• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    A do tretice vseho dobreho cerneho: mam takovy dojem, ze je mnohem vyssi odsazeni vsech prvku. Bylo by mozne, u prispevku v diskuzich, pouzit mensi hodnoty zde:

    https://www.nyx.cz/css/greymatter/nc.css

    div.w {
    margin-bottom: 15px;

    Zmenit na:

    margin-bottom: 10px;


    div.wci {
    padding: 5px;

    Zmenit na:

    padding-left: 5px;
    padding-top: 2px;
    padding-right: 2px;
    padding-bottom: 2px;


    div.wc {
    line-height: 1:4;

    Zmenit na:

    line-height: 1.35;
    (tady je to 1.35, font je 12)

    div.wh {
    height: 20px;
    line-height: 20px;

    Zmenit na:

    height: 16px;
    line-height: 16px;


    input, textarea, select, button, .btn {
    line-height: 1.4;

    Zmenit na:

    line-height: 1.3;
    (tady je to 1.3, font je 11)

    ----------------------------
    Experimentalne overeno.
    ----------------------------
    (24" 1920x1080)

    Mozna se mi to jen zda, ale proste prislo mi ze tam tech ramecku je najednou nejak vic. Zmensenim odsazeni se stranka stane vic kompaktni a vejde se na ni aspon o dva prispevky vic. Na citelnost textu to nebude mit negativni dopad, zmenou line-height jen o tak maly kousek se jeste radky nezacnou slevat....

    Diky!
    STARF
    STARF --- ---
    #low_priority
    notifikace o odeslani zpravy na strance posty mi mozna prijde nadbytecna, jelikoz dostatecna validace pro uzivatele je historie
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    Ad PJOTRIK: Jsem pet minut na novem nyxu a uz jsem dvakat kliknul na "historie".

    PROSIM, nechat v horni liste "sledovane" jako druhou polozku z prave strany leveho bloku. DEKUJU!
    (klidne tu histerii presunout vlevo vedle sledovanych)
    BLACKHEAD
    BLACKHEAD --- ---
    #graficka - Prosim, mohl by se palecek nahoru obarvit na zeleno (zadna kriklava barva, klidne tmava)?
    Ta cervena evokuje ze je neco spane...
    Dik
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    BURYAN1: jsem postnul do klubu pár fotek Kuchařky a pinká mi to tu od spuštění :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    ---- jen takovy navrh pro mistni osazenstvo, co takhle aspon palcem nahoru oznacit bug/want, at se da filtrovat aspon nejake?
    nebo treba pouzivat nejake pseudo hashtadgy, jako treba #bug #dotaz #feature #css
    ?
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    A teda, co se týče záhlaví jako takového, nešlo by to udělat, aby se schovalo úplně a bylo nad tím boxem na přidávání jako to bylo předtím? Vnitřně mě rozčiluje že je box nevycentrovaný na straně a že je kus záhlaví vidět furt, víc mi vyhovoval vycentrovaný box a místo přečteného záhlaví jen tenký link "rozkliknout" nad ním.
    (A nejspíš to už napsalo víc lidí, ale jsem líná scrollovat.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug
    - v historii nejde kliknout jen na odkaz na odpoved, tedy 1 new reply, napriklad

    3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Stupid but mostly peaceful
    7 NEW1 new reply42
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Nevím, jestli to už někdo nepsal, ale když edistuju záhlaví v diskusi (přidala jsem jedno slovo a místo data dala otazník, žádné změny v html a před změnou mi to normálně prošlo), tak mi to jen napíše "Nepodařilo se uložit obsah", ale neříká, kde je chyba.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    CAIDEL: a ještě doplňuji: v příspěvcích je teď ve forestu4 určitě menší line-height než byl.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #feature_request

    ad facebook parser: BROZKEFF: mmchodem mozna by byla hezka ficura z parseru techle zlych siti odriznout nepotrebne casti, ktere trasuji referral, kdyz uz se to bude opravovat
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    NAVARA: až ted to začlo fungovat
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Parser Facebookových odkazů vrací title
    "Aktualizovat prohlížeč | Facebook"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bug/feature
    5] vypadla moznost prilozit screenshot primo ze schranky? tedy ne uploadovat soubor, ale ctrl+c [obdoba] a ctrl+v do textoveho okna?


    ??] dotaz
    je nejakym zpusobem poresene img src? desne me rozcilovalo, ze parser v minule verzi pozadoval jeden konkretni druh uvozovek, ktery zrovna na jabko klavesnici na mobilu sezenes fakt blbe, bylo by hezke, kdyz by parser podporoval nejake dostupnejsi uvozovky/apostrofy a tak, bylo-li by mozno, at nemusim vsechno prikladat jako soubor hostovanej na nyx?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pořád nejsou zmigrované ty linky v záhlaví tržiště [KOMPAS @ nyx :: nová verze - testování]
    JETPAC
    JETPAC --- ---
    Musel jsem resetovat heslo, jinak jsem se nemohl přihlášit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bug report, feature:
    1] v stats auditu nefunguje sortovani podle
    username unread posts last visit bookmark
    2] cernej nyx ma pulldowny s sedym pozadim, a bilymi pismenky, takze na tom neni nic videt
    3] v infu neni videt, kdo se dival, nebo je to jen tim, ze se to promazalo, a nikdo se zatim na me info nedival? [uzitecna ficura na nachazeni novych zajimavych lidi, rozhodne want]
    4] nejde nastavit jiny status nez active/dnd/invisible, ani v nastavenich jsem nenasel [drobnost, ale co uz]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    posledni > klik na obrazok > skocenie do diskusie.

    to tak ma byt, alebo chyba? v minulosti sa proste zobrazil obrazok (a to mi vyhovuje)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Uzivatelsky mody v novy verzi nebudou?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Uz jsem to nasel a smazal, bylas rychlejsi :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam