli tomu, ze lidi castejc vyjadrujou svoji nespokojenost nez spokojenost?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    AXTHEB: ja taky porad nepochopil, proc si to nepojmenuje treba "XXXXXX - abcd" a dalsi tyden "XXXXXX - efgh"..
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: samozrejme, že ako jedinec môžem hodnotiť zmeny iba subjektívne, čo odo mňa chceš, prieskum verejnej mienky?

    Vyfiltruj si v tomto klube, koľko ľudí sa k tejto zmene vyjadrilo negatívne a koľko pozitívne. Možno zistíš, že v tomto názore na príslušnú zmenu zďaleka nie som sám.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam