• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    kdyz mi cely svet funguje a problem mam jen u tebe a u samodomo zbastleneho webu tak jim mam hlasit co presne?

    Vlastne ani nevim proc to u tebe nejede... ze bych jim napsal CSS/JS/HTML/...
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: A opere to hlasene bylo?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    jeste toto zjisteni...

    Pokud se postavim na odkaz a kliknu tak OK, pokud ale nasledne se nepohnu ani o pixel a kliknu, tak to neklikne. musim se posunout aby klik byl znovu pochopen. Ale dela mi to jen na nyxu - konkretne "sledované"...

    Toto je jako priklad chovani. Ten klik se nedari ani nekdy jindy, jen to neumim takto algoritmizovat.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    co vysla opera 43.0, tak je problem 100% kliknuti na odkazy v hlavnim menu. jakoby se ten odkaz tvaril jinak. Asi doslo k jine reprezentaci CSS, protoze i na nejake me interni prasoappce se mi nektere veci prestylovaly jinak...

    Jelikoz nejede kudlanka, tak nemohu hlasit tam...

    V BETA ani DEV opere toto neni vyresene a tak to nebude jen chvilkova zalezitost...
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Api problem nema, jen si nyxdroid zrejme nepodrzi hledany text pro nacteni starsich prispevku.
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: neobsahují hledaný text, ale je to opravdu jen na nyxdroidu, web jsem ověřil jde normálně
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOMPAS: to bude nejakej problem API no :) ale nerozlustil jsem logiku tohohle chovani :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    TOMMY69: ano, bylo to přes nyxdroid
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    KOMPAS: ja tohle pozoroval jen pres nyxdroid..
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: ? jak neodpovidaji kriteriim?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    všiml jsem si, že při vyhledávání jsou ve výsledcích i starší příspěvky (např. 2005), které neodpovídají kritériím, dá se s tím něco dělat?
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Wow, zajimavej bug: napsal jsem prispevek, dal preview, mezitim pribyly dalsi dva prispevky, tak jsem si je zobrazil, A teprve nasledne ten svuj odeslal. Zaradil se se starsim casem pred ty dva novy prispevky. Prijde mi, ze se zapsal do db s casem toho preview, ne odeslani.

    (Odkaz tady: [ ESTEN @ Věci Veřejné - Pane Bureši, omlouváme se! ])
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    NAVARA: Odstup satane...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HAWLIS: rozšíření Lazarus pro Firefox
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    co nějaká možnost uložení rozepsaného příspěvku? jednak kliknutím, ale také auto-save... uvažovalo se o něčem podobném někdy?
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    TOMMY69: díky. Škoda :\
    BIHARYS
    BIHARYS --- ---
    Ahoj, nedalo by se nějak graficky odlišit palec (nahoru/dolů), kde už jsem hlasoval? (Bohužel) se mi už stalo, že jsem chtěl lajkovat příspěvek, který už jsem dřív "opalcoval", čímž jsem mu naopak + body ubral. Stačila by jiná barva.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    TOMAS3333: me treba nyx od dob pozvanek uz jako diskuzni server moc neprijde..spis jako misto kam do 90% klubu lidi chodej psat co meli v praci k jidlu nebo na cem byli v kine...to ze to nepisou do svejch statusu jeste neznamena ze to je diskuzak kde se bavis jen o vaznejch tematech..rekl bych ze nyx je presne na pomezi mezi tim redditem a treba facebookem s tim ze z redditu ma ten ignore a z facebooku oboustranej...At kazdej pouziva co je mu milejsi a prinosnejsi pro jeho user experience zejo

    Reddit Finally Introduces Full Block User Feature | The Mary Sue
    http://www.themarysue.com/reddit-block-feature/
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    KOUDY: jo, ale facebook, instragram aj snapchat su socialne siete, nyx je diskusny server, skor by som ho prirovnaval k redditu nez k facebooku. Keby mal kazdy uzivatel svoj klub, do ktoreho by si pustal koho chce a bavili by sa tam ludia o vsetkom moznom, vtedy by to bolo jak FB.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam