• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: az takovy blb nejsem, neboj :-)
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    NYX: ten (double) ignore je zadouci, vubec me nezajima co ten clovek nekde blil, jenom nechci dostat to upozorneni
    NYX
    NYX --- ---
    HARDCABB: No minimalne ten ignore zkusim vyresit, pokud tohle upozornovani uplne nezrusim. Jeste si to necham projit hlavou.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    letos jsem se jeste nepripomnel ohledne teto skvele ficury

    FRDK
    FRDK --- ---
    PSYSBEE: Taky jsem to řešil před lety tadyhle v události:
    [ METHANE CITY VIBES II. / partyparty / 21.10.2021 / CR - Moravskoslezsky kraj - Hotel Palace, 28.října, 702 00 OSTRAVA ]
    Dodneška mi pořád v úvodu visí.
    A asi ještě rok bude :-/
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    ADAMIRA: ihned obratem vyřešeno - díky moc!! :)
    ADAMIRA
    ADAMIRA --- ---
    zdravím, sorry doufám že nepíšu do špatnýho auditka, ale minulé pondělí jsem posílal peníze za premium, doted se nic neděje, je možý že to tak dlouho trvá, nebo se někde stala chyba? bylo to přes QR kod, všechny platební udaje jsem dnes kontroloval, vše sedí
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NYX: bezva, díky! :)
    NYX
    NYX --- ---
    PSYSBEE: Nejake omezeni klidne dam, tohle jsou stejnenejspis chyby pri zadavani. Dva roky jsou mozna i zbytecne moc. Tezko rict.
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    NYX: to bohužel není :-(
    Nicméně u tohohle - anonce na akce s nesmysl datem 2026, 2027, 2030?? - si hned u vstupu na Nyx připadám jak v pomocný třídě a ne na serveru, kam chodím pro seriózní a zajímavé informace. Tvůrcům jsem v minulosti psal, bez reakce, ta kravina visí dál..
    Bohužel tohle asi systémově ošetřit moc nejde, max omezit nejzaší termín konání akci na např. 2 roky dopředu maximálně? Což by ale zase mohlo být pro někoho diskriminační, tak nevim..

    NYX
    NYX --- ---
    PSYSBEE: No spis vymyslet, jak to poresit nejak systemove. Jde o nejaky vysloveny spam, ktery se tam vetrel?

    Kazdopadne ted asi stejne moc novych udalosti neni, ne?
    PSYSBEE
    PSYSBEE --- ---
    poprosím o nasměrování - na koho se obrátit, pokud potřebuji smazat nesmyslné NADCHÁZEJÍCÍ UDÁLOSTI, zakládající ID nekomunikuje a mě tak pořád svítí přehledu v ÚVODU a blokují jiné?
    Děkuji
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    aaa, uz asi chapu, zkousim prve rusit driv nez po tydnu
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    NYX: me to rusilo DI vzdy okamzite, pouzil jsem tu funkci ca 4x-5x za posledni rok
    NYX
    NYX --- ---
    VOYTEX: Vzdy to vyzadovalo pockat.
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    VOYTEX: Když dáváš zrušit DI tak ti to píše i důvod proč to nejde. Pokud to nepletu tak musíš počkat 7 dní než to můžeš zrušit.
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Zruseni DI mi poprve jde az od urciteho data, predtim to slo okamzite. Cim to je? double DI?
    ROLAND
    ROLAND --- ---
    NYX: Aha, tak se omlouvám má chyba.
    Měl jsem ve FF aktivovaný FB containers, a to byl ten problém. Teď už to jede. Ani nevím kde se mi tam vzal, nebo jestli tam byl vždy nebo když jsem před asi 2 měsíci dělal čistění a začal používat FF účet. Ale i tak zvláštní že před aktivací premium to běželo normálně? a pak ne. Příště zkusím s tím dev.

    A zkusím se tak podívat pak i na ty odkazy na youtube proč někdy to hodí jen link bez náhledu.
    A to když budu chtít zdílet to video jen jako link, tak použiji ten příkaz kde je ten popis. A nakopíruji adresu dvakrát aby tam nesvítil popis ale bylo vidět cestu kam ten link vede.
    NYX
    NYX --- ---
    ROLAND: Tak otevri dev tools a podivej se, co se deje s temi requesty na obrazky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam