• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    CLAVEN: A nebude to treba kvuli tomu, ze lidi castejc vyjadrujou svoji nespokojenost nez spokojenost?
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    AXTHEB: ja taky porad nepochopil, proc si to nepojmenuje treba "XXXXXX - abcd" a dalsi tyden "XXXXXX - efgh"..
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: samozrejme, že ako jedinec môžem hodnotiť zmeny iba subjektívne, čo odo mňa chceš, prieskum verejnej mienky?

    Vyfiltruj si v tomto klube, koľko ľudí sa k tejto zmene vyjadrilo negatívne a koľko pozitívne. Možno zistíš, že v tomto názore na príslušnú zmenu zďaleka nie som sám.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Nehlede na to, ze ty dovody jsem Ti uz transparentne vyjmenoval - co presne na tom neni dale transparentniho?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    AXTHEB: to už som tu písal, nebudem to opakovať pre každého zvlášť - a bez urážky, platí pre teba to isté, čo pre KOC256: kým nie si admin alebo Nyx, tvoje reakcie ma nezaujímajú.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: takze uz nejsme u toho, kolik to komu (nerkuli Tobe) zpusobi problemu, ale u osobniho hodnoceni toho, jaka ta zmena je jako takova...?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: zrejme si stále nerozumieme. Nejde o to, koľko času mi to reálne zaberie, ide o to, že bol používateľsky príjemný systém nahradený používateľsky nepríjemnou kokotinou na základe nejakých dosť netransparentných dôvodov. Už si rozumieme?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: To Ti neprijde jako pristupove pravo?
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    CLAVEN: Počkej jakej je problém tomu klubu dát normálním způsobem pevnej začátek a pro každou akci měnit ten zbytek?
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Nekolikrat mesicne budes muset rusit sve existujici kluby, a zakladat misto nich nove, s nejakym univerzalne pouzitelnym korenem nazvu? O kolika takovych diskusich se bavime, ze jsem tak smely?
    Pokud vidim dobre, tak vlastnis celkem 17 diskusi, a i kdyby se to tykalo vsech, tak ani tak jejich prezalozeni nebude trvat tak dlouho jak pises...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: čiže obmedzenie na 200 userov pre privátny klub nie je obmedzenie operácií, ktoré s klubom môžeš robiť?

    To sú mi veci.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: pretože budem tento postup musieť absolvovať niekoľkokrát mesačne po dobu nasledujúcich X rokov, kým sa zase Nyx proste nerozhodne, že to "proste chce" nejak inak a rozumnejšie.

    a pritom by sa to dalo vyriešiť, len by sa muselo "proste chcieť".
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Ale na to jsem Ti uz odpovedel - proste Nyx potrebuje kod serveru drzet konzistentni tak, aby byl dale udrzovatelny - argument, ze to jedna vyjimka uz nezmeni, protoze ma jine chovani k privatnim a verejnym klubum, dost dobre neobstoji, to odlisne chovani je jen na urovni viditelnosti a pristupovych prav, ale ne na urovni operaci, ktere s temi kluby muzes delat...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: mimochodem kdybys ten samy cas a usili, ktere tu palis na kurvovani a lolwutovani, venoval na zalozeni novych klubu misto tech o kterych mluvis, a na pozvani tychz lidi do techto novych klubu, tak uz to mas hotove a mas klid, takhle jsi vytoceny a niceho jsi nedosahl...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: nič, to mi je dokonale jasné.

    akurát som tak nejak dúfal, že to má nejaký iný dôvod nad rámec toho, že to tak Nyx proste chce. to je celé.
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    CLAVEN: Klidne si kurvuj jak chces, mne to kupodivu klidnym stale nechava... ;-)

    Podle vseho to nezbytne je, vzhledme k tomu, ze Nyx rekl, ze to tak chce - co presne Ti na tom neni jasneho?
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: to je úplne v poriadku, že to nechápeš, veď s tebou o tom ani diskutovať nepotrebujem.
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    ANARCHY: kurva ale už, začínaš ma trochu vytáčať, lebo evidentne nečítaš debatu, kým sa do nej zapojíš.

    Tak ešte raz a už naozaj posledný krát.

    Niektoré privátne kluby, ktoré vlastním, existujú už roky a organizovaná aktivita sa v nich mení pomerne často, rovnako ako aj zloženie tej malej skupiny ľudí. Samozrejme, môžem pri každej zmene klub zmazať, vytvoriť nový s novým názvom a ručne doňho popozývať príslušných ľudí, ale je to zbytočný a nepotrebný opruz, ktorý nevyvažuje žiadne pozorovateľné pozitívum. Preto sa snažím dopátrať toho, či je tento systém pre privátne kluby naozaj nevyhnutný.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    CLAVEN:
    myslim ze kdyz napises NYovi do posty tak ti jednorazove to jmeno zmeni...

    Toto: "A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne." nechapu...
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    KOC256: to už tak nejak nemôžem, pretože nové meno musí byť súčasťou starého. Napríklad.

    A aké vlastnosti má mať privátny klub nešpecifikujem ja, je to špecifikované existujúcim systémom, a to pomerne presne.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam