• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Uznavam, ze oboustranny ignore neni idealni reseni, ale neznam po pravde lepsi...
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    A ostatne vyspely uzivatel internetu se necim podobnym jiste nenecha zmast, ne? ;-)
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    Osobne jsem jako admin za existenci oboustranneho ignoru rozhodne rad, nektere flamewary vyvolane notorickymi trolly se jinak resily podstatne hur a dele, a rozhodne to podstatne vic rozbijelo diskuse.

    Klidne mne za to sezerte, nicmene po pravde trochu vytrollit trolly necim podobnym mi prijde jako prima a zabavnej napad ;-)
    TUILE
    TUILE --- ---
    me je uprimne jedno, kdyz to je ve volny diskuzi, kde se placa stejne paty pres devaty a naopak.
    v odbornejch dizkuzich me to vytaci.

    od pripadnecj fajtu by meli bejt admini diskuze, oboustranej ignor je zlo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Já bych řekl, že to tu nejlíp shrnul XYZZY, takže už necítím potřebu jeho argumenty opakovat.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SWT: Ja to mam na haku, jsem tady jen na navsteve :)
    SWT
    SWT --- ---
    Jinak tedy děkuji ADMIX za doplňování dalších a dalších případů, kdy ignore kurví diskusi ;)

    Obávám se, že celá tato konverzace plyne z jedné jediné bohužel čím dál víc se rozmáhající vlastnosti dnešních lidí - myslej jenom na sebe, neumějí se na situaci podívat z pohledu druhé strany nebo třetí strany, a nemluvě o tom, že by na ně brali ohled.

    Vzdávám, to, končím, nemám už sílu, nechám to zbaběle na ADMIXovi ;)
    SWT
    SWT --- ---
    SKAFF: Jako že si myslíš, že nemůže napsat příspěvek bez reakce na tvůj? Vypůjčím si tvoje vlastní slova - "Prijde mi, ze moc nerozumis tomu, jak to funguje, realita je trosku jinde."
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SKAFF: Opet, vztahujes to na peer2peer, kolik takovejch diskusi tady je?

    Ja mluvim o situacich, kdy se zniceho nic spusti ziva diskuse, a nektery lidi reagujou na neco, co "nikdo" nerek, nebo se tema stoci uplne nekam jinam bez zjevneho duvodu ... kdyby vsichni dusledne pouzivali Reply, tak bych aspon videl, ze je to nekdo, kdo me evidentne ma v ignore, ale toho se asi nedockam :D
    SWT
    SWT --- ---
    SKAFF: Jo, a třeba bude každejch pět minut psát SKAFFe, odpověz mi, SKAFFE, proč se se mnou nebavíš ... a ostatní to musej číst, bezva.

    Nebo budeš někomu něco vysvětlovat, a to ID řekne "to je blbost, to stojí polovic" a někdo třetí se tě zeptá "SKAFFe, je to pravda" a ty na to "co, cože? co je nebo není pravda" ....

    Prostě magořina, která nepatří do diskuse.

    A končím, to je jak mluvit do dubu, přečtěte si Bastiata "Co je a co není vidět", platí to i pro tuhle diskusi ...
    SWT
    SWT --- ---
    OMNIHASH: Aha, takže supluješ svůj nedostatek sebekontroly kurvením diskuse, bravo ...
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    SWT: no minimálně u mě to funguje tak, že přidání si někoho do ignoru mi brání v tom, abych viděl, co za krávovinu zase vyplodil a omezí mě to v psaní OT reakcí.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    SWT: No ano, vypada to spis jako socialni experiment, nez diskusni board :)
    SWT
    SWT --- ---
    ADMIX: Za mě je teda jedno jestli se zobrazí, že nějakej příspěvek nevidíš, furt to je v diskusi kravina.

    Podle mě buď ten dotyčnej nemá mít do daný "místnosti" přístup nebo prostě má bejt vidět všechno pro všechny.

    Buď vadí vlastníkům místnosti, a maj ho vyhodit, nebo když vadí nějaké skupině, tak se má sebrat a jít "do vlastního", kam ho nepustěj.

    Selektivní "zacpání uší" někdy a někomu jenom kurví diskusi VŠEM.

    Protože ty, který netušej, že má někdo někoho v ignore, pak ty ignorující/ignorovaní přijdou jako dementi s nekonzistentníma názorama, když na něčí názor reaguješ a na stejnej/obdobnej názor někoho jinýho nereaguješ (protože ani nevíš, že zazněl).
    SWT
    SWT --- ---
    SKAFF: Jak to řešíš mimo Nyx? Přijdeš někam na návštěvu do společnosti a někdo se vedle tebe postaví a valí ti díru do hlavy?
    Navíc oboustrannej ignore znamená, že se vedle tebe někdo postaví a když začne mluvit, tak ti zacpe uši ... ?

    Srsly, jako že fakt za tohle bojujete?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Me na ty funkci sere jen jedna vec, a to ze to rozbiji diskusi a schizuje me to. Kdyby se aspon misto toho zobrazovalo prazdny okno s napisem "Tento prispevek nemate pravo cist"
    SWT
    SWT --- ---
    LODBROG: Nejlepší asi mě dát do (oboustrannýho) ignore, však to je funkce, která k diskusi přeci patří ... oh, wait ...

    Jinak abys tušil, proč jsem začal reagovat - jde o to, že dle mého názoru tvý argumenty mají nárok na plný invalidní důchod. Je celkem pochopitelný, když v hloučku společně se bavících lidí někdo někoho ignoruje, je to sice přinejmenším nezdvořilé, ale aspoň je vidět, co je dotyčnej zač, ale pokud dotyčnej jednomu z hloučku zakazuje poslouchat, tak to už je mešuge ...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LODBROG: I atomovka si svoje zakazniky nasla :)
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SWT: Nemá cenu to řešit. Ty to tu nechceš, já to tu chci a chválím.
    Ať to postavíš jak chceš - i kdybych se probral o 18 řádů víc, výsledek bude stejný.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ADMIX: Nechci debatovat - je jasné že se neshodnem.
    Jen nechci aby tu byly jenom příspěvky odpůrců téhle funkce, když má i svoje zastánce.
    Jak říkám: za sebe jsem velice rád že to tu je.

    A kde jsme? No, na nyxu, kde má ta funkce svoje opodstatnění, protože kdyby neměla, tak ji nikdo nepoužívá, a vůbec bychom se o ní nebavili.
    Ale jak vidno, svoje zákazníky si našla.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam