• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MINERWA
    MINERWA --- ---
    daleko lepší byly kostky, když tam bylo 0, teď se to musí mazat, není mi to příjemný :)
    navíc máme základ spíš 3_127, než 1_6
    [ Pletky svlečených kosatek v lisu - bez ploutví nesolí ale zlato v otěžích neutopíš ]
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Kdyz uz se tady resi ty obrazky, nekdy nedavno do stylu pribylo pravidlo
    div.wci > img {
    height: auto;
    max-width: 100%;
    }
    do cehoz ted asi budes zasahovat.

    Diky tomu height:auto prestaly fungovat jakykoliv netrivialni ikonarty (viz napr.), kde se vyuzivalo prave nastaveni vysky/sirky obrazku, zatimco ted jde nastavit jen sirka a zachovavaji se proporce.

    Kdyby se ti podarilo vymyslet reseni, ktery tohle zase umozni, budem my ikonartisti vdecni.
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: delaji to fotky s pevne udanou vyskou. doma mam pripravenou opravu, tak snad behem zitrka nasadim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    děje se to jenom mě, nebo je to globál? Fotky větší než screen se dříve zmenšovaly tak aby se vešly na obrazovku aby nebyl nutný slider do stran, ale nyní se místo toho fotka "zdrcne" a změní se jí jen jedna proporce - šířka zatímco výška zůstává stejná
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    to vypada jako kdybys mel zakazany cookies. dela ti to i na jinych webech kde se prihlasujes? zkousel jsi to s cistym FF profilem?
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: tak do kudlanky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Kdyz si nastavim filtr podle palecku a mam klasickej monitor 1280 x 1024px, tak ten box zakryje tlacitka s listovanim strankama, neslo by to nejak vyresit? treba tak, nastavenim filtru netrcela nahore cela ta skala -100 az +100?
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    ok, tak uvidime zitra
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: ten prvni checkbox to vypne vsechno.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    NYX: da se to nekde vypnout jako celek, nebo proste odskrtat vsechno pod panackem?
    NYX
    NYX --- ---
    PJOTRIK: zkus ten IM vypnout a uvidis.
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Netusim jak posoudit jestli je to nyxem, ale poslednich par dni mi firefox po cca dni zacne zrat procesor(vezme si cely jadro), neni to efekt nejakych tech zmen v IM? Deje se to jeste nekomu, nebo mam hledat duvod jinde?
    HELA
    HELA --- ---
    NYX: jo, už to funguje, díky moc:)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    NYX: Ano, běhá.
    NYX
    NYX --- ---
    HELA: tak uz to snad zas beha
    HELA
    HELA --- ---
    Přestalo se mi zobrazovat chatovací okno, když dostanu zprávu, i když v nastavení to zaškrtnuté mám. Vedlejší účinek nějakých úprav? Docela by se mi to hodilo mít zpátky.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Rád bych se zeptal, jak dlouho obvykle trvá schválení klubu v kategorii Programování. Díky. :)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    NYX: Tad y na Smichove OK! :)
    JACOB
    JACOB --- ---
    NIGHTHUNTER: O tom jsem taky uvazoval :) A rozhodne bych to rad videl. Urcite by z toho byl fascinujici socialni experiment. Ale moje kuze na trh s tim nejde, takze jsem to ani nenavrhoval ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam