• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: ve ff to vypada takhle

    [ TOOMIX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    ocividne se zobrazi vetsi, ale za nim nasledujici prvky se pozicuji podle velikosti, kterou by mel mit.

    KOC256: to je jedna z variant. asi ta nejpravdepodobnejsi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    nazev - title a hotovo ne? :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ook, já sem koukám z Chrome :)
    NYX
    NYX --- ---
    KID_MCHUTT: upload souboru se bude komplet predelavat, zatim to pole muzu roztahnout - kdyz jsem to tam daval, dal jsem to asi zbytecne uzke (to jsem jeste nevedel, jak divne se bude chovat treba firefox).
    o nazvech taky vim. jeste premyslim, jak to poresim.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    +další reklamace - pokud vyberu soubor k přiložení, bylo by fajn, kdybych viděl, že se mi to povedlo.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jo a pokud je název klubu delší, dopadne to tahle

    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Osobne se mi nove usporadani nelibi...
    Nove ikonky mam vysypane v jednom sloupecku pod sebou (bez ohledu na sirku okna) a "zahlavi" ted prekryva hornich x prispevku v diskuzi, ktere jsou tak necitelne... neco z toho bude problem upravy skinu, ale: 1) proc mit zahlavi pod editacnim oknem? a 2) proc mit zahlavi pod editacnim oknem? je to sice jenom jeden problem, ale povazuji ho za natolik dulezity, ze jsem ho musel zminit dvakrat...
    NYX
    NYX --- ---
    JACOB: vsak to uzivatele testuji :)
    KOC256: tu roztazenou textareu uz mam v kudlance, to je v planu zmenit. jen jsem na to narazil teprve dneska, vetsina klubu ma zahlavi.
    JST: nad uplnym skryvanim editovatelnych zahlavi premyslim, dneska me napadlo snad prijatelne reseni jak umoznit to testovani defaultni vysky.

    ---

    jinak co se tyce prehozeni poradi, mam problem to zarovnat vedle sebe prohozene (tj. aby v kodu bylo zahlavi jako prvni a bylo pritom vpravo) tak, aby to fungovalo pro ruzne vysky a nerozbilo zobrazovani zfloatovanych (pres align) obrazku uvnitr zahlavi. kdyz mi dodate nejake bezproblemove reseni (tj. v podstate dodejte kod, ktery prohodi pozici zahlavi a formulare v tom zobrazeni vedle sebe), klidne to prehodim zpatky.
    JST
    JST --- ---
    Ad zahlavi - jestli se to nebude menit, muzu aspon poprosit o komplet skryti? Smysl castecnyho zobrazeni editovatelnyho zahlavi mi unika...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX: no nekde mam tu textareu pres celou sirku... a to na 2048 monitoru je fakt darda ;-)

    I pulka monitoru treba v tomto klubu na NTB (1600) je uz trochu vice nez by bylo vhodne...

    Jinak zase ocenuji ze to zahlavi nezere ten vrch a klidne at se vysype vedle treba do over-flow: auto s pevnou vyskou DIVu - bo to misto mi tam neblokuje...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    jo, ať furt jenom nekritizuju - to, jak jsou teď ankety a spol malými čudlíky dole pod tím messageBoxem, je super. Ale to záhlaví vpravo to kazí...
    JACOB
    JACOB --- ---
    NYX: Pusobi to trochu jako ze nemas moc ideu, jak to ma ve vysledku vypadat, jen si chtel neco naprogramovat a ted zpetne zadas pripominky k necemu, o co vlastne nikdo moc nestal. Nemohlo by to byt obracene - ze prvni neco navrhnes, naprgas novy layout a ten - treba jako skin - nechas otestovat uzivatelum?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    btw. ak ma byt argument pre nove rozlozenie, ze na malej obrazovke to vyzera lepsie nez na velkej, tak chcem vidiet tu malu obrazovku, pretoze na mojom malom zariadeni to vyzera rovnako hnusne ako na normalnom displeji a ked si to natiahnem na fullscreen sirokouhly, tak je to este otravnejsie tym boxom so zahlavim _vedla_ prispevkoveho boxu... to uz radsej dynamicky sa rozsirujuci box pre pisanie prispevku podla sirky monitoru, nez tuto upravu dynamicky sa pohybujuceho zahlavia... :-/
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    NYX: prekvapivo existuju i uzivatelia, ktori chcu pouzivat zakladny systemovy skin a mat zahlavie v zahlavi klubu, kam podla nazvu a funkcie patri
    MARECEK
    MARECEK --- ---
    nerad bych znel nejak blbe ale ta zmena je fakt dost hrozna... opticky se to ted vsechno rozprsklo a tezko rict co ted k cemu patri...
    navic pri kliknuti do boxu pro hledani se cela stranka nejak divne posune dolu a i pres smazani cache mam pri custom skinu dva hnusny forestovy pruhy (to bude ale asi problem skinu....)
    jak tu uz ale padlo - rad bych mel moznost tuhle novinku vypnout (aspon docasne...)
    SVORO
    SVORO --- ---
    NYX: Hromada připomínek, zhuštěná do jedné: Prosím o vrácení do původního stavu, chápu, že na tabletu či chytrofónu to může vypadat skvěl avšak na monitoru je to děsnej vopruz. Tříští to pozornost mezi tohle okno a záhlaví, v našem případě o záhlaví již nemůže být řeč protože je to teď "pravobočí" či "pravohlaví"? Osobně nejsem schopen sledovat a řádně se soustředit na psaní postu, protože pořád tikám na "záhlaví" což vede k přetrhání myšlenky postu.

    Proto velmi prosím o možnost si nastavit "starý vzhled" vs "Stereovize".
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    ak teda ma zahlavie zostat pod prispevkami (co je mimochodom neskutocne hnusne a osobne by som ho preferovala nad boxom pre pisanie prispevkov), tak by som preferovala mat moznost uplne si ho zabalit aj ked mam prava ho editovat... takto mi tam totiz vznikne debilny predel medzi boxom na pisanie a prispevkami...

    inak so sucasnym trendom adopcie smart zariadeni (telefonov a tabletov) nevidim realny prinos v snahe prisposobovat vzhlad sirokym displejom, kedze coraz viac ludi pouziva skor mensie nez vecsie displeje
    a to ci vetikalne odscrolujem o trochu menej alebo o trochu viac nema velky dopad na usabilitu diskusneho serveru, kde scrollujem furt kvoli prezeraniu prispevkov
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Nyxi, prosím, udělej někde checkbox, do prémiovky, kterým se to bude dát vypnout, na tohle se fakt blbě zvyká.
    GURBON
    GURBON --- ---
    Kde najdu tlacitko kterym se vypinaj ty novy komedie?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: no ja ocekaval a stale ocekavam hromady pripominek a ladeni, takze by se to predelavalo nanekolikrat. navic mam pocit, ze vetsina cizich skinu importuje forest a prepisuje ho, tj. tam se maximalne rozhodi barvy (jen je treba smazat cache). z pouzivanych skinu, ktere to delaji cele po svem, me napada snad jen mimo (ktere je neaktualizovane uz roky mam pocit) a ten grrr nebo jak se jmenuje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam