• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SALO
    SALO --- ---
    SITH: na to, aby ta to sralo, nemusis mat ani premiovku. nejde si zobrazit ani tie pozitivne.
    SITH
    SITH --- ---
    SALO: tak zajdu-li do extrému, tak je to klamání spotřebitele, protože funkce premium jasně uvádí, že "neanonymni negativní hlasy - uvidíte u svých příspěvků, kdo hodnotil negativně (týká se pouze hlasů udělených v době, kdy je toto nastavení aktivní)", což neplatí právě v případě, že počet + je stejný jako -. Takže buď upravit tuto textaci, nebo lidi můžou chtít poslat část prachů zpátky, protože se to někomu nechtělo naprogramovat
    SALO
    SALO --- ---
    SITH: je to dane aktualnym technickym riesenim pocitania a zobrazovania prispevkov.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    SITH: otazka, jez se nesmi vyslovit (HARDCABB)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SITH: přesně!

    (ale ano, je to schválně)
    SITH
    SITH --- ---
    KID_MCHUTT: ano je to schválně, nebo ano je to chyba v matrixu?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SITH: ano
    SITH
    SITH --- ---
    platím si prémiovku. Někdo mi dá mínus, ale protože už mám jeden plus, nevidím toho kdo mi dá minus, protože příspěvek má nulový stav a ten neukazuje kdo dává mínus. Je to schválně nebo jde o chybu v matrixu?
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    TOMMY69: o tom vim, ze imgur podporuje oba formaty.
    NAVARA: to je presne ono, stejny klip ale 1/10 velikosti.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOMMY69: Jento tu nech, musíme vychytat okamžik, kdy sem Nyx vejde přes mobil, třeba ho na potřebu video tagu upozorní sms o vyčerpaných datech :o

    Jinak to je filčura imgur, není to standard, na který se dá spolehnout...
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NAVARA: nj, ja vim no..smaznu se :)

    ale je to takovy nouzovy reseni, ktery uz jsem nekolikrat pouzil.. taky bych byl pro nativni podporu gifv a webm..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOMMY69:
    GIF 28Mb
    GIFv 2Mb

    Ti co sem lezou s FUP musí hopsat nadšením... nemluvě o tom, že video si musí aktivně pustit, gif jim pojede vždy
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NECROMAN: normalne to vloz s tagem img a v tom gifv umaz na konci v :)
    NECROMAN
    NECROMAN --- ---
    Ozivuji diskuzi, bude nekdy podporovany <video> tag v komentarich?
    http://www.w3schools.com/tags/tag_video.asp

    Videa maji casto mensi velikost, nez gify, a jsou podporovane ve vsech major prohlizecich.
    Treba toto video nelze nijak zobrazit na strance:
    Mass Effect's walking animations can be a bit, broken sometimes...
    https://i.imgur.com/Rq9zqLP.gifv
    V3S
    V3S --- ---
    KEJML: diky za odpoved, trochu jsem si to myslel, ze to bude obtizne az nemozne, ale chtel jsem si to nechat potvrdit od nekoho, kdo tomu rozumi
    KEJML
    KEJML --- ---
    V3S: Přímo to vysledovat nejde. Pokud je autor robota chytrej, tak není vůbec žádný rozdíl mezi požadavkem, který pošle tvůj prohlížeč po té, co vyplníš políčko s textem a požadavkem, který vyšle bot. Můžeš se opírat jen o nepřímé důkazy, typu že se se přihlašuje každý den vždy v sudou hodinu nebo tím, že každý den ve 4:44:44 napíše příspěvek, případně tím, že vždycky 1 minutu po vydání komiksu ho dá do klubu. Ale jak říkám, důkazy jen nepřímé.
    V3S
    V3S --- ---
    ano, poznali jste spravne, ze mluvim o ctyrkach a o dilbertovi, ale ten dotaz smeroval obecne, protoze se to casem muze dostat i nekam uplne jinam, boti pak muzou nenapadne sirit reklamu, propagandu nebo proste stvat lidi, kteri rucne vyhledavaji zajimavy obsah tim, ze to bude nahodne generovano

    kdyz uz jste to zminili, tak o tarmaqove banu nevim, auditko jsme pred buhvikolika uherakama zakladali pro zabavu a tohle tu zabavu kazi, proto se vytvorilo pravidlo, z me neznameho duvodu se ke spravcovani dostalo prave to id, ktere je nejvic podezirano ze skriptovani a banuje lidi, kteri ho za to kritizujou ... jeden ban jsem mu vymluvil, ale od ty doby zas jede obvineni ze skriptovani a je tam trochu neprijemny dusno ... ale jak rikam, muj prispevek o tom nebyl, byl to jenom priklad ... zajimavosti je, ze se tam rucne delala tabulka vitezu, kterou ted take zpracovava nejaky skript, takze primarne proti tomu v urcitych pripadech taky nejsem ... ono kdyby byl opravdu tak chytrej, tak si da do skriptu urcitej nahodnej element prohry a nemame se o cem bavit, protoze na to opravdu nikdo neprijde

    zajimavy mi prijde i prispevek do debaty od TARMAQ: ze to nejde vysledovat ... jsem spis pokrocily uzivatel nez nejakej programator, tak me to prekvapuje ... je opravdu jedina obrana captcha a podobny veci?

    co me asi nikdy neprestane prekvapovat je fakt, ze prestoze je to odborna diskuze a tema mi neprijde zas takovej nesmysl, tak vetsina prispevku jsou naky radobyvtipny rejpance nebo jiny pokusy shodit bud tazajiciho nebo cele tema ... obcas si rikam, jestli by mi s robotama nebylo lip nez s takovejma zahorklejma individuama, ktery jsou ochotny diskutovat jenom timhle zpusobem (asi mi na to nemusite odpovidat stejnym stylem, jen se zamyslete, co do sveta poustíte a proc ... znam nekolik lidi, kteri by mohli prispivat k odbornym tematum, ale presne kvuli tomuhle hnidopiskymu nastaveni lidi na nyxu sem nechteji chodit)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    opravdu je nutné řešit pravidla pro boty (vím jenom o jednom pravidlu), protože se někdo nudil v klubu pro ty, co se nudí?
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: díky; té diskusi nerozumím. jsem smířen s tím, že je to protože nejsem odborník, ta diskuse je koneckonců označena jako odborná. zřejmě slušnej tým, no..
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    PJOTRIK: ano, boti urcite maji smysl.. nicmene kdyz je nekde zakazes, nemas sanci overit ze nekdo bot neni/bota nepouziva..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam