• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    NYX: :)) ok
    NYX
    NYX --- ---
    KUKATEKK: no ve firefoxu by to znamenalo asi nainstalovat firebug, otevrit v nem Net panel, nacist dany obrazek, rozkliknout si detaily a najit tam hlavicky, takze bude asi jednodussi pockat na nekoho kdo vi co dela :)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    NYX: dal bys mi k tomu prosím stručný návod? nevím kde mám ty hlavičky hledat :) dík
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ:
    KUKATEKK:
    sakra, mel jsem pocit, ze jsem odpovidal. muzete se podivat, jestli vam chodi stejne hlavicky jako jsem tu postoval? jestli treba nemate po ceste nejakou "chytrou" proxy co tam nacpe neco vlastniho?
    NYX
    NYX --- ---
    COLOMAN: no hlavni duvod proc tam jsou ta slova je aby to vic svitilo v seznamu, samotne jednociferne cislo je moc male a dalo by se snadno prehlednout. to same u odpovedi...proste rozliseni [XXXXX] je novy prispevek a [XXXXXXXXXXXXXXX] mi nekdo odpovedel...ten konkretni text prece nikdo necte :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KUKATEKK: krome zdejsi diskuze jsem zatim nic nepodnikal.. je to dost otravny
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    hmmm, pripominam na nyxu volaco poprvé v živote a predovšetkým chcem podakovat za vsetky usilia Nyxadminom!
    ale podla mojeho skromneho lamanázoru je zbytocné vypisovat "nový/nové/nových", stacilo by prosté červené čísielko nových príspevkov od poslednej navštevy /u sledovaných diskusí/ a omnoho užitočnejšie je podlamňa estli pribudli zmeny na nastenke (N),, ,
    proste predtým to bolo zmysluplnejšie... diky
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: Ok beru na vedomi, ja bych to klidne zeditnul v css, ale nevim co si presne zmenil, kazdpadne dale teda na [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]
    NYX
    NYX --- ---
    CUKY: to se tyka [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]

    ale jak rikam, v tuhle chvili to vypada blbe, tak nema smysl se v tom asi vrtat jen z tohohle duvodu - to to rychleji upravis natvrdo prepisem v css. treba casem vymyslim jak to udelat lip.
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: ah taaaak, tomu rozumim, jen sem nepobral v jake scss sablone presne je prepinac a nebo cim mam prepnout, abych to dostal pred, ja sem z toho uplne spatnej abych se priznal, ze to mam za a ne pred. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: no predtim tam bylo NOVE: X, to mi prijde lepsi mit to tam aspon nejak normalneji :) kazdopadne kazda z tech polozek (ikonka, cislo, text) ma vlastni tridu, tj. muzes poschovavat / prepsat dle libosti :)
    CUKY: jo, prepsal jsem to aby se to dalo lip skinovat...prave presun celeho toho bloku pred diskuzi jsem testoval (volitelne), ale zatim jsem nevymyslel zadne smysluplne vypadajici reseni. v te scss sablone je na to ted i prepinac, ale aby se to pred diskuzi vsechno veslo, zabere to desne moc mista (ikonka pro obrazky, odkazy, odpovedi + samotne cislo pro nove prispevky zabere cca 120px pokud mam pocitat s ctyrmi ciframi na nove prispevky, coz tu lide mivaji :))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Smarja to "x NOVYCH" v default zelenym skinu je fakt des, to slovo tam fakt musi byt? :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    Nyx: tak se priznej co stim zase delas :) ze mam ve svem custom skinu opetne pocet novych prispevku za diskuzi a ne pred. :) Teda doufam, ze neni chyba na me strane.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    TARMAQ: řeším stejný problém, jak na mobilu, tak na compu. Co s tím?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: jo, na pozadani predavame
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Opakuju tenhle dotaz, dalo by se s tím něco udělat, prosím?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: super, dik :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: kazdopadne v html je jak pocet, typ i doplnujici text u vsech ctyr polozek, takze si muzes zobrazit / skryt co uznas za vhodne
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: jo, jeste to opravuji pro textove ikonky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ta zmena oznacovani novej prispevku je hnusna. navic se prestaly zobrazovat pocty novejch obrazku a linku, misto toho je tam jen sipicka.
    v systemovym dark skinu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam