• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    ADMIX: Nechci debatovat - je jasné že se neshodnem.
    Jen nechci aby tu byly jenom příspěvky odpůrců téhle funkce, když má i svoje zastánce.
    Jak říkám: za sebe jsem velice rád že to tu je.

    A kde jsme? No, na nyxu, kde má ta funkce svoje opodstatnění, protože kdyby neměla, tak ji nikdo nepoužívá, a vůbec bychom se o ní nebavili.
    Ale jak vidno, svoje zákazníky si našla.
    SWT
    SWT --- ---
    ADMIX: "Kdyz budes ve skupine deseti lidi, a budes chtit, aby te jeden neslysel, tak nebudes mluvit, nebo tomu jednomu zacpes usi? Kde to jsme?"

    +100, líp bych to nenapsal.
    SWT
    SWT --- ---
    LODBROG: co ti není jasný na "Máš svobodnou vůli dotyčnýho ignorovat" ? Já nemluvil o tom, kdo má nebo nemá vidět co napíšeš, to, že na něco reaguju neznamená, že nemáš číst, co píšu.

    K věci - pokud máme funkci "regulace toho, kdo může vidět jaký příspěvek", proč tomu ještě říkáme diskuse?

    Na nyxu to jde úplně stejně, ty lidi naprosto svobodně nemusíš "potkávat" a můžeš "mlčet", nevidím žádnej rozdíl proti tomu, že mu říkáš "realita" asi myslíš něco jako "mimo internetové diskuse"?

    Asi by bylo dobrý si odsednout svoje dlouhý vedení než začneš říkat někomu, že by měl víc přemejšlet.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LODBROG: V realu to nejde, protoze diskusni klub neni peer-to-peer. SWT to prirovnal docela dobre, a u lidi, co jsou hodne aktivni, to rozbiji diskuse, protoze clovek ma z tech na prvni pohled nesmyslnejch prispevku zbytecnou schizu.

    Kdyz budes ve skupine deseti lidi, a budes chtit, aby te jeden neslysel, tak nebudes mluvit, nebo tomu jednomu zacpes usi? Kde to jsme?
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    SWT: Taháme se o slovíčka? Fakt nerozumíš smyslu tý věty? Svobodnou vůli určit kdo nemá vidět co napíšeš máš jenom s tohle funkcí.
    Viz odstavec výš nad větou na kterou reaguješ.
    Magořina? Možná, ale dobře že tu je.

    Chápu že to v Tobě vzbuzuje silný emoce, ale míň imperativů typu "prober se" (když je potřebuješ sám) a víc přemešlet.

    SWT
    SWT --- ---
    ALCATOR: +10 000 , ale bohužel je na to rezignováno.
    SWT
    SWT --- ---
    LODBROG: Máš svobodnou vůli dotyčnýho ignorovat i bez kurvící funkce nyxu, prober se ...
    Navíc oboustranný ignore je jako kdybys na párty vybranejm lidem zacpával uši, když mluvíš zrovna ty ... magořina.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ADMIX: taky už sem začal trpět ideou, že koudymu hráblo a důsledně si maže každej příspěvek, než sem přišel na to, co je to za funkci.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Já jsem teda zásadně PRO zachování funkce oboustranného ignoru.

    Prostě, nechci aby mě někteří lidé viděli a četli. V reálu to udělat jde - prostě se s nima nepotkám nebo budu mlčet.
    Na fb se dá nastavit aby přísěvky viděli jen přátelé nebo jejich přátelé.
    Proto to velmi vítám i na nyxu.

    Když vás někdo ignoruje, tak k tomu asi má důvod.
    I když bude te důvod z vašeho pohledu sebedebilnější, tak furt má ten člověk svobodnou vůli to tak chtít.
    JACOB
    JACOB --- ---
    ALCATOR: To fungovalo, dokud z toho netekly penize :) Ted se kazda dusicka hodi
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    ... hlavně se spíš zdá, že je to trošku v protikladu k tomu, co NYX veřejně deklaruje na úvodní stránce (totiž, že NYX je diskuzní server nikoliv pro každého). Pokud se někdo neumí chovat slušně, tak odsud má být vypakován, neměl by být řešen nějakým "ignore" mechanismem.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    ADMIX: taky bych se přiklonil ke zrušení. Jako dokonale naruseni kontinuity diskuse to funguje perfektně. Ne ze by mi příspěvky od Festera chyběli, jenze diskuse která následuje se bez půlky příspěvků čte fakt špatně. Coz v diskusním foru je docela nepraktické. Ignore chápu, oboustrnny mi nedává smysl..
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: jop. Mě se taky líbí jak si mě dá někdo do dvojitého ignore, ale protože má práva v půlce klubů kam chodím, na mé příspěvky reaguje a mínusuje (což je paradoxně směšné, protože pak nevím proč mě má v ignore). A já pak přijdu do diskuze, vidím že na můj post je reakce, tu však nevidím a také nevidím od koho mám mínus který jsem dostal. Výborná věc se ti podařila nyxi :)
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Po aktualni zkusenosti s ujo Festerem, kterej do kazdy diskuse prida svoje horici polinko, a zaroven me ma v oboustrannym ignore, se pridavam na stranu odpurcu tyhle debilni funkce, ktera me poslednich nekolik mesicu radne schizovala, kdyz jsem zacinal pochybovat o tom, jestli umim cist, a na co kurva ty lidi reagujou :)
    NYX
    NYX --- ---
    WOODMAKER: to undefined
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    DRAGON: co je špatně?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ted v klubu Pred a Po
    [ PŘED A PO ]


    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: jj, deje se to stale - me osobne pri pridavani nove akce u vyberu sablony. Ochcala jsem to tak, ze pri kliknuti tlacitko mysi drzim a jedu na pozadovany radek. Po release tlacitka tam to menu zustane a znova musim kliknout na pozadovanou sablonu, ktera se pak teda nacte. Kdyz se jen klikne, hodi to akorat neco jako F5, proste se reloadne cista stranka pro vlozeni. (Chrome)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMMY69: Nemohl jsem si vzpomenout, u čeho ty závorky byly. Mohl by závorku nebrat, pokud je závorka i před.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam