• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JCD: a především protože je ten server většinu roku dole :)
    SKAFF: třeba je to Nyxův psych. experiment je sem tahat :o
    BAT
    BAT --- ---
    TARMAQ: jakych 100 prispevku?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KOUDY: nebejt DI, tak tu poslednich 100 prispevku vubec neni.
    IDLE
    IDLE --- ---
    Tuhle jsem přemýšlela, proč už vlastně tuhle diskusi nemám booklou. Tak už vím.
    KOZLIKK
    KOZLIKK --- ---
    BURAN: napis TORI do posty. :)
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: tak hlavne ne v kyseline:)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    JInak prosímvás, já to tu psal jen jako svý návrhy.

    Nikoliv jako že se to musí stát, ale jen aby i tenhle pohled byl vzat v potaz, až Nyx a Admini se budou nad tímhle tématem zamýšlet. Nejspíš vymyslí něco úplně jinýho, ale třeba vezmou v potaz i ty trotlíky co fakt rodávaj packy jen za jméno na nicku a ne obsah.

    A jestli vás to potěší, byli by jste tak hodný a místo posílání mne dopryč mne normálně zmínuskovali? :)

    Svůj DI jsem v zásadě rozpustil, až na pár lidí, kteří jsou mé bývalé manželky. A možná rozpustím i ty.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Ja sem steakterian. Crossfit nedelam.

    jinak poslednich 100 prispevku je imho dobrej priklad na co je dobrej DI,normalni ignore a moderovani diskuze.
    BURAN
    BURAN --- ---
    Je tu nejaky moderator? :-D
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: V pohode, me ses nedotkl. Mozna se ted zabyvej teda spis tims tresem a misto dalsiho stzresovani se hod trochu do klidu (zmrzka, bazen a tak:) Pac jestli neco fakt nestoji za stresovani se, tak je to "nekdo na internetu" :)
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: "Ale dkyz dneska ctu ty tvoje vylevy tady kvuli dementnimu DI, tak se vubec nedivim, ze ti dali ban nebo co ti dali. "
    tak jsem to pochopil blbě. Já jsem se tě nechtěl dotknout, omlouvám se ti. Mám teď vyšší hladinu stresu.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ESTEN: špatnej příklad. To bys tu neviděl pohyb.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Minule tu nekdo chtel priklad, jak DI rozbiji diskuze: tak si zkuste predstavit, ze vas ma virik v DI a ctete si tenhle klub.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: ja ti to ale napsal zcela normalne. Jediny negativum je "vylev" (coz je mireny na to sileny mnozstvi) a "dementni" coz je mineno na ignore ne na tebe.
    Takze jestli tohle vnimas jako urazlivy a tvuj zivoot hodnotici, tak jsi extra citlivej a mel byys s tim enco delat - DI to nezachrani
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: jo, to je můj názor.

    A teda nechápu, proč mi to musíš říkat takhle urážlivě, když jsem to tu doprdele napsal normálně. Nebo je fakt problém svůj názor normálně napsat, musí bejt u toho hromada hodnocení mýho života?
    Je tu ejště někdo kdo cítí potřebu mi sdělit, jaká jsem ******?

    Protože takhle to vypadá zase naopak tak, že brzo se tu beze mne nikdo ani nevy**** . Přitom to sem propadlo beze mne, donesli to sem jiní.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: nebyl.
    viz treba tady VIRIK: a mnoho dalsiho, kde sam vykladas, jak je ten DI spojenej s palcema.

    Reknu ti to jinak: kdyz sem cet ten shitstorm v 3 gemeraci, tak moje rpvni reakce byla, ze je blbost nekoho banovat jen kvuli tomu, ze ma spoustu DI - kdyz holt nekdo vidi jen opulku diskuze, tak ma smulu.
    Ale dkyz dneska ctu ty tvoje vylevy tady kvuli dementnimu DI, tak se vubec nedivim, ze ti dali ban nebo co ti dali. Protoze ten DI je pro extremni pripady opravdovyho stalkingu, rozahadanej exmilencu apod, a ne na tyhle bezny sracky co poorad resis, na to je obycenej ignore. Kdyz si ho das a neoblejzas ho pak nakukovanim rpes multaky, tak ti na 99% benej neshod uplne staci, pac ti muze bejt zcela jedno, co si o tobe a tvejch prispevcich kdo rika, kdyz to nevidis.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: ne, tohe nevím kdes vzal. Hele upřímně, nebyls včera v hospodě nebo tak, protože to je přesnej opak toho, co jsem psal.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    VIRIK: jasne, tobe nevadi minuskovani - a rozepisujes se tu o agresivnosti a ublizovani pomoci minusu na dvacet prispevku za hodinu. A to jen proto, ze s eneumis smirit s obyc ignorem - dyk je to smesny.
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    SKAFF: počkej, takže ty jsi na základě vlastního dojmu něco vydedukoval a kvůli tomu jsi sem šel a začal mne urážet?
    VIRIK
    VIRIK --- ---
    CYBERKOTLIK: tak ještě jednou - mně nevadí minuskování, dokonce se o něm nebavím, na to to prostě pokaždý stáhnete vy – takže asi ty a támhle několik dalších s tím máte fakt problém.

    Klidně nechejme mínuskování, ať každej chce nebo ne, stejně jako nechejme DI, ať si do něj každej strká koho chce a kolikrát.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam